2 Adet Taze Tutan Küre
219,00TL
Taşınabilir Yemek Kutusu
379,00TL
Saklama Kabı, Katlanabilir
2 Adet Saklama Kabı, Katlanabilir
449,00TL
449,00TL
Yeşillik Saklama Kabı
299,00TL
2 Adet Kurabiye Kutusu
449,00TL
6 Adet Döner Kapaklı Kavanoz
199,00TL
Saklama Kabı, Katlanabilir
2 Adet Saklama Kabı, Katlanabilir
449,00TL
449,00TL

Saklama kapları mutfağa düzen getiriyor

Büyük Mutfak dolabı elbette pişirme gereçlerini ve aletlerini saklama alanı sunar, ancak bu düzenli olduğu anlamına gelmez. Özellikle küçük nesneler o kadar arka köselerde kaybolma eğilimindedirler ki, onlara ulaşmak için önce en öndeki gereçlerin hepsini kaldırmanız gerekir. Üstelik her şey her yerde olur ve uzun arayış programdadır. Kavanozlar, kutular ve duvar rayları ile mutfak gereçlerinizi amaçlara göre sıralayabilir, elinizin altında olmasını sağlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Gıda stoklarını düzenleyin, doğru saklayın ve taze tutun

Gıda ürünleri acilmiş satış ambalajlarında iyi bir şekilde taze tutulamaz: Lastikler veya klipsler olsun, poşetler açıldıktan sonra çok sıkı kapatılamazlar. Ayrıca kullanımı da zaman alıcıdır. Çözüm: Makarna, pirinç, kahve, un, seker ve daha fazlasını mutfakta muhafaza etmek üzere kutulara ve kavanozlara aktarın. Böylece gıdalar taze tutulur ve çıkarılması kolaydır. Porsiyonlamayı kolaylaştırmak için serpme ağızlıklı veya dökme ağızlıklı kaplar ve bardaklar tercih edebilirsiniz.

Mutfak rafında saklama güzel, net ve pratik

Saklama kavanozları ve karafalar içeriklerini sadece daha iyi saklamazlar, aynı zamanda dekoratif bir görünüm sağlarlar. Zarif bardaklar veya transparan plastik kaplar harika bir şekilde raflarda ve acık mutfak dolaplarına, yağlık/sirkelik veya baharatlık doğrudan yemek masasının üzerine de yerleştire bilinir. Gevrek ekmek için özel yapım kutular servis için idealdir. Pratik detayları olan kavanozlar silikon şeritlerledir, ıslak ellerle de güvenli bir tutuş sağlar ve son kullanma tarihini not etmek için etiketleme alanı içerir.

Mutfak gereçleri için düzenli alan

Özellikle küçük mutfaklarda küçük bir depolama alanı olduğu için, duvarda bir depolama alanı yaratmak akıllı bir çözüm olarak talep edilir. Duvar rayına spatula, tahta kaşık, kepçe ve çırpma telini kolayca asabilir ve bu sayede çekmecelerde başka şeyler muhafaza etmek için yer açılır. Fazladan bir avantajı da: gereçler kullanıma hazırdır, kirli ellerle bir sapa dokunma zorunluğu olmaz. Kaydırarak hareket ettirilen kancalara sahip raylar özellikle esneklik sağlar, çünkü mutfak gereçleri arasındaki mesafeyi boyutlarına göre ayarlayabilirsiniz. Bıçak, çatal ve kaşık gibi deliği olmayan küçük ve asılmayan gereçleri mutfak çekmecelerinde çatal-bıçak eklerinde muhafaza etmek idealdir.

Bardak, Kupa ve şişeleri nasıl muhafaza edebiliriz? Kasalarda!

Duvar düzenleme sistemi mutfakta asılabilen depolama için ve yerden tasarruf etmek için her zaman uygun olmayabilir. Şişeleri, bardakları ve kupaları yıkadıktan sonra düzgünce ve toplu bir yerde muhafaza etmek istiyorsanız, bulaşıklık iyi bir secimdir. Kafa üstü içine koyulan bulaşıklar hijyenik bir şekilde kurur. Şarap, bira veya maden suyu şişelerini yerden tasarruf ederek muhafaza etmek için şişelik ve sise taşıyıcıları öneriyoruz. Modeline göre üst üste de yığılabilir, böylelikle gerektiğine genişletilebilir.

Düzenli bir mutfak – Tchibon’un saklama çözümleri ile

Mutfak, düzgün ve işlevsel bir şekilde döşenmişse, bir evde veya apartman dairesinde hakiki bir mücevher parçası olabilir. Tchibo’da online olarak ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Mutfakta depolama için kutular, kavanozlar, sürahiler, bardaklar, kasalar ve sehpalar kolayla internet üzerinden satın alınır ve mutfağınızda zaman kazandırır. TCM mührü yüksek kaliteyi garantiler – “Tchibo sertifikalı Ürün” olarak seçilmiştir ve test edilmiş markalı ürünleri satsa sunar. Böylelikle yemek pişirmek iki kat daha eğlenceli bir hal alır!