Tchibo ile Şık Yatak Odası Dekorasyonu

Hayatımızın yaklaşık üçte birini uyurken geçiriyoruz. Bu da yatak odasını rahat ve aynı zamanda güzel bir dinlenme alanı haline getirmek için yeterli bir neden. Yatak odanıza güzel mobilyalar ve uyumlu bir dekorasyonla kişisel stil dokunuşu ekleyebilirsiniz. İster İskandinav'ın sadeliğini ister romantizmi tercih edin: Tchibo size yataktan tavan lambasına ve perdeye kadar çok çeşitli iç mekan fikirleri sunar.
-16 %
LED Okuma Lambası
119,95TL
99,95TL
Jersey Lastikli Çarşaf, Büyük Boy, Açık Gri
60 °C'de yıkanabilir - alerji dostu
189,95TL
-12 %
Emaye Takı Kutusu
79,95TL
69,95TL
Prizli LED Gece Lambası
249,95TL
2 Adet Çok Fonksiyonlu LED Lamba
249,95TL
-11 %
Hareket Sensörlü LED Mini Çok Fonksiyonlu Işık
179,00TL
159,00TL
Jersey Lastikli Çarşaf, Normal Boy
Jersey Lastikli Çarşaf, Büyük Boy
Jersey Lastikli Çarşaf, Battal Boy
60 °C'de yıkanabilir - alerji dostuSaf organik pamuktan yapılmış lastikli çarşaf60 °C'de yıkanabilir - alerji dostu
149,95TL
189,95TL
229,95TL
2 Adet Çekmece Düzenleme Kutusu, Büyük
2 Adet Çekmece Düzenleme Kutusu, Küçük
129,95TL
119,95TL
Pilli LED Okuma Lambası
129,95TL
Boyun Rulolu Sırt Yastığı
499,95TL
Gözlü ve Kancalı Ayna
359,95TL
Jersey Lastikli Çarşaf, Normal Boy
Jersey Lastikli Çarşaf, Büyük Boy
Jersey Lastikli Çarşaf, Battal Boy
60 °C'de yıkanabilir - alerji dostuSaf organik pamuktan yapılmış lastikli çarşaf60 °C'de yıkanabilir - alerji dostu
149,95TL
189,95TL
229,95TL
Jersey Lastikli Çarşaf, Normal Boy, Açık Gri
60 °C'de yıkanabilir - alerji dostu
149,95TL
-23 %
LED Masa Lambası
129,95TL
99,95TL
-16 %
Organik Pamuklu Dekoratif Yastık Kılıfı
89,95TL
74,95TL
Çekmece Düzenleme Kutusu, Kare
Çekmece Düzenleme Kutusu, Dikdörtgen
129,95TL
119,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
2 Adet Çekmece Düzenleme Kutusu, Büyük
2 Adet Çekmece Düzenleme Kutusu, Küçük
129,95TL
119,95TL
2 Adet Vakumlu Saklama Torbası, Küp
129,95TL
Rahatlama Yastığı Sarı
199,95TL
Payet İşlemeli Organza Kumaş
74,95TL
Askılı Büyük Dolap Sepeti
339,95TL
Organik Pamuklu Kırlent
229,95TL
Çekmece Düzenleme Kutusu, Orta Boy
119,95TL
1

Amaca yönelik veya rahat: Herkes için uygun yatak odası

Yatak odanızı yeniden dekore mi etmek istiyorsunuz yoksa sadece özel bir mobilya mı arıyorsunuz? İhtiyacınıza göre Tchibo.com.tr’ye bir göz atın. Amaca yönelik düşünüyorsanız beyaz mobilyaları tercih edebilirsiniz. Odanın çok steril durmasını önlemek için renkli dekorasyon veya renkli duvarlarla vurgu ekleyin. Ahşap renkli mobilyalar, doğal yapısı sayesinde yatak odasına sıcaklık ve parlaklık katar. Beyaz veya krem renkli aksesuarlar ve duvarlar özellikle bunun için uygundur.

Küçük bir yatak odasındaki alanı en iyi şekilde kullanın

Yatak odanızı tasarlama şekliniz odanın boyutuna da bağlıdır. Az alanınız varsa en iyi şekilde kullanmanız gerekir. Çift kişilik yatak çok büyük geliyorsa çekilerek açılan kanepe veya çapraz katlanır yatak uygundur. Ek depolama alanına sahip bir yatak da uygun olabilir ve gardırop ile .yatak odasında düzen sağlanır. Gardıropta sürgülü kapılı bir model yararlı olacaktır. Bir ayna odayı görsel olarak genişletir, kitap için yatağın üstünde raflar kullanabilirsiniz.

Rahat yataklarla iyi uyuyun

Çeşitli mobilyaların yanı sıra Tchibo'dan yatak odanız için tüm aksesuarları da sipariş edebilirsiniz. Kaliteli bir gün geçirmek için, iyi bir gece uykusu en önemli bir parçadır. Sonuçta, "nasıl yatılıyorsa öyle uyunur" sözü çok da yanlış değildir. Yaylı yataklar, mükemmel termal yalıtım sayesinde özellikle nefes alabilen, soğuk köpüklü şilteler sunar. Her ikisinin de en iyi özelliklerini bir araya getirmek istiyorsanız bir hibrit minder seçin.

Yatak odası için hangi aydınlatma?

Uygun aydınlatma yatak odasında önemli bir rol oynar. Yatakta okumayı seviyorsanız bir başucu lambası zorunludur. Zemin lambasıyla rahatlatıcı dolaylı ışığın keyfini çıkarabilirsiniz. Yatak odası tavan lambası da yukarıdan iyi aydınlatma sağlar. Dimmer özelliğine sahip bir lamba seçerseniz ışığın yoğunluğunu kendiniz belirleyebilir ve farklı durumlara uyarlayabilirsiniz.

Yatak odasında soğuk veya yumuşak renkleri seçmek en iyisidir

Yatak odanızın renk düzeni, tabi ki tercihlerinize bağlıdır. Genel olarak, odanın huzurlu karakterini ve rahatlatıcı işlevini vurgulamak için soğuk ve yumuşak renk tonları daha uygundur. Yatak odası için yeşil ve mavi renklerin yanı sıra pastel ve toprak tonları iyi bir seçimdir. İster duvar rengi ister yatak odası dekorasyonu olsun rahatlatıcı kontrastlar yaratın. Ayrıca güzel bir uyku için oda sıcaklığının yeterli olduğundan ve 18 derece civarında olduğundan emin olun.

TCM – kalite sertifikamız

Tüm ürünlerimizde "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM mührü bulunur. Ham maddelerin dikkatli bir şekilde işlenmesi ve üretim sürecinin eksiksiz bir şekilde izlenmesi ile yüksek kaliteyi garanti eder. Bu kalite standardı tüm değer zincirimizi ve tüm tedarikçileri de kapsar. Bu nedenle Tchibo'da, yatak odanız için dayanıklı bir mobilya satın alacağınızdan emin olabilirsiniz.