Balkon Serası

599,95TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • Koruyucu kaplamalı masif ahşaptan: kötü hava koşullarına dayanıklı
  • İdeal ısı ve ışık oranları için
  • G x Y x D yakl. 70 x 124,5 x 50 cm

Balkon Serası

Sipariş Numarası 323581
Koruyucu kaplamalı, kötü hava koşullarına dayanıklı masif ahşap balkon serası 3 adet ayarlanabilir rafı ile ideal kullanım imkanı verir.

Renk:

Doğal renkli

Malzeme:


Koruma katmanlı masif ahşap
Kapılar ve pencere plastik

Ölçüler:

GxYxD yaklaşık 70x124,5x50 cm

Aksesuar:

Plastik kılavuzlar, montaj malzemesi ve talimatı dahil

Uyarı:

Bitkiler dahil değildir
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

323581

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.