Portmanto

Eve giriş ve çıkışlarda sık sık hollerden geçilmesi, burayı şık portmanto mobilyaları ile donatmak için yeterli sebep. Portmantolar bir yandan düzen sağlar ve diğer yandan da kişisel dekorasyon tarzınızın bir göstergesidir. Ancak holünüze hangi mobilyaları koyacağınız, mevcut yerinize de bağlıdır. Tchibo, seçmeniz için size geniş bir hol mobilyası yelpazesi sunuyor!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Hol mobilyaları, bireysel ve pratik

Dairenizin giriş alanı, ziyaretçilere yaşam tarzınız ve kişisel mobilya zevkiniz hakkında ilk izlenimi verir. Bu nedenle burası klasik bir oturma alanı olmasa bile holde de rahat bir ortam oluşturmalısınız. Portmanto mobilyaları sadece göz alıcı olmakla kalmaz, aynı zamanda çok pratiktir. Komodinler, raflar ve salon konsollarında kıyafetler, ayakkabılar ve gündelik hayatın birçok eşyası depolanabilir. Vestiyerler de düzen sağlar. Ve holdeki bir koltuğu, ayakkabıları giymek ve çıkarmak için kullanabilirsiniz. Portmantoyu tamamlayan bir ayna da olmazsa olmazdır, tek başına veya dolapta olması konusunda yer ve tarzınıza göre karar verebilirsiniz.
Bir apartman dairesinin giriş bölümünde portmanto mobilyası olarak üzerinde montlar bulunan bir askılığın yanı sıra iki sandalye ve bir komodin bulunmaktadır.

Portmanto, giriş alanının standart mobilyası

Giriş alanı mobilyaları arasında bir portmanto vazgeçilmezdir. Her evin standart mobilyaları arasındadır. Portmanto bir klasiktir. Sade olanlar, basit bir askı rayından oluşur, portmanto panelleri daha fazla depolama alanı sunar. Duvara monte edilir ve birçok askı kancası ve bir şapkalık rafına sahiptir. Bir panel, her hole uyar ve az yere sahip olsanız bile mükemmel çözümdür. “Dallarında” tüm ailenin ve misafirlerin ceketlerinin yer bulacağı bir askılık ağacı pratik, aynı zamanda da dekoratiftir. Tchibo'da çok çeşitli portmanto mobilyaları bulabilirsiniz.
Holde bir pencerenin yanında beyaz portmanto mobilyaları duruyor.

Küçük holler için portmanto mobilyaları

Küçük ve dar bir holünüz olsa da portmanto mobilyalarından vazgeçmek zorunda değilsiniz. Kıyafet ve ayakkabıları saklamak için oda tavanına kadar uzanabilen pratik yüksek dolaplar kullanın. Devirme kapaklı dolaplar da ayakkabılar için mükemmeldir. Tekli duvar çengelleri veya bir ray, bir askılık ağacından daha az yer kaplar. Bir ipucu: Aynalar ile optik genişlik sağlarsınız. Parlak yüzeyli portmanto dolapları da bir holü olduğundan büyük gösterir. Ayrıca beyaz renkli duvarlar veya mobilyalar da uygundur. Yerde açık renkli uzun bir hol yolluğu iyi bir etki sağlar.

Hol portmanto seti bütünsel bir görünüm verir

Giriş alanınızda yeterince yer varsa bir hol portmanto seti uygun olur. Buna ait mobilya parçaları aynı görsellik içinde birbirine uyar. Bir portmanto seti çoğunlukla bir raf, salon konsolu, portmanto paneli ve ayakkabı dolabından oluşur. Birçok durumda bir ayna da bu pratik sete dahildir. Hangi portmanto mobilyalarını seçeceğiniz, holünüzün büyüklüğüne bağlıdır. Bazen dar bir elbise dolabı veya bir komodin de buraya sığar. Bu size bol miktarda depolama alanı sağlar. Şimdi Tchibo’da hol portmanto setinizi kolaylıkla online sipariş edebilirsiniz.

Farklı tasarımlarda portmanto mobilyaları

Portmanto mobilyaları farklı stillerde mevcuttur. Beyaz nötrdür, zamansızdır ve renkli unsurlarla kolayca birleştirilebilir. Aynısı siyah veya gri renkler için de geçerlidir, şık görünürler ve her yere kolayca uyum sağlarlar. Kır tarzı portmanto mobilyaları ise oldukça rahat ve rustik bir hava verir. Geleneksel bir ayakkabı bankı ile kombine edildiğinde oldukça davetkar bir görünüm alır. Küçük holler için metalden minimalistik veya endüstriyel bir tasarım mükemmel sonuç verir. Genel izlenimin çok soğuk olmaması için halı veya dolaylı aydınlatma ile rahat bir karşılık sağlayabilirsiniz.
Rahat portmanto mobilyaları: Koridorda, ahşap bir bankın üzerinde duvara asılı ahşap bir merdiven ceketleri asmak için kullanılmış.

Kalite için mühür

Tchibo’nun tüm ürünlerinin bir ortak noktası var: İyi kaliteleri. Portmanto mobilyalarında da göreceğiniz TCM mührü buna karşılık geliyor. Bu kalite vaadi, TCM'nin arkasında gizlidir, çünkü TCM "Tchibo Certified Merchandise” anlamına gelir. İddiamız, ürününüzden memnun olmanız ve uzun süre keyifle kullanmanızdır. Bunu ham madde alımından satışa kadar sürekli kalite kontrolleri ile sağlarız.
Bir adam giriş kapısından eve girmektedir.