Mutfak yardımcıları

İster muhteşem bir kahvaltı ister lezzetli bir akşam yemeği için: Pratik mutfak yardımcıları ile doğrama, karıştırma ve saklama bir zevk haline gelir. Tchibo'da, genellikle eviniz için pratik setler olarak da temin edilebilen rendeler, mutfak terazileri ve yemek kutuları gibi yüksek kaliteli, yardımcı pişirme ve mutfak gereçlerini keşfedin. Önerilerimiz seçim yapmanıza yardımcı olur.
80 Adet Filtre Kahve Kağıdı
Ekstra ince - tam lezzet için
34,95TL
-29 %
4 Adet Kesme Tahtası
119,95TL
84,95TL
-12 %
Taşınabilir Yemek Kutusu Seti
329,95TL
289,95TL
3 Adet Silikon Taze Tutan Kapak
129,95TL
  • Peynir Tahtası
Entegre peynir çatal bıçaklı servis tabağı
239,95TL
199,95TL
Hızlı Görünüm
-16 %
Peynir Tahtası
Entegre peynir çatal bıçaklı servis tabağı
239,95TL
199,95TL
-20 %
tesa Powerstrips İz Bırakmadan Sökülebilir Yapışkanlı Askı, Büyük Dikdörtgen, Beyaz
tesa® İz Bırakmadan Sökülebilen Askı
49,95TL
39,95TL
-11 %
DropStop®
44,95TL
39,95TL
  • Filtreli Kahve Kupası, Mavi
  • Filtreli Kahve Kupası, Pembe
  • Filtreli Kahve Kupası, Gri
Manuel kahve hazırlamak için komple set
Filtreli Kahve Kupası, Mavi
Filtreli Kahve Kupası, Pembe
Filtreli Kahve Kupası, Gri
Manuel kahve hazırlamak için komple setManuel kahve hazırlamak için komple setManuel kahve hazırlamak için komple set
249,95TL
249,95TL
249,95TL
-30 %
Tepsi
99,95TL
69,95TL
2'si 1 Arada Un Eleği ve Süzgeç
129,95TL
Çok Fonksiyonlu Pişirme Kaşık
84,95TL
Bıçak ve Kesme Tahtası Standı
179,95TL
-33 %
8 Adet Meyve ve Sebze Kalıbı
119,95TL
79,95TL
-29 %
Kesme Tahtası Seti
119,95TL
84,95TL
4 Adet Masa Örtüsü Tutucu
84,95TL
  • Kahve kaşığı, gümüş
Kahve kepçesi dozaj ayarını kolaylaştırır ve 7 gr kahve tozu içerir
Kahve kaşığı, gümüş
Kahve kepçesi dozaj ayarını kolaylaştırır ve 7 gr kahve tozu içerir
89,95TL
3'ü 1 Arada Üniversal Soyucu
99,95TL
Yer Tasarruflu Süzgeç
169,95TL
2 Adet Bulaşık Bezi Tutucu
119,95TL
Cafissimo Kapsül Tutucu
30 Cafissimo kapsülü için
229,95TL
80 Adet Kahve Filtresi - 101 Numara
Beyaz kaliteli kağıt
34,95TL
  • Atıştırmalık Kabı
Silikon conta sızıntıyı önler
Atıştırmalık Kabı
Silikon conta sızıntıyı önler
69,95TL
Bulaşık Bezi Askısı
119,95TL
1

Böylece kullanışlı mutfak aksesuarlarından yararlanabilirsiniz

Yüksek kaliteli mutfak aksesuarlarının temel bir donanımı ile mutfakta birçok çalışma adımını gerçekleştirebilirsiniz. Her mutfak çekmecesinde mutfak bıçağı olarak tırtıklı bir ekmek bıçağı, küçük bir soyma bıçağı ve bir şef bıçağı bulunmaktadır. Biber ve benzerlerini ince parçalar halinde öğüten iyi baharat değirmenleri de aynı şekilde önemlidir. Anti-bakteriyel etkiye sahip olan plastikten veya ahşaptan bir kesme tahtası ve paslanmaz çelikten yapılmış hassas rendeler de vazgeçilmezdir. Çok yönlü ölçü verileri sunan ölçü kapları da pratiktir. Buna karşın elektrikle çalışan en önemli mutfak gereçlerinden biri mikserdir, daha geniş kapsamlı çalışmalar için ise bir mutfak robotu kullanılabilir.
İyi paketlenmiş ve daha uzun tazelik: Pratik tazelik koruma ve saklama kaplarında çeşitli sebzeler.

Gıda maddelerinin tazeliğini daha uzun süre koruyun

Meyve, sebze veya çiğ etler gibi yiyeceklerin genellikle sınırlı bir raf ömrü vardır. Tazelik koruma kaplarında hijyenik olarak paketlenmekle kalmaz aynı zamanda buzdolabında daha uzun süre muhafaza edilebilirler. Teneke kutuların çoğu, pişmiş gıdaları taşımak ve dondurmak için de çok uygundur. Hareket halinde kullanmak için sızdırmaz kapaklı olan modelleri tercih edin. Unlu mamuller için ise ideal hava sirkülasyonu sağlayan özel ekmek kutuları bulunurken, emayeden yapılmış saklama kavanozlarında bakliyat veya pirinç gibi kuru gıdalar uzun süre tazeliği korur.
Mutfakta düzen: Çeşitli kutular, meyve kapları ve mutfak gereçleri olan mutfak rafı.

Mutfaktaki düzenleme yardımcısı

Mutfakta düzen her şeyden önemlidir. Ancak bu şekilde önemli mutfak ekipmanları her zaman elinizin altında olur. Örneğin kahve kapsülleriniz bir kapsül kabında güvenli bir şekilde saklanırken, bir kapak toplayıcı ise yuvarlak ve kare kapakları düzgün bir şekilde muhafaza eder. Mutfak yardımcısı olarak bir baharat rafıyla, en sevdiğiniz baharatlar her zaman gözünüzün önünde olur ve aramaya gerek kalmadan yemeklerinizi pişirmenin ve hazırlamanın tadını çıkarırsınız. Alan sınırlı olduğunda daha pratik: Muhafaza etmek için katlanabilir mutfak gereçleri. Silikondan gıda saklama kapları kullanıldıktan sonra katlanarak küçültülebilir ve en küçük bölmede istiflenebilir. Kekler için fırını kalıbı ve taşıma kabı görevi gören mutfak yardımcıları pratiktir.

Mutfak yardımcılarını satın almak için önemli kriterler

Bir mutfak yardımcısından işinize yardımcı olmasını ve işinizi kolaylaştırmasını istersiniz. Bu nedenle, mutfak yardımcısının ele ne kadar iyi oturduğu ve kullanımının ne kadar kolay olduğu önemli bir seçim kriteridir. Birden fazla kullanım amacı olan çok fonksiyonlu ürünler özellikle küçük mutfaklar için önerilir. Örneğin mikrodalgada dondurmak ve ısıtmak için olduğu kadar muhafaza etmek için de kullanılabilen tazelik koruma kutuları özellikle pratiktir.

Malzeme: Paslanmaz çelik, silikon ve ahşap

Sağlam, uzun ömürlü ve uyumlu malzemeler, mutfak yardımcılarınızın günlük gereksinimlere dayanabilmesi için önemlidir. Zararlı madde içermeyen silikon veya plastikten yapılmış kutular gıda açısından güvenlidir ve bulaşık makinesinde kolayca temizlenebilmektedir. Paslanmaz çelikten üretilmiş kaplar veya tepsiler ise çizilmeye ve paslanmaya karşı dayanıklıdır. Küçük ve büyük kesimler yapmak için esnek bir şekilde kullanılabilen ahşap doğrama tahtalarının bulaşık makinesinde yıkanmasına izin verilmese bile, anti-bakteriyel özellikleri nedeniyle çok hijyeniktirler. Satın aldıktan sonra doğrama tahtasının yağla ovalanmasıyla ek emprenye sağlanmış olur.
Dayanıklı malzemelere güvenin: Paslanmaz çelikten, plastikten ve silikondan yapılmış asılabilen mutfak yardımcıları.

Görsel: Servis edildi

Yemek yerken mutfak aksesuarları da kullanılıyorsa görünüm önemli bir rol oynar - sonuçta gözlerin de doyması gerekir. Sevgiyle hazırlanmış bir yemek, zevkle servis edilirse ek bir haz vaat eder. Atıştırmalıklar veya tatlı cupcake'leri, örneğin bir etajer üzerinde iştah açıcı bir şekilde sunabilirsiniz. Mutfak yardımcısı ile masa üzerinde alandan tasarruf eder ve diğer lezzetleri servis edebilirsiniz. Aynı şekilde bir içecek soğutucusu da zarif ve çekicidir, bu soğutucu köpüklü şarabınızı hoş bir şekilde serin tutar ve görsel olarak öne çıkarır.
Güzel ve pratik: Et ve peynir parçalarıyla yemek masası üzerinde etajer.