Beyaz Bazalı Yatak

1.399,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • 2 adet komodinli ve birçok muhafaza olanaklı
  • Tekerlekli bazası komple çekilebilir
  • Çıkarılabilir başlıklı; 180° dönebilir ve ayrıca konsol olarak kullanılabilir

Beyaz Bazalı Yatak

Sipariş Numarası 323113

Geniş saklama alanı için akıllı tasarım

Beyaz Bazalı Yatak ayrıntılı tasarımı sadece en iyi uyku konforunu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yatak odanızda her ölçüde ilave saklama alanı sunar. Yatak kasası örneğin tekerleklere sahiptir ve tamamen çekilebilir.

Renk:

Beyaz

Malzeme:

Gövde melamin kaplama, arka paneller MDF

Ölçüler:

Yatış alanı yaklaşık 180x200 cm
Yatış yüksekliği yaklaşık 44 cm
Başlık yüksekliği yaklaşık 97 cm
Panel kalınlığı yaklaşık 5 cm

Aksesuar:

Montaj malzemesi ve talimatı dahil

Uyarı:

Nakliye: 3 pakette gönderilir.
Yatak dahil değildir.
Lata dahil değildir.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

323113

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.