Oyuncaklar

Oyun oynamanın, eğlenceli olduğu ve çocukluk çağının bir parçası olduğunu hepimiz biliyoruz. Ayrıca çocuğun zihinsel ve fiziksel gelişimi için de oyun önemlidir. Yaşa uygun oyuncaklarla çocuğunuzun motor becerilerini, algısını, yaratıcılığını ve tepki kabiliyetini geliştirmesine yardımcı olursunuz. Ayrıca kaşifleriniz için en iyisini seçmenize yardımcı olmak amacıyla oyuncak satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini size açıklayalım.
-25 %
Pelüş Tavşan Yastık
439,00TL
329,00TL
7'si 1 Arada Kompakt Outdoor Alet
179,00TL
El İşi Seti »Arkadaşlık Bilekliği«
329,00TL
-29 %
Plaj Topu Seti
439,00TL
309,00TL
Ekstra Büyük Kart Oyunu
219,00TL
-29 %
Tahta Oyuncak Çiçeklik
409,00TL
289,00TL
5 Adet Balmumu Boya Kalemi
149,00TL
-26 %
3 Adet Çıngıraklı Yumurta
269,00TL
199,00TL
-30 %
Bebek Uyku Arkadaşı
359,00TL
249,00TL
Parmak Twist, 2'li Set
199,00TL
  • Ahşap Yap-Boz
Minikler için yapboz eğlencesi
Ahşap Yap-Boz
Minikler için yapboz eğlencesi
409,00TL
İskambil Kart Seti "Skat"
239,00TL
Pijama Cepli Pelüş Yastık »Koyun«
499,00TL

En küçükler için eğlence: Uygun bebek oyuncağı

Bebekler dikkat çeken unsurları sever; örneğin ses. Türlü sesler çıkaran bebek oyuncakları dikkat çeker ve aynı zamanda işitme duyularını da harekete geçirir. Renkli görseller optik duyuların oluşumu için çok iyidir. Ayrıca erken yaşta bebeğinize kavrama oyuncakları da sağlamalısınız. Hayatının ilk haftalarında bebeğiniz reflekslerini geliştirir ve dokunma hissini artırır. Bir yaştan itibaren oyuncağı bilinçli olarak kavramayı öğrenebilir.

Birlikte geçirilen saatler için: Tüm aile için oyuncaklar

En iyisi kendisinden daha büyük çocuklarla birlikte oynamaktır: Bağlarınızı güçlendirir ve çocuğunuzun kurallara eğlenceli bir şekilde uyması ve ona değer vermesi için iyi bir yoldur. Bir sosyal oyunda, çocuğunuz zamanı gelene kadar sabırla beklemeyi, kazanmayı ve kaybetmeyi öğrenir. Ancak çocuğunuz ne kadar küçük olursa o kadar az oyuncu ve kural oyuna dahil edilmelidir. Üreticinin önerdiği yaşa dikkat edin.

Yolda oynanabilen oyuncaklar

İster seyahat ederken ister sadece alışverişe giderken: Bilinen ve sevilen oyuncaklar sadece harika bir eğlence yöntemi değil, aynı zamanda gerekli durumlarda da mükemmel bir dikkat dağıtıcıdır. Tanıdık koku veya sarılma güvenli his oluşturur. Bunu sağlamanın en klasik yolu, yanınızda taşıması kolay olan sevimli peluş oyuncaklar ve bebeklerdir. Ayrıca resimli kitaplar veya dış mekan oyuncakları da seyahat için uygundur çünkü küçükler bunlarla kendi başlarına oynayabilirler.

Çocuk oyuncakları satın alırken nelere dikkat edilmesi gerekir

Çocuğunuz eliyle kavramaya başladığı anda oyuncaklar ağza girer. Bu nedenle, boyanmamış veya daha kolay temizlenen, tükürük geçirmeyen su bazlı ahşap oyuncakları seçmek doğru karar olacaktır. Plastik oyuncaklar, CE Sertifikası veya GS İşareti gibi "PVC'siz" veya TUV onayı gibi ürün bilgisine sahipse güvenlidir. Bu sertifikalar ürünün yasal kurallara uygun olarak test edildiğini onaylar. İpucu: Oyuncak saklama malzemeleri için de zararlı madde içermeyen malzeme tercih edin.

Çocuklar için oyuncaklar – Tchibo tarafından iyi yapılmış

Oyuncakların her şeyden önce eğlenceli olması gerekir. Böylece çocuğunuza sorunsuz bir keyif yaşatmanız için TCM Mührüne güvenebilirsiniz: Bu, çocuk dostu tasarımların yanı sıra zararlı maddeler içermeyen yüksek kaliteli işçilik ve malzemeleri garanti eder. Buna ek olarak GUT GEMACHT girişimimizle sürdürülebilir üretimi destekliyoruz ve örneğin sürdürülebilir orman yönetimi ve pamuk üretimi projelerini destekliyoruz.