Mutfak yardımcıları

İster muhteşem bir kahvaltı ister lezzetli bir akşam yemeği için: Pratik mutfak yardımcıları ile doğrama, karıştırma ve saklama bir zevk haline gelir. Tchibo'da, genellikle eviniz için pratik setler olarak da temin edilebilen rendeler, mutfak terazileri ve yemek kutuları gibi yüksek kaliteli, yardımcı pişirme ve mutfak gereçlerini keşfedin. Önerilerimiz seçim yapmanıza yardımcı olur.
  • Elektrikli süt köpürtücü, paslanmaz çelik
Sıcak ve soğuk süt köpüğü hazırlamak için
Elektrikli süt köpürtücü, paslanmaz çelik
Sıcak ve soğuk süt köpüğü hazırlamak için
449,95TL
3 Adet Silikon Taze Tutan Kapak
79,95TL
Profesyonel Yumurta Çırpıcı
79,95TL
  • Soğuk Kahve Demleme Seti
İçerisinde çelik filtre
249,95TL
219,95TL
Hızlı Görünüm
-12 %
Soğuk Kahve Demleme Seti
İçerisinde çelik filtre
249,95TL
219,95TL
-22 %
Paslanmaz Çelik Pişirme Yardımcısı
89,95TL
69,95TL
  • Bambu Chemex
Cam Kahve Demliği
219,95TL
199,95TL
Hızlı Görünüm
-9 %
Bambu Chemex
Cam Kahve Demliği
219,95TL
199,95TL
Porselen Kahve Demleyici
Porselen Kahve Makinesi
369,95TL
  • Dripper
Paslanmaz çelik filtre
Dripper
Paslanmaz çelik filtre
99,95TL
-40 %
Kesme Tahtası
99,95TL
59,95TL
-22 %
Duvar Askısı Seti
89,95TL
69,95TL
80 Adet Filtre Kahve Kağıdı
Ekstra ince - tam lezzet için
22,95TL
-25 %
Mutfak Bıçağı
79,95TL
59,95TL
Büyük Boy French Press
Pratik kullanımlı
129,95TL
4 Adet Masa Örtüsü Tutucu
59,95TL
Kahve Kutusu
Kahve Kutusu
149,95TL
149,95TL
Kahve Kutusu
Kahve Kutusu
149,95TL
149,95TL
  • To-Go Atıştırmalık Kutusu
Askıları ile sırt çantasına asılabilir
59,95TL
49,95TL
Hızlı Görünüm
-16 %
To-Go Atıştırmalık Kutusu
Askıları ile sırt çantasına asılabilir
59,95TL
49,95TL
Kavanoz ve Şişe Açacağı
49,95TL
Taşınabilir Beslenme Kutusu Seti
219,95TL
Taşınabilir Termos Kap
139,95TL
-8 %
-6 %
Bodum Pour Over 4 Cup
Bodum Pour Over 8 Cup
500 ml hacimlidir.1 L hacme sahiptir.
359,95TL
329,95TL
439,95TL
409,95TL
Cafissimo Kapsül Tutucu
30 Cafissimo kapsülü için
129,95TL
  • Siyah Manuel Kahve Demleyici
Manuel Kahve Demleyici, Siyah
449,95TL
379,95TL
Hızlı Görünüm
-15 %
Siyah Manuel Kahve Demleyici
Manuel Kahve Demleyici, Siyah
449,95TL
379,95TL
1

Böylece kullanışlı mutfak aksesuarlarından yararlanabilirsiniz

Yüksek kaliteli mutfak aksesuarlarının temel bir donanımı ile mutfakta birçok çalışma adımını gerçekleştirebilirsiniz. Her mutfak çekmecesinde mutfak bıçağı olarak tırtıklı bir ekmek bıçağı, küçük bir soyma bıçağı ve bir şef bıçağı bulunmaktadır. Biber ve benzerlerini ince parçalar halinde öğüten iyi baharat değirmenleri de aynı şekilde önemlidir. Anti-bakteriyel etkiye sahip olan plastikten veya ahşaptan bir kesme tahtası ve paslanmaz çelikten yapılmış hassas rendeler de vazgeçilmezdir. Çok yönlü ölçü verileri sunan ölçü kapları da pratiktir. Buna karşın elektrikle çalışan en önemli mutfak gereçlerinden biri mikserdir, daha geniş kapsamlı çalışmalar için ise bir mutfak robotu kullanılabilir.
İyi paketlenmiş ve daha uzun tazelik: Pratik tazelik koruma ve saklama kaplarında çeşitli sebzeler.

Gıda maddelerinin tazeliğini daha uzun süre koruyun

Meyve, sebze veya çiğ etler gibi yiyeceklerin genellikle sınırlı bir raf ömrü vardır. Tazelik koruma kaplarında hijyenik olarak paketlenmekle kalmaz aynı zamanda buzdolabında daha uzun süre muhafaza edilebilirler. Teneke kutuların çoğu, pişmiş gıdaları taşımak ve dondurmak için de çok uygundur. Hareket halinde kullanmak için sızdırmaz kapaklı olan modelleri tercih edin. Unlu mamuller için ise ideal hava sirkülasyonu sağlayan özel ekmek kutuları bulunurken, emayeden yapılmış saklama kavanozlarında bakliyat veya pirinç gibi kuru gıdalar uzun süre tazeliği korur.
Mutfakta düzen: Çeşitli kutular, meyve kapları ve mutfak gereçleri olan mutfak rafı.

Mutfaktaki düzenleme yardımcısı

Mutfakta düzen her şeyden önemlidir. Ancak bu şekilde önemli mutfak ekipmanları her zaman elinizin altında olur. Örneğin kahve kapsülleriniz bir kapsül kabında güvenli bir şekilde saklanırken, bir kapak toplayıcı ise yuvarlak ve kare kapakları düzgün bir şekilde muhafaza eder. Mutfak yardımcısı olarak bir baharat rafıyla, en sevdiğiniz baharatlar her zaman gözünüzün önünde olur ve aramaya gerek kalmadan yemeklerinizi pişirmenin ve hazırlamanın tadını çıkarırsınız. Alan sınırlı olduğunda daha pratik: Muhafaza etmek için katlanabilir mutfak gereçleri. Silikondan gıda saklama kapları kullanıldıktan sonra katlanarak küçültülebilir ve en küçük bölmede istiflenebilir. Kekler için fırını kalıbı ve taşıma kabı görevi gören mutfak yardımcıları pratiktir.

Mutfak yardımcılarını satın almak için önemli kriterler

Bir mutfak yardımcısından işinize yardımcı olmasını ve işinizi kolaylaştırmasını istersiniz. Bu nedenle, mutfak yardımcısının ele ne kadar iyi oturduğu ve kullanımının ne kadar kolay olduğu önemli bir seçim kriteridir. Birden fazla kullanım amacı olan çok fonksiyonlu ürünler özellikle küçük mutfaklar için önerilir. Örneğin mikrodalgada dondurmak ve ısıtmak için olduğu kadar muhafaza etmek için de kullanılabilen tazelik koruma kutuları özellikle pratiktir.

Malzeme: Paslanmaz çelik, silikon ve ahşap

Sağlam, uzun ömürlü ve uyumlu malzemeler, mutfak yardımcılarınızın günlük gereksinimlere dayanabilmesi için önemlidir. Zararlı madde içermeyen silikon veya plastikten yapılmış kutular gıda açısından güvenlidir ve bulaşık makinesinde kolayca temizlenebilmektedir. Paslanmaz çelikten üretilmiş kaplar veya tepsiler ise çizilmeye ve paslanmaya karşı dayanıklıdır. Küçük ve büyük kesimler yapmak için esnek bir şekilde kullanılabilen ahşap doğrama tahtalarının bulaşık makinesinde yıkanmasına izin verilmese bile, anti-bakteriyel özellikleri nedeniyle çok hijyeniktirler. Satın aldıktan sonra doğrama tahtasının yağla ovalanmasıyla ek emprenye sağlanmış olur.
Dayanıklı malzemelere güvenin: Paslanmaz çelikten, plastikten ve silikondan yapılmış asılabilen mutfak yardımcıları.

Görsel: Servis edildi

Yemek yerken mutfak aksesuarları da kullanılıyorsa görünüm önemli bir rol oynar - sonuçta gözlerin de doyması gerekir. Sevgiyle hazırlanmış bir yemek, zevkle servis edilirse ek bir haz vaat eder. Atıştırmalıklar veya tatlı cupcake'leri, örneğin bir etajer üzerinde iştah açıcı bir şekilde sunabilirsiniz. Mutfak yardımcısı ile masa üzerinde alandan tasarruf eder ve diğer lezzetleri servis edebilirsiniz. Aynı şekilde bir içecek soğutucusu da zarif ve çekicidir, bu soğutucu köpüklü şarabınızı hoş bir şekilde serin tutar ve görsel olarak öne çıkarır.
Güzel ve pratik: Et ve peynir parçalarıyla yemek masası üzerinde etajer.