Cafissimo easy

Çabucak bir fincan kahveyi bundan daha rahat hazırlayamazsınız: Cafissimo easy kapsüllü kahve makinesini keşfedin
 
 
 
 
 
 

Filtre kahve tadına ulaşmanın en kolay yolu

Filtre kahve, sadece filtre kahve midir? Tchibo'da değil! %100 Tchibo Arabica çekirdeklerinden gelen tüm çeşitlerimizi keşfedin − pratik Cafissimo kapsüllerinde.

Evde mükemmel kahve keyfi bu kadar kolay olabilir! Espresso, Caffè Crema ve filtre kahve – mükemmel kahve keyfi için daha fazlasına ihtiyaç yok.

Cafissimo easy en kolay kullanımı ve en modern tasarımı, en iyi Tchibo kalitesindeki yüksek kahve keyfi ile birleştirir.

Patentli üç basınçlı demleme sistemi sayesinde her kahve ideal demleme basıncıyla hazırlanır. Otomatik kapanma özelliği veya kireç çözme göstergesi Cafissimo easy makinemizi harika şekilde pratik hale getiren avantajlardan sadece birkaçıdır.

Geniş kahve kapsüllü koleksiyonu çeşitlilik sağlar. Bunun için kahve, sürdürülebilir tarımdan elde edilir. Cafissimo kapsülleri %100 geri dönüştürülebilir. Sarı kutulara atarak yeni bir şeyler üretilmesini sağlayabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
Die Cafissimo easy in Rot

Mükemmel kahve mi?
Easy

Espresso, Caffè Crema ya da filtre kahve: Cafissimo easy sadece gerçekten çekici değildir - harika kahveler de yapar. Artık sekiz leziz kapsül hediyeli gurme deneme seti de dahil!

Pratik, sürdürülebilir ve inanılmaz lezzetli

Her Cafissimo makinesi ile tüm Cafissimo lezzet dünyası size açılır.

Kapsüllü kahve makineleri

Her fincanda büyük keyif

Cafissimo lezzet dünyasını keşfedin − Espresso'dan Caffè Crema'ya ve özel sınırlı sayıdaki serilerimize kadar.

Cafissimo kahve kapsülleri