Bebek pijamaları: Miniğinizin tatlı rüyalar görmesi için

Bebekler dünyayı keşfetmeye bayılır. Ancak zinde ve aktif olmak için gece uyurken enerji depolamaları gereklidir. Rahat, tam oturan ve nefes alabilen bebek pijamaları, yavrunuzun rahat uyumasına önemli katkı sağlar. Küçük bebekler için tek parçalı bebek giysileri idealdir, emekleme veya yürüme başlangıcından sonra iki parçalı bebek pijamaları da uygundur. Tchibo'da en yüksek kaliteli ve sevimli tasarımlı geniş bir pijama yelpazesi bulacaksınız; şimdi online sipariş verin!

Bebek Pijama Takımları

Çocuk ve bebek iç giyim ürünlerinde kaliteli ve şıklığı bir arada uygun fiyat avantajıyla sunan Tchibo, renkli ve eğlenceli bebek pijama modelleri ile göz dolduruyor. Bebek pijama kategorisinde yer alan bebek pijama takımı ürünleri ile bebeğinizin rahat ve huzurlu bir gece geçirmesini sağlayabilir, bebeğinize en uygun pijama takımını Tchibo'nun zengin ürün yelpazesinden seçebilirsiniz.

Kaliteli ve Şık Bebek Pijama Modelleri

Her bütçeye uygun bebek pijama fiyatları ile beğeni toplayan Tchibo, her yaş grubuna uygun tasarladığı bebek pijama takımları ile ebeveynlerin dikkatini çekiyor. Bebek cildine uygun olan kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürünlere tek tıkla sepetinize ekleyerek kolayca sahip olabilirsiniz.
-11 %
Organik Pamuklu Taytlı Kısa Kollu Pijama Takımı
129,95TL
114,95TL
 
Seçenekler:
 
Pijama Takımı
179,95TL
 
Seçenekler:
 
-15 %
Organik Pamuklu İnterlok Pijama Takımı
199,95TL
169,95TL
 
Seçenekler:
 
-26 %
Organik Pamuklu Karanlıkta Parlayan Pijama Takımı
249,95TL
184,95TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu İnterlok Pijama Takımı
199,95TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Kısa Pijama Takımı
139,95TL
 
Seçenekler:
 
-26 %
Organik Pamuklu Karanlıkta Parlayan Pijama Takımı
249,95TL
184,95TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Pijama Takımı
149,95TL
 
Seçenekler:
 
-26 %
Organik Pamuklu Pijama Takımı
129,95TL
94,95TL
 
Seçenekler:
 
Pijama Takımı
179,95TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Kısa Pijama Takımı
139,95TL
 
Seçenekler:
 
-27 %
Organik Pamuklu Kısa Pijama Takımı
109,95TL
79,95TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Pijama Takımı
129,95TL
 
Seçenekler:
 
-30 %
Çiçek Baskılı Organik Pamuklu Gecelik
Cilt dostu saf pamuklu 
49,95TL
34,95TL
 
Seçenekler:
 

Bebeğim uyurken hangi geceliği giymeli?

En iyisi kıyafeti ve bebek uyku tulumunun birbirine uymasını sağlayın. Küçük bebekler için tek parçalı bebek giysileri tavsiye edilir: Kafadan geçirilmeleri gerekmez ve giydirip çıkarmak için pratik düğme şeritleri vardır. Daha sonra iki parçalı bebek geceliklerine de geçebilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde, uyku tulumunun altında bir body veya Tulum giydirmek yeterli olacaktır. Bunun pijamanın aksine kolları yoktur ve soğuk ısılarda pijamanın altında ek bir kat olarak sıcak tutmayı sağlar.
Tchibo bebek pijamalarında organik pamuk kullanımı ve sürdürülebilir üretime önem vermektedir.

Satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

Konfor kesinlikle ilk sırada gelir: Bebeğinizin yeterli hareket özgürlüğü olmalıdır. Hiçbir şey sıkmamalı veya çekmemelidir. Bebek pijamaları doğrudan tene temas ettiğinden, cilt dostu bir malzemeden olmaları çok önemlidir: Pamuk; dayanıklı, nefes alabilir ve nem düzenleyicidir. Tchibo Bebek aksesuarlarında organik pamuk kullanmaktadır: "GUT GEMACHT" mühründen, pamuğun ekolojik tarımda ve sürdürülebilir üretimden geldiğini anlayabilirsiniz.
Sıcak tutan pijamalarda nefes alabilen malzemelerin kullanılmış olduğuna dikkat edin.

Bebeğiniz için yaz ve kış aylarında doğru pijama

Yazın cilt dostu organik pamuktan bir body veya kısa bir pijama idealdir. Kışlık bebek pijaması olarak kadife veya polar gibi daha sıcak kumaş kaliteleri uygundur. Havlu kumaş pijamalar da bebekler için iyi seçimdir. Yumuşacık kış kumaşlarında da pamuk gibi nefes alabilen malzemelerin kullanılmış olduğuna dikkat edin, böylece çocuğunuz Bebek karyolasında terlemez.

Pijama için hangi bebek uyku tulumu uygundur?

Bebeğiniz için doğru Uyku tulumunu seçmek, en az doğru pijama seçimi kadar önemlidir. Sadece soğuğa karşı korumakla kalmaz, aynı zamanda başka bir önemli işlevi de yerine getirir; battaniyenin aksine, bebeğiniz uyku tulumunu yüzüne çekemez. Mevsime göre farklı malzemelerden yapılmış kollu ve kolsuz uyku tulumları mevcuttur. Saf pamuk yazın uygundur, kışın bir kat polar veya kuş tüyü bebeğinizi sıcak tutar.

Bebek pijamalarını doğru yıkayın

Bebek pijamaları çamaşır makinelerindeki yüksek ısılara da dayanabilmelidir: Uyuduğunuzda vücudunuz çok fazla ter salgılar ve bebek bezi kazaları da kolayca olabilir. Çoğu pijama sorunsuz olarak 60 °C’de yıkanabilir. Narin bebek cildi çok hassas olduğundan, parfüm veya fosfat içermeyen bir deterjan kullanmalısınız. Mutlaka etiket üzerindeki bakım bilgilerine dikkat edin.
Çoğu bebek pijaması sorunsuz olarak 60 derecede yıkanabilir.

Çocuk gecelikleri için kalite sözümüz

Tchibo, küçük hazinenizin rahat ve derin uyuması için en yüksek kalitede bebek pijamaları sunmaktadır. Üretim sırasında cilt dostu ve toksik olmayan malzemeler, en iyi işleme, yüksek kullanım konforu, pratik detaylar ve çocuk dostu tasarımlar bizim için aynı derecede önemlidir. Bunu kısaca "Tchibo Certified Merchandise” anlamına gelen TCM mühründen tanıyabilirsiniz. Ve birçok yıkamadan sonra dahi bebek pijamasını keyifle kullanmaya devam edeceksiniz.
TCM mührümüz sayesinde, üretimde cilt dostu ve toksik olmayan malzemeler kullanılmış olduğunu anlayabilirsiniz.