Mutfak Tekstili Ürünleri

İşlevsel ve aynı zamanda konforlu bir şekilde döşenmiş bir daire kumaşsız olmaz. Bu elbette mutfak için de geçerlidir. Ev tekstilleri, mutfak önlüklerinden ve kurulama bezlerinden masa örtülerine ve şık dekoratif kumaşlara kadar yemek ve yemek pişirmede çok önemli bir rol oynuyor. Mutfak ekipmanları söz konusu olduğunda, Tchibo'nun kapsamlı ürün yelpazesine güvenin! Aşağıda size tanıtacağımız çok çeşitli uygulamalar için mutfak tekstillerini burada bulabilirsiniz.
-29 %
Amerikan Servisi
84,95TL
59,95TL
Meyve ve Sebze Filesi
3 farklı boyut
99,95TL
-20 %
Amerikan Servisi
49,95TL
39,95TL
-33 %
Amerikan Servisi
149,95TL
99,95TL
3'ü 1 Arada Mutfak Yardımcısı
74,95TL
4 Adet Amerikan Servisi
4 Adet Amerikan Servisi
149,95TL
149,95TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
-7 %
Yumuşak Mutfak Havlusu Seti
69,95TL
64,95TL
Organik Pamuklu Mutfak Önlüğü
109,95TL
2 Adet Pamuklu Servis Altlığı
Saf pamuktan yapılmıştır
79,95TL
-33 %
Organik Pamuklu Çift Taraflı Amerikan Servisi Seti
149,95TL
99,95TL
-20 %
Yumurta Kılıfı Seti
74,95TL
59,95TL
-33 %
4 Adet Organik Pamuklu Amerikan Servisi
149,95TL
99,95TL
Organik Pamuklu Bulaşık Bezi
149,95TL
4 Adet Amerikan Servisi
149,95TL
  • Çocuk Mutfak Önlüğü
Saf pamuktan yapılmış
89,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
-33 %
Çocuk Mutfak Önlüğü
Saf pamuktan yapılmış
89,95TL
59,95TL
  • Yumurta Sepeti
Yumurtaları sıcak tutmak için sağlam pamuktan yapılmıştır
Yumurta Sepeti
Yumurtaları sıcak tutmak için sağlam pamuktan yapılmıştır
109,95TL
-33 %
Organik Pamuklu Bulaşık Bezi Seti
149,95TL
99,95TL
Çift Taraflı Amerikan Servis
109,95TL
3 Adet Organik Pamuklu Bulaşık Bezi
149,95TL
Organik Pamuklu Çocuk Mutfak Önlüğü
89,95TL
3 Adet Organik Pamuklu Kurulama Bezi
149,95TL
1

Kumaş mutfak bezleri; sürdürülebilir ve güzel

Mutfakta nemi almak, sarmak veya kurulamak için havlular tekrar tekrar kullanılır. Birçokları bu vazgeçilmez mutfak aracı için kağıt versiyonunu tercih etmektedir. Ancak geleneksel ve çok daha hoş kumaş mutfak havluları, özellikle ekolojik dengeye katkıları nedeniyle giderek daha fazla moda oluyor. Kumaş mutfak tekstillerini, havlu kağıtlar gibi çok yönlü olarak kullanabilirsiniz. 60 derecede yıkandıktan sonra yeniden hijyenik ve temiz olarak kullanıma hazırdırlar, böylece sürekli yeniden kullanılabilirler.
Sizin için doğru mutfak tekstili: Bir kadın mutfakta ayakta duruyor ve kurulama beziyle önündeki tabaklardan birini kuruluyor.

Mutfağınız için doğru mutfak bezleri

Bulaşıkları ister makinenizde ister elde yıkayın: herkesin bulaşık bezine ihtiyacı vardır. Bu pratik kumaş yardımcılar her gün kullanımdadır ve bu nedenle belirli gereksinimleri karşılamalıdır. Tabakların, fincanların ve bardakların iyice kurutulabilmesi için bulaşık bezleri çok emici olmalıdır. Ancak bu mutfak tekstilleri diğer yandan yemek takımları ve servis setlerini çizmemelidir. Saf pamuk her iki özelliği birleştirir. Waffle yapısına sahip bezler daha emici olmaktadır. Özellikle dayanıklı bir bulaşık bezi arıyorsanız keten veya yarı ketenden yapılmış asil versiyonu seçebilirsiniz. Bunlar genelde profesyonel mutfaklarda kullanım alanı bulur.
Pişirme için mutfak tekstilleri: Beyaz şef şapkaları ve bej önlükler giymiş anne ve kızı mutfakta yemek pişiriyor ve ellerini havaya kaldırarak fırın tepsisine un serpiyorlar.

Tüm aile için mutfak önlükleri

Yemek pişirmeye yeni başlayanlar için mutfak önlükleri biraz eski moda gelebilir. Ancak en geç ilk inatçı yağ veya domates lekesinden sonra bir şey kesindir: eski bilindik mutfak önlüğü inanılmaz derecede pratik bir mutfak ve pişirme aksesuarıdır ve öyle kalacaktır. Tchibo'da bu kullanışlı mutfak tekstillerinin çok çeşitli tasarımlarda geniş bir seçkisini bulabilirsiniz. Eğer çocuklarınızla yemek yapmayı seviyorsanız önlükleri kendiniz de kolaylıkla boyayabilirsiniz. Her çocuk, kumaş boyalarıyla kendi özel önlüğünü tasarlayabilir. O zaman mutfakta çalışmak daha eğlenceli olur!

Tchibo ile mutfağınızı böyle güzelleştirirsiniz

Mutfak tekstilleri sadece pratik amaçlara hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda dekorasyon için de mükemmeldir. Doğru ev tekstili ile mutfağı ve yemek odasını gerçek anlamda iyi hissettiren odalara dönüştürebilirsiniz. Masa runnerları odaya renk katar ve mevsime göre mükemmel kombin edilebilir. Renkli desenli tencere tutacakları veya fırın eldivenleri de örneğin çekmecede saklamak yerine bir çubuğa asılarak şık dekoratif unsurlara dönüştürülebilir. Tchibo’da farklı tasarımlı mutfak tekstillerini uygun fiyata bulabilirsiniz. Gönlünüze göre tasarlayın!

Mutfak tekstilleri ve hijyen

Mutfak, hijyenin özellikle önemli olduğu bir yerdir. Gıdalar ile her gün temas nedeni ile mutfak tekstillerinin düzenli olarak yıkanması gereklidir. Böylece aşırı miktarda bakteri oluşmasını önleyebilirsiniz. Bulaşık ve mutfak bezlerinizi kullandığınız sıklığa bağlı olarak haftada bir ila üç arasında değiştirmeniz gereklidir. Çoğu mutfak tekstili, tüm bakterilerin güvenli bir şekilde yok edilmesi için 60 derecede yıkanabilir veya hatta kaynatılabilir. Her koşulda ürününüzün yıkama talimatına dikkat edin!
Mutfak tekstili için doğru bakım: Resmin ortasında bir çamaşır makinesi, yanında bir bitki ve üzerinde yuvarlak dokuma bir çamaşır sepetinin bulunduğu bir raf.

Yüksek kaliteli mutfak tekstilleri: Mühürlerimizin garanti ettikleri

Mutfaktaki kumaşların birçok şeye karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Bu nedenle mutfak tekstillerinde kaliteye dikkat etmek önemlidir. Yüksek kaliteli doğal malzemeler, özenli işleme, dayanıklılık: onlara güvenebilmeniz için ürünlerimiz "Tchibo Certified Merchandise" için TCM mührünü taşır. Organik pamuk özellikle kaynak ve çevre koruyucudur. Buna büyük ölçüde önem veriyoruz: Siparişinizi verirken, en az yüzde 95 veya 50 organik pamuk içeriği için GOTS - "Global Organic Textile Standard" veya "OCS 100" ve "OCS Blended" gibi ilgili sertifikalara dikkat edin.
Bir kalite mührü huzur veriyor: Genç bir kadın beyaz mutfağındaki ahşap tezgahın önünde gülüyor ve elinde yeşil bir kahve fincanı tutuyor.