Mutfak Aletleri

Onları her evde bulabilirsiniz: Mutfak aletleri. Bu üst kavramın altında çeşitli tür ve ebatta pratik yardımcılar gizlidir. Henüz kahvaltıda neredeyse hiç kimse çay için su ısıtıcısı, kahve makinesi veya ekmek kızartma makinesi olmadan yapamaz. Ve öğle yemeğinden sonra kirli tabakları hazır mutfakta bulunan bulaşık makinesine koymaktan daha iyi bir şey var mı? Her tür mutfak aletini Tchibo’da bulabilirsiniz, seçkimize bir göz atın ve satın alma için önemli ipuçlarımızı okuyun.
  • Su Isıtıcısı
Paslanmaz çelik su ısıtıcısı
Su Isıtıcısı
Paslanmaz çelik su ısıtıcısı
999,00TL
  • Kahve Tartısı
0.1 g'lık artışlarla 3.000 g'a kadar hassas ölçüm
Kahve Tartısı
0.1 g'lık artışlarla 3.000 g'a kadar hassas ölçüm
559,00TL
Elektrikli Prizma Işıklı Çakmak
499,00TL
Dijital Kaşık Tartı
449,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
  • Elektrikli Su Isıtıcısı
Paslanmaz çelik su ısıtıcısı - deveboynu şekli suyun hassas şekilde dökülmesini destekler
1.999,00TL
Elektrikli Su Isıtıcısı
Paslanmaz çelik su ısıtıcısı - deveboynu şekli suyun hassas şekilde dökülmesini destekler
1.999,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir

Her durum için küçük mutfak yardımcıları

Yemek yapmak ve pişirmek, gıda hazırlamanın ötesindedir. Birçok lezzet düşkünü için bunun arkasında bir hayata bakış şekli gizlidir. Doğru mutfak ekipmanı ile çalışmak eğlenceye dönüşür: El mikseriyle ve hatta mutfak robotu ile hamur yoğurmak çocuk oyuncağı, elektrikli kesme aletleri, mikser veya konserve açacakları birçok işlemi kolaylaştırıyor. Eviniz için hangi mutfak aletleri ve mutfak yardımcılarının yararlı olduğu büyük ölçüde yemek pişirme ve yeme alışkanlıklarınıza bağlıdır: Kimisi için olmazsa olmaz olan, başkasına gereksiz gelir.
Faydalı mutfak aletleri: Üzerinde bir su ısıtıcısı, bir ekmek kızartma makinesi, bardak içinde servis seti, bir tirbuşon ve konserve açacağının durduğu bir çalışma tezgahı.

Mutfak donanımının temelleri

İhtiyaçlar farklı olsa da hiç kimsenin vazgeçmek istemeyeceği bazı mutfak aletleri vardır. Bir su ısıtıcısı ister çay, ister hazır çorba veya sıcak su şişesi olsun, suyu kısa sürede ısıtmak için ideal bir cihazdır. Bir ekmek kızartma makinesi ve bir el mikseri de muhtemelen her evde vardır. Ancak buna karşılık mikrodalga fırın için görüşler bölünmüş durumdadır: Kimisi, yemeklerin çabucak ısıtılmasına yarayan bu elektrikli aleti göklere çıkarırken, diğerleri onu kesinlikle reddeder. Mutfak aletlerinin tasarımı çok çeşitlidir, böylelikle Tchibo’da bu yardımcıları dekorasyon tarzınıza uygun olarak seçebilirsiniz.
Mutfak aletleri iş başında: Bir kadın mutfakta duruyor ve içinde yeşil Smoothie olan mikseri tutuyor, yanında bir kase meyve ve üstünde bıçak olan bir kesme tahtası.

İddialılara özel ekstralar

Her zaman daha fazlası ve pratiği mümkündür. Özellikle mutfak aletlerinde bunun sınırı yoktur. Espresso içmeyi sevenler artık basit bir kahve makinesi ile tatmin olmayacak, bunun yerine tam otomatik bir kahve makinesini, elbette en iyisi gerçek cappucino için süt köpürten modelden tercih edecektir. Sağlık bilincine sahip olanlar, blenderde vitaminlerle dolu lezzetli shake ve smoothie'lerini kendileri hazırlar, profesyonel şef, ekstra keskin bıçaklar için elektrikli bıçak bileyiciden şaşmaz ve çocuklar waffle ızgarasını görünce sevinçten havalara uçar.

Mutlaka olması gereken büyük mutfak aletleri

Hayat, büyük mutfak aletleri veya diğer isimleriyle beyaz eşyalar olmadan, şimdikinden epey zor olurdu. Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ve bulaşık makinesinin her gün sizin için ne kadar çok iş yaptığını düşünsenize. Elbette bu ev aletleri artık yeni icatlar değil, ancak gelişimleri halen devam etmektedir. Böylece modern mutfak aletleri eski modellere kıyasla özellikle düşük enerji tüketimleri ve daha sessiz çalışmaları ile öne çıkmaktadır. İkinci unsur özellikle sadece yemek yapmak için bulunmadığınız açık mutfaklar için önemli bir konudur.

Hazır mutfaktaki elektrikli cihazlar; mükemmel entegrasyon

Uyumlu bir lavabo, üst ve alt dolap kombinasyonuna sahip hazır bir mutfakta, mutfak aletlerinin montajı için de alan bulunur. Mutfak için özel ankastre cihazlar, örneğin üst tablanın çıkarılabilmesi ve tezgahın altına entegre edilebilmesi veya cihaz kapaklarının mutfak mobilyasına uygun cephelerle donatılabilmesi ile karakterize edilir. Ocaklar ve fırınlar da bu şekilde tezgaha veya mutfak cephesine entegre edilebilir. Tchibo'da evinizin dekorasyonuna uyacak mutfak aletleri ile tam donanımlı mutfak üniteleri bulacaksınız.
Mükemmel entegre mutfak aletleri: Gri bir duvarın önünde duran, ankastre ocak ve fırınlı bir mutfak tezgahı.

Tchibo Certified Merchandise: İmzalı ve mühürlü kalite

Tchibo’nun sertifikalı ürünleri TCM mührünü taşır. Bu, yüksek kalite gereksinimlerimizi karşılayan ürünlere verilir. Ne malzeme, ham madde ve bileşen seçiminde ne de üretim ve işlemede taviz vermiyoruz. Bu hem kendi birimlerimiz ve hem de tedarikçilerimiz için geçerlidir. İster mutfak cihazı ister başka bir ürün olsun; TCM mührünü taşıması durumunda, sürekli yüksek Tchibo kalitesine güvenebilirsiniz.
Kaliteli mutfak aletleri: Genç bir anne mutfakta bağdaş kurmuş otururken küçük oğlu tarafından kucaklanıyor; elinde bir buket sarı çiçek tutuyor.