Portmanto

Girişteki ceket, mont ve ayakkabı kaosu hem size hem de misafirlerinize hoş olmayan bir görüntü gösterebilir. Geniş, dekoratif bir gardırop size kolaylıkla yardımcı olur. Tchibo, farklı boyutlardaki koridorlar ve lobiler için çok çeşitli kıyafet rafları sunar. Portmantolar sadece işlevsel olmakla kalmaz: Modern tarzı ve göze hitap etmesiyle, mobilyaları şık bir aksesuar haline getirir. İpuçlarımız doğru modeli seçmenize yardımcı olacaktır.

Doğru gardırobu bulun

Mevcut alanınıza ve yerleştirmek istediğiniz kıyafetlere göre doğru gardırobu seçin. İster eksiksiz bir dolap ister kıyafet asılabilen gardırop olsun, önemli olan koridorun boyutuna uyum sağlamasıdır. Sadece üstleri asmak istiyorsanız ayakkabılar, şemsiyeler ve şapkalar için olanlardan daha farklı bir gardıroba ihtiyacınız var. Ayrıca iç mekanınıza en uygun portmanto tasarımını aramalısınız. Beyaz, düz çizgili parçalar modern ve amaca yönelik, ahşap-doğallar ise kırsal ve rustik görünür. Olması gerektiği gibi- Tchibo'dan dört duvarınıza mükemmel uyum sağlayan, her türlü şekil ve renkte portmantoya ulaşabilirsiniz.

Küçük koridor için: Dar portmantolar

Koridorunuz size koridor mobilyaları için az yer sunsa bile kıyafetlerinizi saklamanız için cazip çözümler bulabilirsiniz. Ceket ve paltoları klasik bir portmanto askısına yerleştirebilir veya duvara takılan bir portmanto kancası kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm duvar yüzeyine uygulanan ve sıcak bir atmosfer oluşturan tekerlekli askılıklar veya şık portmantolara Tchibo’dan ulaşabilirsiniz. Ancak tüm bu modellerde kıyafetler koridordan görünür. Her şeyi görünmez bir şekilde saklamayı tercih ederseniz kapalı portmantolardan seçebilirsiniz.

Bank veya dolap – Bu şekilde gardırop düzenli görünür

Özellikle aileler arasında popüler olan pratik minderli dolaplar, hem boyut hem konfor olarak güzel bir çözüm yoludur. Minderli dolapta yalnızca ayakkabı, ceket, şapka ve atkı dikkat çekmeyecek şekilde saklamakla kalmaz ayrıca giysilerinizi üzerine koymanız için size alan sağlar. mobilyaya ihtiyacınız varsa ve bunun için yeterli alana sahipseniz büyük bir portmanto düşünebilirsiniz. Bu, samimi ve düzenli bir giriş alanı oluşturur ve her türlü giysiyi en iyi şekilde saklayabilir. Uygun koridor gardırobunu ararken Tchibo'da iyi fikirler bulacaksınız.

Her amaca uygun pratik set

Portmanto mobilyalarınızın birçok giysi için depolama alanı sağlamasını mı istiyorsunuz? O zaman koridor portmanto setleri doğru seçimdir. Farklı boyutlardaki portmantolar, minderli dolaplar, komodinler ve askılık gibi giysilerin saklanması için gereken her şey sete dahildir. Bunun için çok büyük bir koridora ihtiyacınız olsa bile komodin takımları size bir çok saklama alanı sağlayacaktır. Ayrıca estetik tasarıma da katkı sağlayan ve bir çok mobilya stillerine uygun koridor portmanto setlerine Tchibo’dan ulaşabilirsiniz. Tchibo online mağazamızda portmantoları kolayca karşılaştırabilir ve en sevdiğinizi hemen sipariş edebilirsiniz.

İlk izlenim önemlidir

Bir gardırop düzeni korurken diğer yandan ev tarzınıza uyum sağlamalıdır. Koridordan günde birkaç kez geçersiniz- konuklarınız evinize girer girmez size dair ilk izlenimi koridorda edinir. Rustik portmanto mobilyalarıyla sıcak bir hava yaratabilirsiniz. Diğer yandan, zarif metal ve aynalı kabinler modern görünür ve hafiftir; beyaz ise zamanın ötesindedir. Vintage tarzda bir gardırop ile nostaljik bir dokunuş katın. "Shabby Chic" adı verilen stil babaannelerimizin zamanlarını hatırlatırken aynı zamanda ev hissi vererek güzel bir ortam hazırlar.

TCM: Tchibo'dan garantili kalite

Çok kullanılan bir mobilya olarak gardırop her zaman göze hoş gelen bir stilde olmalıdır. Bu nedenle Tchibo, en yüksek kaliteye ve kontrollü bir üretim sürecine dikkat çeker. TCM mührü, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve yüksek standartlarımıza göre özel üretim vaadinde bulunur. Dayanıklılık ve işlevsellik sağlamak için sıkı kriterler geçerlidir. Sürekli kalite kontrolleriyle, ürünlerimizin her birinin vaatlerini yerine getirdiğinden ve yeni favoriniz olabileceğine emin olabilirsiniz.