2 Adet LED Suda Oynama Diski

99,95TL
KDV dahildir
  • Stokta
Kargoya veriliş tarihi
1-2 iş günü
  • Teslimat: Kargo ile
  • Havuz, göl veya deniz için eğlence
  • Düz bir taş gibi suyun yüzeyinden atlayarak yüzer
  • Yanıp söner ve yanar

2 Adet LED Suda Oynama Diski

Sipariş Numarası 391725
Bu iki meslektaş, plaj bagajına dikkat çekmeyecek ve yerden tasarruf sağlayacak şekilde yerleştirilebilir - ancak büyük girişlerini plajda veya açık havuzda yaparlar. İki LED fırlatma diski, ister çift olarak ister daha büyük bir grup olarak, genç ve yaşlı için çok eğlenceli olmasını sağlar. Göz kırpıyorlar, parlıyorlar ve yassı bir taş gibi yüzeyin üzerinden atlıyorlar. Altına giremezler ve tuzlu suya da dayanıklıdırlar. Deniz kenarında bir gün için mükemmel.

Renk

1x kırmızı, 1x mavi

Malzeme

Kil %100 termoplastik kauçuğu hedefler
Polyester çanta

Boyutlar

G x Y x D her biri yakl. 7,5 x 3 x 8,5 cm
Çanta yakl. 16x9 cm

İçindekiler / aksesuarlar

2 hedef, 1 çanta, 3 LR41 pil ve kullanım kılavuzu dahil

Kullanım için talimatlar

Tuzlu su için uygun

Uyarı notları

Oyuncak 36 aydan küçük çocuklar için uygundur.
TCM
TCM
Tüm Tchibo ürünleri, TCM (Tchibo Certified Merchandise) damgası taşır ve bu damga en yüksek kalitede üretimin garantisidir. Her ürün için yapılan yoğun kalite testleri haricinde, ayrıca tüm Tchibo oyuncakları, çok sıkı güvenlik şartları gerektiren European Norm 71 standartlarına göre defalarca test edilir.

Ürün numarası:

391725

Gönderim adresi:

  • Teslimat adresi
  • Farklı gönderim adresi

İade:

Ürününüzü, tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Alt iç giyim, alt iç çamaşırı ile birlikte takım olarak satılan ürünler, kişisel kullanıma özel ürünler, mayo – bikini (koruma bandı yok ise) ile kahve ürünleri değişim ve iade sürecinin dışındadır. Ayrıca sadece web sitemizde satılan ürünler, mobilya ürünleri, tüketici tarafından ambalajının açılmış olması halinde, ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler ile kitaplar mağazada iade ve değişim sürecinin dışında yer almaktadır. Mobilya iade/değişim talepleriniz için Tchibo Müsteri Hizmetleri'ni 444 28 26 numaralı hattan arayarak nakliye kaydı oluşturabilirsiniz. Mobilya sevkiyat ve iadeleri Horoz Lojistik ile yapılmaktadır.