3 Kapılı Elbise Dolabı, Beyaz

1.799,00TL -% 16
1.499,00TL
KDV dahildir
  • Şu anda mevcut değil
  • 3 kare kapılı
  • Önü geniş, büyük çekmeceli, ayarlanabilir raflı ve elbise borulu

3 Kapılı Elbise Dolabı, Beyaz

Sipariş Numarası 309272
Beyaz renkli, 3 kapılı elbise dolabı büyük çekmece, ayarlanabilir rafı ve elbise borusu geniş bir alan sunar. Melamin kaplama ahşap malzemelidir.

Ölçüler:

G x Y x D yaklaşık: 153x205x61
Gövde kalınlığı 16 mm
Arka duvar kalınlığı 3 mm

Aksesuar:

Duvar sabitlemesi
Plastik raylar
Montaj malzemesi
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

309272

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.