Çocuk Dolabı; daha fazla tertip ve düzen

En küçük çocuklar bile dolapların içindekini çıkarıp yeniden düzenlemeyi sever. Göz hizasındaki dolap kapıları bile meraklı çocukların ellerinden kaçmaz. Bu nedenle küçük erkek ve kız çocuklar, sonunda çocuk odasında kendi gardıroplarını kullandıklarında daha mutlu olurlar. Çünkü burada en sevdiği üstü ve pantolonu bulabilir - çoğu zaman oyuncak için de yer vardır. Tchibo'daki farklı çocuk gardıroplarını keşfedin ve online sipariş verin!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Çocuk gardıropları; çocuklara uygun biçimde düzen

Küçükler büyüdükçe ve ilk iki veya üç yaşından sonra gardırop da sürekli büyür. Çocuk kıyafetlerinin derli toplu biçimde saklanabilmesi için çocuk odasında bir gardırop uygun olacaktır. Az alanınız varsa gardırobu aynı zamanda oyuncaklar için de kullanabilirsiniz. Ayrı bölmelerde veya çekmecelerde, yapı blokları ve diğer eşyalar kolayca yerleştirilebilir. İpucu: En sevdiğini oyuncağı, çocuğunuzun rahat bir şekilde kendisinin alabilmesi için alt kısımda saklayın.
Sarışın bir kız çocuğu, gardırobunu düzenliyor ve tişörtleri bir rafa diziyor.

Gardıroptaki düzen sayesinde zaman kazanma

Anaokulu çağında bile küçükler giyinirken oynamayı çok sever. Çocuk dolabının düzgün bir şekilde sıralanması gerçek bir zaman tasarrufudur. Bir askılık demiri montlar ve elbiseler için idealdir. Yan kısımdaki ayrı bölmeler, pantolonlar, süveter ve üstler için alan sağlar. Yüksekliği ayarlanabilir ve gardıroba uyum sağlayabilen raflar idealdir. Külotlar, çoraplar ve külotlu çoraplar çekmecelerde düzenli biçimde hazır bulunur.
Uzun saçlı, gülümseyen bir kız çocuğu, açık giysi dolabında askıdaki asılı kıyafetlerini gösteriyor.

Farklı dolap boyutları – farklı depolama seçenekleri

Çocuk gardırobunda bir şeyi düzenli saklamak istiyorsanız entegre raflı bir dolap ya da içine çok sayıda saklama bölmesi almalısınız. 3 kapılı modeller genellikle mükemmel seçimdir. Böylece, kış ve yaz giysileri için yeterli alan bulur. Rafsız daha küçük modellerde, alt kısmındaki kutular ile çocuk giysilerinin düzeni sağlanabilir. İpucu: Kutulara yalnızca hafif eşyaları ve oyuncakları koyun. Böylece minikler bile düzenleyicilerle başa çıkabilirler.

Çocuk odası için renk uyumlu bir gardırop

Küçük çocukların odaları genellikle renkli bir şekilde dekore edilir: Duvar yapıştırıcısı veya renkli duvar kağıdı, oyun oynarken neşeli bir hava yaratır. Çocuk gardırobunun her yeni duvar boyasına ve çocuğun her yeni zevkine uygun olmasını sağlamak için basit, tek renkli bir model seçmek en iyisidir. Beyaz veya gri, ahşap veya ahşap görünümlü çocuk gardıropları özellikle popülerdir. Dolap üzerinde renkli bir vurgu olması gerekiyorsa özel bir göz alıcı unsur olarak dolap stiker'ı uygundur.

Malzeme ve güvenlik

Çocuk odasındaki yeni gardırobunuzun en önemli özelliklerinden biri de güvenli ve yüksek kaliteli olmasıdır. Kabinin duvara vidalandığından mutlaka emin olun. Bu şekilde, devrilmez ve stabil durur - çevresinde oynansa bile. Ayrıca bir çocuk gardırobunda işleme bir öncelik olmalıdır. Köşeler ve kenarlar iyice taşlanmış olmalı, boyası ve malzemesi soyulmamalıdır. Örneğin masif ahşap, kabinin çok sağlam olmasını sağlar.
Sevimli bakışlı küçük bir kız çocuğu, beyaz bir komodinin açık duran en alt çekmecesine oturmuş.

Tchibo'dan çocuk mobilyalarını online sipariş edin

Tchibo online mağazamızda çocuk odaları için sade gardıroplar bulabilirsiniz - erkek ve kız çocuklar için. 2 veya 3 kapılı ve çekmeceli veya çekmecesiz modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Ürünü sadece alışveriş sepetine ekleyin ve ücretsiz teslimat ile sipariş edin. Birkaç gün sonra, çocuğunuzun yeni gardırobu nakliye firması tarafından teslim edilecektir. Bunun yanında buna mükemmel uyan çocuk yataklarını ve alt açma masalarını keşfedin.
Gülen sarışın bir kadın, kırmızı beyaz çizgili bir oyuncakla oynayan bebeği ile birlikte çocuk odasında bir battaniye üzerinde yerde yatıyor.