2123_ContentPage_D_KV_FathersDay
Babalar Gününüz Kutlu Olsun!

İlk kez 1910 yılında Washington'da kutlanmaya başlanan Babalar Günü, hayatın yoğun temposu içinde kaçırdığımız zamanların telafisi için bizlere bir şans tanır ve babalarımızı ne kadar sevdiğimizi kanıtlamamız için bizlere fırsat verir.
Henüz yanı başımızdalarsa kahramanlarımız, kıymetlerini bilip; onları ne kadar çok sevdiğimizi ve onlara ne kadar değer verdiğimizi göstermek için geç kalmadık demektir. Sevgi, en büyük ve en değerli armağan olmakla birlikte; sevgiyle düşünülmüş ve hazırlanmış babalar günü hediyeleri de bunun bir parçasıdır. Bizlerden hiçbir şey istemeyen babalarımızın, belki de çocukları için erteledikleri, vazgeçtikleri ihtiyaçlarını bulup, sıcacık bir gülümseme ile onlara hediye etmekten daha mutluluk verici ne olabilir ki?
Hislerinizi anlatmanız için, babanıza en uygun babalar günü hediyesine karar veremiyorsanız, sizleri Tchibo.com.tr'ye bekleriz. Çünkü Tchibo Babalar Günü hediyeleri için sizlere oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Tchibo, Babalar Günü’ne özel ürünler sunmakla birlikte; bu paketlerden bağımsız olarak da pek çok ürüne sahiptir. Babalar günü hediye fikirlerimiz arasında; babanız kahve sever biriyse, hediye edeceğiniz kahve makinesi ve babanızın damak zevkine göre seçeceğiniz kahve kapsülleri ile hayatını kolaylaştırıp, renklendirebilir ve günün kahve içtiği her anı sizi hatırlayarak gülümsemesine sebep olabilirsiniz.

Spor yapmayı seven bir babanız varsa, ona hediye edebileceğiniz birbirinden şık spor kıyafetleri ile spor saatinde de karizmatik görünecektir. Babanız aksesuar kullanmayı seviyorsa; saat, şapka, fuar, kemer, çanta gibi birçok ürünü, renk ve model çeşitliliği ile Tchibo.com.tr'de bulabilirsiniz.
Unutmayalım bir çocuğun, kaç yaşında olursa olsun, en güvenli yeri, babasının omuzlarıdır! Tüm babalarımızın Babalar Günü'nü kutlarız!

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
 
 
 
 
  • Çift Cidarlı Espresso Bardağı
Isı şoklarına ekstra dayanıklı borosilikat cam
  • Soğuk Kahve Demleme Seti
İçerisinde çelik filtre
249,95TL
219,95TL
Hızlı Görünüm
 
 
 
 
  • Manuel Kahve Değirmeni
El tipi kahve öğütücüsü
159,95TL
139,95TL
Hızlı Görünüm
  • Bambu Chemex
Cam Kahve Demliği
219,95TL
199,95TL
Hızlı Görünüm
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • Dripper
Paslanmaz çelik filtre
99,95TL
 
 
 
 
  • Çelik Termos
Kolay taşınabilir
  • French Press Termos
French Press özellikli
199,95TL
169,95TL
Hızlı Görünüm
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

E-bültene abone olun, fırsatları kaçırmayın!

Tchibo e-bültene abone olun, güncel ve size özel fırsatları kaçırmayın. E-bültene üye olmanız durumunda Tchibo.com.tr'den %10 indirim kazanabilirsiniz.
E-bültene abone ol