Bahçe Bankı, Vintage Gri

1.899,00TL
KDV dahildir
 • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
 • Teslimat: Kargo ile
 • Gönderim ücreti: ücretsiz kargo

Bahçe Bankı, Vintage Gri

Sipariş Numarası 604999
 • Entegre, yükselebilen sehpa – içecekle veya kahve için ideal
 • Hafif eğimli sırt desteği sayesinde yüksek oturma konforu
 • Klasik tasarımda oturma mobilyası – teras için de ideal
 • Vintage gri renkte büyüleyici ve dikkat çekici
 • Kaliteli, boyalı, FSC® sertifikalı akasya ahşabından
 • UV'ye ve hava koşullarına dayanıklı
 • 3 kişilik bank

Renk

Vintage gri

Malzeme

FSC® sertifikalı akasya ahşabı
Kaplama %100 poliüretan

Ölçüler

G x Y x D yakl. 150 x 105 x 65 cm
Oturma yüksekliği yakl. 44 cm, oturma derinliği yakl. 50 cm
Kolçak yüksekliği yakl. 66 cm
Sehpa yakl. 40 x 47 cm

İçerik/Aksesuar

Montaj malzemesi ve talimatları dahildir

Ağırlık

Yakl. 27 kg

Taşıma Kuvveti

Her oturma alanı maks. 120 kg
Sehpa yukarı kaldırılmış halde maks. 10 kg

Kullanım Uyarıları

Montaj malzemesi ve talimatları dahildir

Diğer Uyarılar

Ürün demonte olarak teslim edilir
Teslimat 1 paket halindedir
G x Y x D paket yakl. 72 x 19,5 x 172 cm
Ağırlık yakl. 25 kg
Sertlik, esneklik ve hava koşullarına karşı dayanıklılık akasyayı dış mekan mobilyaları için tercih edilen bir ahşap yapmaktadır. Sarımtırak-kahverengi ile kızıl kahverengi arası zarif rengi sayesinde her parça benzersizdir. Grinin zarif bir tonunda akasya ahşabı bahçe mobilyaları da bulunur.
Ormanlar eşi bulunmazdır. İklime etki ediyorlar ve hayvanlar ile insanlar için bir barınak oluşturuyorlar. Onları korumak için FSC® sertifikalı ahşaptan üretilmiş ürünlerimiz DOĞA DOSTU.

FSC®'nin (Forest Stewardship Council®) katı kuralları, ağaçtan hazır ürüne kadar, sorumluluk sahibi bir ormancılığı garanti ediyor.
Böylelikle ormanların biyolojik çeşitliliğinin korunduğuna güvenebilirsiniz. Orman işçilerinin hakları verilirken, aynı zamanda güvenli çalışma koşulları da sağlanıyor. Bu, detaylarına kadar inen bir sürdürülebilirlik.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

604999

Gönderim adresi:

 • Teslimat adresi
 • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.