Mutfak Aydınlatma Ürünleri

Kesin olan bir şey var: Işık olmadan mutfakta işler yürümez. Ve bir mutfak lambasının birçok gereksinimi karşılaması gerekmektedir. Arkadaşlarınız için yemek yaparken, aileniz ile yemek pişirirken veya eşiniz ile bir kadeh şarap ile baş başayken: Doğru aydınlatma mutfakta uygun atmosferin oluşmasını sağlar ve işleri kolaylaştırır. Tchibo’da en farklı durumlar için yüksek kaliteli lambalar için geniş bir seçki bulabilirsiniz. Sarkıt veya tavan lambası, LED veya halojen olsun fark etmez: Online mağazamızda aradığınızı bulacaksınız!
Prizli LED Gece Lambası
529,00TL
Çok Fonksiyonlu LED Lamba
529,00TL
LED Duvar ve Tavan Lambası
2.519,00TL
Hareket Sensörlü Çok Fonksiyonlu Mini LED Işık
399,00TL

Mutfak lambaları: Yüksek işlevsel lambalar

Doğru mutfak aydınlatmasını seçerken, genellikle farklı ilgi alanlarını tartmanız gerekir. Mutfak lambaları, çalışma alanlarını aydınlatmaları nedeniyle bir yandan da ev bütçesinde güvenliği sağlamaktadır. Keskin bıçaklar ve yüksek sıcaklıklarla uğraşanların parlak, görünür bir ortama ihtiyacı vardır. Ancak diğer yandan mutfak bir rahatlama yeridir, özellikle de ayrı bir yemek odası olmadığında. O halde mutfaktaki ana kural: Değişik durumlar için değişik lambalar. Parlak, doğru yönlendirilmiş tavan lambaları ve spotlar, çalışma alanı için idealdir. Sıcak mutfak lambaları ise buna karşılık hoş bir hava sağlar.
Güzel bir ambiyans için sarkıt lamba: Üzerinde yuvarlak, siyah bir mutfak lambasının asılı olduğu bir mutfak bloğu bulunan beyaz bir mutfak.

Güzel bir ambiyans için sarkan mutfak lambaları

Çeşitli ebat ve tasarımları olan sarkıt lambalar, mutfak aydınlatmasının klasiklerindendir. Tüm çalışma alanını iyice aydınlatmak için küre şekilli mutfak lambaları tavsiye edilir. Bunlar ışığı her yöne yansıtır ve parlak bir ortam yaratır. Mutfakta lambaların malzemesi özellikle önemlidir: Kağıt veya kumaş, mutfağın buharına maruz kaldığında renk değişimi ve kokuya yatkındır. Hızla ve sorunsuz silinebilen metal, cam veya plastik lambalar çok daha pratiktir.
Entegre mutfak lambaları ile hedef odaklı aydınlatma: Tavana gömme spotlar ile dar bir mutfak.

Sade alternatif: Tavan lambaları

Çalışma alanınızı hedef odaklı ve amacına uygun olarak aydınlatmak isterseniz tavan lambaları en doğru seçimdir. Spotlar doğrudan tavana monte edilir ve çoğunlukla sarkan modellerden daha az göze çarpar. Hareketsiz tavan lambalarının yanı sıra doğrudan ocak, bulaşık makinesi veya çalışma alanına yönlendirebileceğiniz hareketli türleri de vardır. Tchibo'da uygun fiyata, dolap altı aydınlatma olarak duvar dolaplarınıza takabileceğiniz dolap lambası gibi çeşitli pratik mutfak lambaları bulacaksınız.

Kentsel şıklık ve modern tasarım: Günümüzün mutfak lambaları

Kendi mutfağınızı bir tasarım mekanına dönüştürmenin birçok yöntemi vardır. Modern teknoloji ve çağdaş tasarım bunu mümkün kılar. Özellikle mutfak lambası olmaya uygun olan bir yenilik, LED paneldir. Bu geniş aydınlatma alanı, doğrudan tavana monte edilir ve eşit yayılan ışığı sayesinde bir pencere gibi etki yaratır. Modern mutfak lambalarının yönetiminde de çeşitli opsiyonlar vardır. Bir Smart-Home bağlantısıyla, aynı anda hamur yoğuruyor olsanız bile lambalarınızı bir sesli asistan üzerinden açabilir veya kısabilirsiniz. Ve elbette modern tasarımlı bir mutfak için çok daha fazla imkan vardır. Yaratıcılığınızı özgür bırakın!

Yemek masası lambaları: Göze de ziyafet

Ayrı bir yemek odanız yoksa yemek masanız muhtemelen mutfakta duruyordur. Bu özellikle küçük dairelerde yaygındır. Yemek masası için özel bir mutfak lambası idealdir. Çünkü çalışma tezgahının aksine, yemek masasında rahatlama atmosferi geçerlidir. Sarkan, geniş yemek masası lambaları bunun için gerçek bir klasiktir. Geniş ancak belirgin ışık konisi, tüm masayı aydınlatır ve odanın geri kalanını loş yarı karanlıkta bırakır. Bu çok rahat bir ortam yaratır.
Yemek masası için lambalar: Dikdörtgen bir ahşap yemek masası ve dört ahşap sandalye içeren, üzerinde metal görünümlü iki mavi mutfak lambası asılı büyük bir mutfak.

TCM mühürlü mükemmel mutfak lambaları

Yeni mutfak lambanızın size uzun yıllar eşlik etmesi için ona bir kalite garantisi veririz. Tchibo’nun lambaları da tüm ürünlerimiz gibi TCM mührü ile işaretlenmiştir. TCM: Bu üç harf "Tchibo Certified Merchandise" anlamındadır ve üretimdeki katı koşullarımızı garanti eder. Ham maddeden son işlemeye kadar her şeyi yakından takip ediyor ve ürünlerimizin kalitesine yönelik yüksek şartlar koyuyoruz.
Kaliteli mutfak lambaları: Bir anne mutfağında iyi aydınlatılmış lavabonun başında duruyor ve küçük kızı tezgahta otururken makarnayı süzüyor.