Schließen
Pelüş hayvanlar

Çocuk ve Bebekler İçin Peluş Oyuncak

Çocuklarınızın en iyi arkadaşlarından olan peluş hayvanlar ve oyuncaklar Tchibo kalitesi ve avantajları ile sizleri bekliyor.

Dayanıklı ve Zararlı Madde İçermeyen Peluş Oyuncak Modelleri

Tchibo peluş oyuncak hayvanlar zararlı madde içermediği için çocuğunuzun sağlığını asla tehdit etmiyor. Ayrıca çocuğunuz ile peluş oyuncağının uzun yıllar boyunca birlikte olabilmesi için peluş oyuncaklar en dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretiliyor. Oyuncaktaki düğme, gözler gibi detaylar dikişlerle sabitleniyor.

Sevilen pelüş hayvanlar: İyi kaliteye dikkat edin!

Pelüş hayvanlarda önemli olan dayanıklı olmalarıdır! Bir defa seçildiğinde, çocuğunuzun yeni favorisi uzun süre, iyi günde ve kötü günde ona eşlik eder. Tchibo'da pelüş hayvanların, emzik oyuncaklarının ve diğer oyuncakların yaş grubuna uygun olarak yırtılmaya ve kırılmaya dayanıklı olmasına, zararlı madde içermemesine dikkat ederiz. Ayrıca yeni bir pelüş hayvan satın alırken önemli olan: Örneğin düğme gözler gibi küçük parçalar her zaman sabit şekilde dikilmiş olmalıdır, böylece yutma tehlikesi oluşturmaz. Peluş oyuncak hayvanlar ve peluş hayvanları keşfedin.

Pelüş hayvanlar çocuğunuzu dinler

Pelüş hayvanlar çoğu zaman sadece bir oyuncaktan çok daha fazlasıdır, çocuk tarafından seçilen ilk ilişkidir ve hatta çoğu zaman kişiliği olan biri olur. Rol oyununda çocuğunuz deneyimlerini pelüş hayvana aktarır: örneğin dişlerini fırçalar, kundak yapar, belki de ilk sırlarını ona verir. Önemli bir gelişme adımı! Psikologlar ebeveynlerin de birlikte oynamasını ve en sevdikleri oyuncağı "ailenin bir üyesi" olarak günlük hayata dahil etmelerini önerirler

Pelüş hayvanlar okulda da eksik olmaz

Pelüş hayvanlar sadece uyurken yanlarında bulunmaz. Çoğu çocuk tüm pelüş oyuncaklarını anaokuluna ve okula giderken yanlarına almak ister, ancak bu mümkün değildir. Ama belki çocuğunuzun pelüş hayvanlarının hepsinin bir kişiliği vardır. Belki de maymun yürüyüş günlerinde kendini yormak isterken, baykuş matematik derslerini sever ve koyunlar evde beklemeyi sever. Hangi hayvanın ne zaman ve nereye gelebileceği konusunda onunla konuşun.

Pelüş hayvanlar hangi sıklıkta yıkanmalıdır?

Pelüş ayı, tavşan ve diğerleri dışarıdaki keşif turlarında tabii ki harika eşlikçilerdir. Bu nedenle bir kutup ayısı hızlıca bir kahverengi ayıya dönüşebilir. Bir pelüş hayvanın kendi kokusu çocuk için önemlidir, çünkü güvenlik hissi verir - bazen bir yıkama kaçınılmaz ve gereklidir! Sonrasında kötü sürprizler karşılaşmayacağınızdan emin olmak için, peluş arkadaşın kaç derece yıkanabileceğini görmek amacıyla etikete bakmak önemlidir.

Burada kendimi iyi hissediyorum!

Birçok çocuk sadece en sevdikleri tavşanı kolunda tutmak ister, diğerleri yataklarında ikinci bir Nuh'un gemisi oluşturmak zorundadır ve asla etraflarına yeteri kadar pelüş arkadaş toplayamazlar. Çocuğunuzun rahatsız edilmeden uyuyabilmesi için, ilk iki yıl boyunca yatağına çok fazla pelüş oyuncak koymamalısınız - veya uyku saatinde bunları yataktan alın. Uyumak için izin verilmeyen, çocukların dolaplarında, çekmecelerde ve bebeğin odasındaki alt açma komodininde yeteri kadar yer bulabilir.

Birçok peluş arkadaşla nereye gidilir?

Saklama alanlı sandıklar ve çocuk mobilyaları evde pratik bir saklama alanı sağlar. Evde daha fazla doldurulmuş hayvan için yer kalmadığında ve çocuğunuz kendi isteğiyle oyuncağından ayrılmaya karar verdiğinde, çocuk yuvalarına ve yardım kuruluşlarına memnuniyetle bağışlayabilirsiniz. Önerimiz: Tchibo Share ile oyuncakları sürdürülebilir olarak kiralama imkanından da yararlanabilirsiniz.