Salon Tekstili

Güzel döşenmiş bir dairenin ayrılmaz bir parçası kumaşlardır. Bunlar genellikle bir odaya rahat atmosferini veren salon tekstili ürünleridir. Pencerede, masada veya koltukta: Kumaşlar inanılmayacak kadar çok yönlüdür ve en çeşitli dekorasyon modasına uyum sağlayabilmektedir. Tchibo'da çok çeşitli renkler ve şekillerde çok farklı ev tekstili ürünleri bulacaksınız. Kadifemsi satenden havadar, hafif ketene kadar tüm ürün gamını keşfedin!
Çift Taraflı Battaniye
1.199,00TL
Entegre Kollu Yumuşak Battaniye
879,00TL
2 Adet Dekoratif Yastık Kılıfı
189,00TL

Ev klasiği halılar

Halılar çok güzel görünür, odaya bir rahatlık havası katar ve üzerinde yürürken hoş, kabarık bir his verir. Hangi halının size uygun olduğu tamamen sizin ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Yünlü ve pamuklu halılar gerçek klasiklerdir ve neredeyse tüm uygulama alanları için uygundur. Suni veya gerçek kürk halılar oturma odası için ekstra yumuşak bir zemin kaplaması olarak idealdir. Sisal ise özellikle alerjisi olanlar için uygundur. Bu bitkisel malzeme çok az tozu emer ve elektrikli süpürge ile kolayca temizlenebilir. Tchibo’nun online mağazasında çok sayıda yüksek kaliteli halı seçeneği var. Keşfedin!
Doğru dekorasyon: Gri ve beyaz renklere sahip zikzak desenli uzun, açık perdelerle dekore edilmiş bir pencere önünde bej renkli bir koltuk üzerinde renkli yastıkların bulunduğu bir oda.

Şık pencere dekorasyonu: Tüller ve perdeler

Penceredeki salon tekstilleri çok farklı fonksiyonları yerine getirir. Bir yandan içeriye ışık girişini düzenler ve böylelikle güzel bir ev hissi sağlarsınız. Diğer yandan odayı ısıdan ve istenmeyen bakışlardan korursunuz. Genellikle hafif tüller biraz daha ağır ve opak bir perde ile birleştirilir. Daha minimalist bir ev tasarımında ise perde genellikle tek başına kullanılır. Pencere kumaşlarının uzunluğu konusunda çok sayıda seçenek vardır, örneğin zarif, zemin uzunluğundaki perdeler veya tam olarak pencerenin uzunluğuna uyan perdeler. Pencerenin sadece alt bölümünü kapatan dekoratif yarım perdeler, zemin kat daireler için de uygundur.
Doğru temizlik: Genç bir kadın beyaz halısının üzerine oturuyor ve bir temizlik bezi ve bir sprey ile temizliyor.

Salon tekstillerinin doğru temizlenmesi

Kumaştan üretilen çoğu ürünü gibi, salon tekstilleri de düzenli olarak yıkanmalıdır. Bu şekilde, tozdan arındırılır ve mikropların oluşması engellenir. Örneğin perdeler veya masa örtüleri gibi çok sayıda ev tekstilini sorunsuz bir şekilde çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Bu, bazı halılar için de geçerlidir. Ancak genellikle bir halıdaki lekeleri tek tek, örneğin kabartma tozu, maden suyu veya özel temizleyicilerle elle çıkarmak daha iyidir. Her durumda, ürününüzün yıkama ve bakım talimatlarına dikkat edin çünkü her kumaşın kendine özgü gereksinimleri vardır.

Yastıklar ve battaniyeler: Rahat edin!

Yağmurlu bir öğleden sonra, bir kitapla veya en sevdiğiniz diziyle koltukta olmaktan daha iyi bir şey olamaz. Uygun salon tekstilleri ile kendinizi daha da rahat ettirebilirsiniz: Yastıklar ve ekoseler, sevimli battaniyeler ve örtüler bunun bir parçasıdır. Çeşitli renkleri ve malzemeleri deneyin. Yün ve saten hoş bir kucaklaşma hissi vaadeder, hafif keten biraz İskandinav cazibesi yayar. Tchibo'da rahat bir ev için çok sayıda yaşam alanı fikri bulacaksınız. Hemen online göz atın!

Kumaş ile harika dekorasyon fikirleri

Salon tekstilleri, evdeki çok pratik fonksiyonları yerine getirmekle kalmaz aynı zamanda kendi odanızı da güzelleştirir. Kumaş inanılmaz derecede çok yönlüdür ve çok çeşitli yaşam alanı fikirlerini uygulamanıza yardımcı olur. Örneğin masa şeritleri yemek odanıza zarif bir çekicilik katar. Oturma odasında yeni, sıra dışı yastık ve koltuk kılıfları ile çeşitlilik sağlayabilirsiniz. Boş bir oda bile güzel bir halıyla daha sıcak bir atmosfere sahip olur. Yaratıcılığınızı sınırlandırmayın!
Rahat atmosfer: Renkli bir halı ve çok sayıda renkli yastıkla dekore edilmiş iki adet gri koltuğun olduğu büyük bir oturma odası.

TCM mührü ile garanti edilmiş yüksek kaliteli ürünler

Tchibo'nun kumaşları ve salon tekstilleri kendilerini, özellikle yüksek kaliteli ham maddeleri ve dikkatli işlenmeleri ile karakterize eder. Bunlara güvenebilmeniz için -Tchibo Onaylı Ürün- anlamına gelen "Tchibo Certified Merchandise" veya kısaca TCM mührümüz vardır. TCM mührüne sahip tüm ürünler sadece Tchibo için üretilir ve üretimlerinin her safhasında katı kalite yönetmeliklerimize tabidir.
Garanti edilmiş kalite: Bir bebek gri renkli bir halıya sırt üstü yatar ve üzerine eğilen annesine güler.