Hazır Mutfak Üniteleri

Mutfak birçokları için evin merkezidir. Yemek hazırlamak, pişirmek, yemek yemek, birlikte güzel vakit geçirmek; burada her gün birkaç kez buluşulur. O halde mutfağı güzel ve rahat, aynı zamanda pratik hale getirmek için çok zaman harcanması şaşırtıcı değil. Tchibo'dan uyumlu dolaplara, tezgahlara ve entegre elektrikli cihazlara sahip bir hazır mutfağa sahip olmak, güzellik ve işlevsellik açısından mükemmel bir başlangıçtır.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Hazır mutfak söz konusu olduğunda aslında pratik olan nedir?

Hazır mutfak, içinde rahat çalışılabiliyorsa pratiktir. Bu, mevcut alanın kullanıldığı ve her şeyin saklanabildiği ve aynı zamanda kolayca erişilebilir olduğu anlamına gelir. Örnek olarak tencereler için bir döner dolap, köşeyi optimum bir şekilde kullanır. Büyük ve küçük çekmecelerden oluşan bir kombinasyon, tüm aksesuarlar için yer sağlar. Elektrikli cihazların ve dolapların iyi düşünülmüş bir şekilde düzenlenmesi, kapıların ve kanatların yolunuzu kapatmasını ve buzdolabı, ocak ve kiler dolabının birbirine girmesini engeller.
Koyu ahşap zemin üzerinde ocak, davlumbaz ve duvar dolapları bulunan beyaz bir hazır mutfak.

Hazır mutfakta güzel olan nedir?

Bir hazır mutfak; dolapların, tezgahların ve mutfak aletlerinin birbirine eşleşecek şekilde tasarlanmış olmasıyla karakterize edilir. Hangi malzemeleri seçtiğinize bağlı olarak, farklı vurgular belirlersiniz. Dolaplar için ahşap malzemeden uyumlu bir tasarım seçerseniz mutfağınız hemen rahat görünecektir. Pürüzsüz cepheler zarif ve ölçülüdür; bunlar, örneğin odada diğer birçok mobilyanın bulunduğu açık mutfaklar için de uygundur. Ön yüzleri paslanmaz çelikten yapılmış elektrikli cihazlar nötr etki yapar; hazır mutfağı parlak bir hale getirmek de paslanmaz çelik için sorun değildir.
Beyaz tezgah üzerinde bir mikrodalga fırın ve uzun metal kulplu ahşap cepheler ile donatılmış bir hazır mutfak.

Elektronik cihazları hazır mutfak ve mini mutfak

Lavabo, ocak ve buzdolabının yanı sıra günümüzde bir mutfağın temel ekipmanları arasında bulaşık makinesi ve çoğu kişi için mikrodalga bulunur. Tchibo'dan bir mutfak bloğu veya elektrikli cihazlarla donatılmış bir hazır mutfak sipariş ederseniz bu cihazlar dahildir. Doğrudan monte edilirler ve gerekirse dolaplara uygun ön cepheler de takılabilir. Böylece her şey optimum biçimde birbirine uyar. Özellikle yeni elektrikli aletler alırken düşük enerji tüketimine dikkat etmeli ve enerji verimliliği en az A sınıfına sahip modelleri tercih etmelisiniz.

Doğru planlama önemlidir

Yeni hazır mutfağınızda her şeyin doğru olmasını sağlamak için ayrıntılı planlama mantıklıdır. Kendinize birkaç önemli soru sorun: Kaç dolaba ihtiyacım var? Hangi elektrikli cihazlar monte edilmelidir? Su bağlantısı nerede? Pencere nerede ve orada belki bir masa durabilir mi? Ayrıca tezgahın hangi uzunlukta ve yükseklikte olması gerektiğini, hangi çekmecelerin, çengel raylarının veya cihazların yakınınızda olmasını istediğinizi düşünün. Ek olarak, ne kadar sıradan görünse de mutfağınızın gerçekte ne kadar büyük olduğunu tam olarak ölçün! Sonrasında Tchibo'da istediğiniz tüm aksesuarların bulunduğu yeni hazır mutfağınızı seçin.

Bir hazır mutfağa yer yok mu?

Özellikle küçük dairelerde mutfak genellikle oldukça dardır. Burada tüm büyük aletlerin bulunduğu tam donanımlı bir hazır mutfağı yerleştirmek elbette zor olacaktır. Ancak Tchibo'da farklı boyutlarda mutfak blokları bulursunuz. Böyle bir mutfak bloğunda amaç, yerden tasarruf etmek ve aynı zamanda önemli her şeyi barındırmaktır. Bu yer tasarrufu mucizesinde sadece iki ocak ve bir mikrodalga fırının yanı sıra bir buzdolabı ve dolaplarda şaşırtıcı miktarda alan bulunur.
Lavabo, iki ocak, davlumbaz ve iki beyaz raf içeren küçük bir hazır mutfak.

Başlangıçtan itibaren kalite

Tchibo'da, başlangıçtan itibaren kalite, en yüksek taleplerinin malzeme, münferit parçalar ve tedarikçilerin seçiminden başladığı anlamına gelir. Aynısı üretim ve işleme için de geçerlidir. Tchibo'nun hazır mutfakları da bu öncüllere göre üretilir ve bunun için TCM mührü ile işaretlenir. TCM "Tchibo Certified Merchandise" anlamındadır ve müşterilerimize, kalite yönergelerimize uyulduğunu garanti eder.
Doğru mutfağı bulmak: Genç bir adam, bir kadın ve küçük kızları, sırtlarını beyaz döşenmiş hazır mutfaklarının çalışma tezgahına dayamış gülüyorlar.