Mobilya modelleri

İster şık ve zarif, ister geleneksel ve rahat olsun: Dairenizin veya evinizin mobilyası kişisel imzanızı taşır. Fonksiyonellik ve tarz birbirini uyumlu bir şekilde tamamlamalıdır. Ve elbette konfor, birçok mobilya parçasında belirleyici bir rol oynar. Tchibo'da her oda için uygun mobilyaları bulacaksınız – böylece eviniz kendinizi şanslı ve mutlu hissedeceğiniz bir yuvaya dönüşür.
-14 %
Kapı için Askılı Düzenleyici
69,95TL
59,95TL
  • Yüksek Banyo Dolabı
Parmak izi bırakmayan kaplamalı mat yeşim vernikli ön kısım - görünürde parmak izi bırakmaz
1.179,00TL
Hızlı Görünüm
Yüksek Banyo Dolabı
Parmak izi bırakmayan kaplamalı mat yeşim vernikli ön kısım - görünürde parmak izi bırakmaz
1.179,00TL
Aynalı ve Ayakkabılıklı Gardrop
2.999,00TL
  • Çekmeceli Dolap
Masif ahşap kulplu 8 geniş çekmece
1.299,00TL
Hızlı Görünüm
Çekmeceli Dolap
Masif ahşap kulplu 8 geniş çekmece
1.299,00TL
Bank Masa Seti, yaklaşık 93 x 60 cm
1.499,00TL
Büyük Çok Amaçlı Dolap
1.999,00TL
  • Aynalı Takı Dolabı
Kilitlenebilir aynalı mücevher dolabı
Aynalı Takı Dolabı
Kilitlenebilir aynalı mücevher dolabı
849,95TL
Modern Tasarımlı Konsol Sehpa
2.699,00TL
-28 %
Duvar Rafı Seti
599,95TL
429,95TL
  • Dilsiz Uşak
Depolama alanı, pantolon askısı ve 3 elbise askısı ile
Dilsiz Uşak
Depolama alanı, pantolon askısı ve 3 elbise askısı ile
349,95TL
-25 %
Kilitlenebilen Düzenleme Dolabı
749,95TL
559,95TL
Çamaşır Makinesi Dolabı
899,95TL
Ayakkabılıklı Hol Seti
849,95TL
  • Asılabilir Köşe Rafı
Denizcilik banyo mobilyaları serimizin bir parçası
Asılabilir Köşe Rafı
Denizcilik banyo mobilyaları serimizin bir parçası
399,95TL
Kilitlenebilir Saklama Arabası
Kulplu kapı
699,95TL
-8 %
Yuvarlak Yan Sehpa
599,95TL
549,95TL
Sürgülü Kapılı Yarı Açık Raf
1.699,00TL
Lamel Görünümde Çekmece Kulesi
Sahil evi serimizin bir öğesi
799,95TL
Dizilebilir Ayakkabı Rafı
399,95TL
Askılı Büyük Dolap Sepeti
279,95TL
Gözlü ve Kancalı Ayna
399,95TL
Küçük Lavabo Altı Dolabı
599,95TL
Ayakkabı rafı, Beyaz
449,95TL
Ayakkabı Rafı, Siyah
449,95TL
-25 %
Duvar Ünitesi
999,95TL
749,95TL
-25 %
Duvar Ünitesi
999,95TL
749,95TL
1

Her oda ve her zevk için

Yatak, yemek masası, dolap ve oturma grubu, önemli ortak noktaları olan çok farklı şeyler: bu eşyalar kendimizi rahat hissetmemizi sağlarlar. Mobilyalarımızı fonksiyonuna göre ama öncelikle zevkimize göre seçiyoruz. Çünkü zevk ve rahatlık çok öznel hislerdir. Tchibo'daki tüm mobilyaların yüksek kalitesine güvenebilir ve zevkinize göre seçim yapabilirsiniz: Oturma odası için dolaplardan eksiksiz bir yatak odasına, genç çalışma masasından banyo için aynalı dolaba kadar.
Doğru mobilyayı bulun: Üzerinde katlanmış bir battaniyenin ve çeşitli yastıkların bulunduğu büyük bir yatağa sahip modern tasarlanmış bir yatak odası.

İyi geceler! Yatak odası için mobilyalar

Evinizde zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz yer muhtemelen yatağınızdır. İnanması zor olsa da genellikle bu doğrudur. Bu durum, hem rahatlama hem de uykuya dalma ve uyanma sırasında kendinizi iyi hissetmeniz için yatak odanızda doğru mobilya seçimini daha da önemli hale getirir. Bu, sırt dostu bir çıta ızgarası veya iyi bir yatak ve uygun yastık gibi teknik kısımlar için de geçerlidir. Eviniz ancak detaylarla gerçekten güzelleşir. Ekli bir raf, kitaplar ve kişisel dekorasyon için mükemmeldir, neşeli bir başucu lambası, ışığı kapatmadan önce göz kırpma gibidir ve renkli bir perde, sabahları yatağa hoş bir ışık verir.
Oturma odasında rahatlık: Genç bir çift, oturma odasındaki leylak renkli köşe kanepede oturuyor ve sohbet ediyor.

Yaşasın rahatlık: oturma odası için mobilyalar

İster işten geldikten sonra koltukta dinlenin, ister akşam arkadaşlarınızla sosyalleşin oturma odası sizin için oradadır. Mekâna ve zevke bağlı olarak farklı modeller, boyutlar ve tasarımlar mevcuttur. Farklı model ve tasarımları tercih ederken de konfro çok önemlidir. Daha küçük oturma odalarında, bir veya iki koltuk daha uygun seçenek olabilir çünkü bunlar ihtiyaç halinde kolayca yerinden kaydırılabilir. Tchibo'da salon mobilyası olarak, bacaklarınızı uzatabileceğiniz ayak tabureleri, salon konsolları veya dekoratif yastıklar ayrıca rahat bir atmosfer için lambalar bulacaksınız.

Ailece yemek: Mutfak ve yemek odası için uygun mobilyalar

Özenle hazırlanmış bir masada yemeklerin tadı iki kat daha lezzetlidir. Rahat bir yemek alanı veya tüm aile için geniş bir masa, yemeklerin sadece yemek değil aynı zamanda keyifli bir deneyim olması açısından önemlidir. Odanın boyutlarına göre masa küçük veya büyük, yuvarlak veya köşeli, uzatma fonksiyonlu veya fonksiyonsuz olabilir. Yemek alanı, uyumlu sandalyeler, doğru aydınlatma ve hoş bir masa dekorasyonu ile daha da şık görünür. Bu nedenle Tchibo, klasik yemek odası mobilyalarının yanı sıra aydınlatmalar, masa örtüleri, mumluklar, servis setleri, yemek takımları ve çok daha fazlasını sunar.

Evdeki ofisiniz için mobilyalar: Çalışma masası ve ofis koltuğu

Günlük hayatta çok fazla evrak işi vardır. Bu bir vergi beyannamesi, fatura veya okul belgeleri olabilir. Daima her şeyi kolayca bulabilmeniz için uygun bir raf veya çalışma masası önemlidir. Evde komple bir çalışma masanız olmasa bile klasörler için bir rafa ve belgeler için çekmecelere ihtiyacınız olacaktır. Çalışma masasında uzun süre vakit geçiriyorsanız oturduğunuz koltuğun ergonomik olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bu, her şeyden önce ofis koltuğu ve masası ile belgelerin erişilebilirliği için geçerlidir. Çalışma odası için mobilya seçerken yazıcının konumu ve iyi aydınlatma da önemlidir.
Çalışma yeri için uygun mobilya: Genç bir adam evindeki çalışma yerinde bir monitörün önünde kulaklıkla oturuyor.

Düzen, yaşamın yarısıdır …

Diğer yarısının kaos olduğu bilinse bile ara sıra biraz temizlik yapmaktan zarar gelmez. Her şeyin bir yeri varsa hızlı bir şekilde düzenlenir. İstifleme kutuları, raflar, vitrinler, koridor dolapları, her büyüklükteki komodinler ve her çeşit raf gibi akıllı çözümler sayesinde her odada gerekli ve gereksiz her şey için alan yaratılır. Büyük dolaplara giysiler ve masa örtüleri ve hatta misafir yatakları yerleştirilebilir. Klasik bir raf sadece pratik olmakla kalmaz aynı zamanda oturma odasındaki resimli kitaplar veya model arabalar için şık bir çerçeve haline gelir. Böylece düzenlemek hızlıca bir tasarıma dönüşür!
Düzenleyici: Çeşitli kutular ve yeşil bir bitki içeren ahşap bir raf.