Masa Lambası ve Ayaklı Lamba

Bir masa lambası kullanım alanına göre ortam veya çalışma ışığı sağlayabilir. Oturma ve yatak odalarında, sıcak noktasal ışık yaymak için birebirdir. Yemek masası, komodin veya pencere pervazında, masa lambaları odanın havasını değiştirir. Ofis masası lambaları da masa lambaları arasındadır. Bunlar ise doğrusal ve parlak ışıkları ile ofiste veya çocuk odasında uygun çalışma koşulları sağlar. Tchibo’da uygun lambayı bulursunuz.
-30 %
LED Işık Çıtası
199,95TL
139,95TL
-23 %
LED Masa Lambası
129,95TL
99,95TL

Masa lambaları: Sizin kadar özel ışık adacıkları

Ortalama 70 santimlik boyu ile bir masa lambası küçük sayılır. Böylece sorunsuz olarak her odaya sığar ve yakınında priz olan her yere kurulabilir. Eğer bu mümkün değilse pilli bir masa lambası seçebilirsiniz. En iyisi dekorasyon stiliniz ile uyumlu bir lamba tipi seçin. Modern masa lambası genelde zayıf, düz hatlı ve çoğunlukla krom, paslanmaz çelik veya cam gibi soğuk malzemelerden üretilmiştir. Daha çok country tarzını tercih ederseniz ahşap ayaklı ve kumaş siperlikli masa lambaları iyi bir seçimdir.
Lambanız için şık tasarım: Beyaz abajurlu bir masa lambası, üzerinde bir klasör, açık bir kitap ve gözlüklerin bulunduğu vintage görünümlü bir masanın üzerinde duruyor.

Klasik, romantik veya füturistik; dekorasyonuna göre değişir

Klasik masa lambaları uyumlu bir biçimde her ev dekorasyonuna uyum sağlar. Tipik şemsiye tasarımına sahiptir ve ahşap, metal, cam veya plastik ayakları vardır. Görünümleri zamansız zarifliktedir ve siperlik çoğunlukla aşağı doğru bakar. Siz daha çok eğlenceli-romantik biriyseniz country tarzı bir masa lambası mutlaka hoşunuza gidecektir. Bir ferforje veya ahşap taban ile birlikte seramik veya kumaştan yapılmış pastel renkli veya desenli bir siperlik, rustik mobilyalar ve gıcırtılı ahşap döşeme tahtaları ile mükemmel uyum sağlar. Eviniz modern tarzda döşenmişse Tchibo’da sade fütüristik tasarımlı masa lambaları da bulabilirsiniz.
Ofis masasındaki masa lambası: Genç bir adam, kalem ve not kağıdı ile bir dizüstü bilgisayarın önünde iyi aydınlatılmış ahşap bir masada oturuyor; etrafı karanlık.

Ofis masası için lambalar; eğer doğrudan ışık gerekliyse

Yaşam alanlarındaki masa lambaları hoş ışık adaları oluştururken, ofis masası lambaları tam aksi amaca hizmet ediyor. Doğrudan soğuk beyaz ışık verirler ve böylece homeoffice veya çocuk odasındaki bir çalışma alanını net biçimde ışıklandırırlar. Bu, konsantrasyonu arttırır, gözleri korur ve yorgunluğu önler. Esnek ayarlanabilir kolu olan bir masa lambasını tercih ettiğinizde, böylece ışığı tam olarak ihtiyacınız olan yere yönlendirebilirsiniz. Kısılabilir bir masa lambasıyla parlaklık ihtiyaca göre ayarlanabilir.

Okumak veya gevşemek için: Başucu lambası

Yatak odası için başucu lambası vazgeçilmezdir. Romantik, rahat bir atmosfer yaratmak için lambayı kullanmak istiyorsanız dolaylı, yumuşak ışıklı bir masa lambası yeterlidir. Gece yatağınızda bir şeyler okumak isterseniz daha parlak bir ışıklandırmaya ihtiyacınız vardır. Dimmer ile parlaklığı istediğiniz gibi ayarlayabilir ve döner bir kol ile ışık konisini ihtiyacınız olan yere yönlendirebilirsiniz. Tchibo size geniş bir başucu lambası seçkisi sunuyor. Ürünlerimize göz atın ve en sevdiğinizi seçin!

LED masa lambalarıyla esnek aydınlatma

Günümüzde çoğu masa lambası, LED ampullerle donatılmıştır. Isınmazlar ve az enerji tüketirler. Başka bir avantaj: “Işık renkleri” değişir. Lambanızın sıcak beyaz bir loş ışık (3.300 Kelvin'in altında) yaymasını veya masanızı parlak bir şekilde aydınlatması arasında seçim yapabilirsiniz. İkinci durumda, evrensel beyazı (3.300 - 5.300 Kelvin) veya gün ışığı beyazını (5.300 Kelvin üzeri) seçin. Çocuk ve genç odalarında küre şeklinde masa lambaları çok sevilmektedir. Bunların özelliği: Lamba ışığının belirli aralıklarla rengini değiştirdiği bir renk değiştirici olmasıdır.
Çocuk odasında sıcak ışık: Bir anne sıcak, loş ışık yayan bir masa lambasının ışığında yürümeye başlayan çocuğuyla oynuyor.

TCM mükemmel ürün kalitesine karşılık gelmektedir

Tchibo’dan bir masa lambası aldığınızda, yüksek kaliteli bir ürün aldığınızdan emin olabilirsiniz. Bunu "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM mührümüzle garanti ediyoruz. Bu, ürünlerimizin hem malzeme hem de üretim sürecinin sıkı kalite testlerine tabi tutulduğu anlamına gelir. Partnerlerimizde de yüksek standartlarımıza uyulduğuna dikkat ediyoruz.
Doğru aydınlatma için iyi kalite: Bir yatak, bir şifonyer ve bir masa lambası ile sıcak, sarı ışığa bürünmüş bir masa içeren bir yatak odası.