Berjer ve Puf

1.199,95TL -% 16
999,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Berjer yuvarlak hatlı
  • Küçük sırt yastıklı

Berjer ve Puf

Sipariş Numarası 309243
Üzerine oturun ve bacaklarınızı kaldırın, yumuşak dolgulu berjer ve puf bunun için yapıldı. Tasarımı yuvarlak hatlıdır ve ayaklar için masif ahşaptan üretilmiştir. Berjer optimum oturma konforu sağlar ve küçük sırt yastığı, zemin koruyucuları ve montaj malzemesi ile birlikte satılmaktadır.

Renk:

Antrasit
Ayaklar koyu kahverengi

Malzeme:

Kılıflar %91 polyester, %9 poliamit
60.000 sürtünme turu
Ayaklar: Masif kayın ahşabı

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık 75x95x78 cm
Oturma yüksekliği yaklaşık 46 cm
Puf yaklaşık 48x45x48 cm
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309243

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.