Fackelmann Askılı Sepet

59,95TL -% 16
49,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Fackelmann korkuluk sisteminin bir parçası olarak Asma levha (yaklaşık 35 x 6 x 20 cm) sayaç tarafından sipariş sağlayan sofistike bir şerit ve dosyalama yapısıdır.
  • Asma levha, parlak krom kaplı çelikten yapılmıştır ve nemli bir bezle temizlenebilir.

Fackelmann Askılı Sepet

Sipariş Numarası 505371
Fackelmann korkuluk sisteminin bir parçası olarak Asma levha (yaklaşık 35 x 6 x 20 cm) sayaç tarafından sipariş sağlayan sofistike bir şerit ve dosyalama yapısıdır. Bununla beraber, tüm mutfak eşyaları hemen el altında ve çekmecelerin sürekli kaosunu herkes için sona erdirmektedir. Asma levha, parlak krom kaplı çelikten yapılmıştır ve nemli bir bezle temizlenebilir.

Ürün numarası:

505371

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.