Tchibo ile Şık Yatak Odası Dekorasyonu

Hayatımızın yaklaşık üçte birini uyurken geçiriyoruz. Bu da yatak odasını rahat ve aynı zamanda güzel bir dinlenme alanı haline getirmek için yeterli bir neden. Yatak odanıza güzel mobilyalar ve uyumlu bir dekorasyonla kişisel stil dokunuşu ekleyebilirsiniz. İster İskandinav'ın sadeliğini ister romantizmi tercih edin: Tchibo size yataktan tavan lambasına ve perdeye kadar çok çeşitli iç mekan fikirleri sunar.
Lastikli Pazen Çarşaf, Çift Boy, Mavi
549,00TL
2 Adet Vakumlu Saklama Torbası
349,00TL
Led Yıldızlı Piramit
939,00TL
2 Adet Dekoratif Yastık Kılıfı
189,00TL
Hafıza Süngerli Boyun Yastığı
429,00TL
Lastikli Pazen Çarşaf, Normal Boy, Mavi
349,00TL
LED Duvar ve Tavan Lambası
2.519,00TL
Perkal Lastikli Çarşaf, Normal Boy
449,00TL

Amaca yönelik veya rahat: Herkes için uygun yatak odası

Yatak odanızı yeniden dekore mi etmek istiyorsunuz yoksa sadece özel bir mobilya mı arıyorsunuz? İhtiyacınıza göre Tchibo.com.tr’ye bir göz atın. Amaca yönelik düşünüyorsanız beyaz mobilyaları tercih edebilirsiniz. Odanın çok steril durmasını önlemek için renkli dekorasyon veya renkli duvarlarla vurgu ekleyin. Ahşap renkli mobilyalar, doğal yapısı sayesinde yatak odasına sıcaklık ve parlaklık katar. Beyaz veya krem renkli aksesuarlar ve duvarlar özellikle bunun için uygundur.

Küçük bir yatak odasındaki alanı en iyi şekilde kullanın

Yatak odanızı tasarlama şekliniz odanın boyutuna da bağlıdır. Az alanınız varsa en iyi şekilde kullanmanız gerekir. Çift kişilik yatak çok büyük geliyorsa çekilerek açılan kanepe veya çapraz katlanır yatak uygundur. Ek depolama alanına sahip bir yatak da uygun olabilir ve gardırop ile .yatak odasında düzen sağlanır. Gardıropta sürgülü kapılı bir model yararlı olacaktır. Bir ayna odayı görsel olarak genişletir, kitap için yatağın üstünde raflar kullanabilirsiniz.

Rahat yataklarla iyi uyuyun

Çeşitli mobilyaların yanı sıra Tchibo'dan yatak odanız için tüm aksesuarları da sipariş edebilirsiniz. Kaliteli bir gün geçirmek için, iyi bir gece uykusu en önemli bir parçadır. Sonuçta, "nasıl yatılıyorsa öyle uyunur" sözü çok da yanlış değildir. Yaylı yataklar, mükemmel termal yalıtım sayesinde özellikle nefes alabilen, soğuk köpüklü şilteler sunar. Her ikisinin de en iyi özelliklerini bir araya getirmek istiyorsanız bir hibrit minder seçin.

Yatak odası için hangi aydınlatma?

Uygun aydınlatma yatak odasında önemli bir rol oynar. Yatakta okumayı seviyorsanız bir başucu lambası zorunludur. Zemin lambasıyla rahatlatıcı dolaylı ışığın keyfini çıkarabilirsiniz. Yatak odası tavan lambası da yukarıdan iyi aydınlatma sağlar. Dimmer özelliğine sahip bir lamba seçerseniz ışığın yoğunluğunu kendiniz belirleyebilir ve farklı durumlara uyarlayabilirsiniz.

Yatak odasında soğuk veya yumuşak renkleri seçmek en iyisidir

Yatak odanızın renk düzeni, tabi ki tercihlerinize bağlıdır. Genel olarak, odanın huzurlu karakterini ve rahatlatıcı işlevini vurgulamak için soğuk ve yumuşak renk tonları daha uygundur. Yatak odası için yeşil ve mavi renklerin yanı sıra pastel ve toprak tonları iyi bir seçimdir. İster duvar rengi ister yatak odası dekorasyonu olsun rahatlatıcı kontrastlar yaratın. Ayrıca güzel bir uyku için oda sıcaklığının yeterli olduğundan ve 18 derece civarında olduğundan emin olun.

TCM – kalite sertifikamız

Tüm ürünlerimizde "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM mührü bulunur. Ham maddelerin dikkatli bir şekilde işlenmesi ve üretim sürecinin eksiksiz bir şekilde izlenmesi ile yüksek kaliteyi garanti eder. Bu kalite standardı tüm değer zincirimizi ve tüm tedarikçileri de kapsar. Bu nedenle Tchibo'da, yatak odanız için dayanıklı bir mobilya satın alacağınızdan emin olabilirsiniz.