7 Bölgeli Yaylı Yatak - 90x200 cm. - Sertlik Derecesi: Sert(3)

0,00TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil

7 Bölgeli Yaylı Yatak - 90x200 cm. - Sertlik Derecesi: Sert(3)

Sipariş Numarası 309621
Noktasal vücut desteği ve optimum baskı dağılımı için 7 bölgeli yaylı yatak ile deliksiz uykunun tadına varın! Tutamakları ile kolay çevrilir ve taşınır.
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Maksimum 60°C'de normal yıkama
Renk açma
Açıcı kullanmayınız
Kurutma
Kurutucuda kurutmayınız
Ütüleme
Ütülemeyiniz
Kimyasal temizleme
Kuru temizleme yapmayınız
Yıkama
Yıkamayınız
irisette® – uyku konforunuz için uzmanlık
irisette® – uyku konforunuz için uzmanlık
irisette® „uyku konforunuz için uzmanlık“ sunar; tamamen yüksek uyku konforunu garanti eden, birbiriyle mükemmel şekilde uyumlu olan yorgan, yastık ve yatak gibi güvenilir, kaliteli yatak ürünleridir. Kaliteli malzemelerin, kullanılan malzemeler ve son ürünler için sürekli yapılan kalite kontroller, kaynakların dikkatli kullanımı ve güvenlik, sağlık ve çevresel hususlara tam olarak uyulması - irisette® budur.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309621

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.