Efektli Otomatik Şemsiye

70,95TL -% 31
48,95TL
  • Şu anda mevcut değil
  • Yağmurda renk değişimi efektli: beyazdan renkliye
  • Düğme ile açılıp kapanır
  • Rüzgara dayanıklı; dışarı katlanan şemsiye kolayca geri katlanır

Efektli Otomatik Şemsiye

Sipariş Numarası 328738
Yağmurda renk değişimi efektli otomatik şemsiye, yağmurlu havaları keyifli hale getirir. Kuruyken damlalar beyazıdır, ıslandıklarında renklenirler.

Malzeme:

Kumaş %100 polyester
Konç metal
Gövde alüminyum
Sap plastik

Ölçüler:

Çap yaklaşık 96 cm
Konç uzunluğu açık konumda yaklaşık 57 cm
Konç uzunluğu kapalı konumda yaklaşık 30 cm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

328738

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.