Kadınlar için büyük beden külotlar

Tchibo’da kıvrımlı kadınları, kadınlar için çekici bir büyük beden külot yelpazesi bekliyor. Vücudunuzu şımartan ve sıkmayan cilt dostu kumaşlar ve kesimlerle, kullanım rahatlığının tadını çıkarın. Zamansız olan pamuktan yapılmış Panty külotlarından, dantelli ve ipekli sofistike külotlara kadar - burada her kadın kendi yeni iç çamaşırını bulabilir. Şimdi Tchibo'nun yeni ürünlerine bir göz atın ve rahatça çevrim içi sipariş verin!

Kadın Büyük Beden Külot

-11 %
2 Adet Magic Cut Külot, Kantaron Mavisi
89,95TL
79,95TL
 
Seçenekler:
 
Külot Seti
109,95TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Külot, Lacivert
99,95TL
 
Seçenekler:
 
Magic Cut Slip Külot
84,95TL
 
Seçenekler:
 
Külot Seti
109,95TL
 
Seçenekler:
 

Sade külotlardan, süslemeli külotlara

Külotlar en çok giyilen kıyafetler arasındadır. Farklı çeşitlerde mevcuttur - vücudu vurgulayan tangadan, pratik şekillendirici külotlara ve büyük beden Panty külotlarından, dantelli külotlara kadar. Tchibo’nun çevrim içi mağazasında bir çok çeşitli kesimin yanı sıra kadınlar için iç çamaşırlarında artı bedende çeşitli renk paleti bulabilirsiniz. Düz renkte veya desenli, puantiyeli, çiçekli veya komik baskılı - kendinizi şaşırtın!
Panty külotlar, şort veya slip külotlar - Büyük beden külotlar rahatça oturmalıdırlar.

Çıtır bir arka görünüm için büyük beden Panty külotlar

Panty, kalçanızı vurgulamak için rahat bir külottur. Kesimleri slip külotların aksine, daha cömertçedir, bu yüzden küçük bir bacak kısmı vardır. Panty külotları genellikle elastik, dikişsiz malzemeden yapılmıştır. Yumuşak bel kemeri, rahat bir oturum sağlar. Bu nedenle, sportif kadınlar da bu tür büyük beden iç çamaşırlarını tercih ederler. Özel kesimleri sayesinde, kayma yapmazlar ve antrenman esnasında pratik olarak fark edilmezler.
Şekillendirici korse, dar kot pantolon ve eteklerin altında hiçbir şeyin iz bırakmamasını sağlar.

Şekillendirici külot – Güzel, düz bir karın için

Şekillendirici külotlar - korseli külotlar olarak da adlandırılır, özellikle büyük beden kadın külotları arasında popülerdirler. Kısmen göbeği kaplayan yüksek bir bele sahiptirler. Bu, fazlalıkları gizler ve şekillendirme etkisi nedeniyle güzel, ince bir görünüm sağlar. Vücudu vurgular ve aynı zamanda hareket özgürlüğü sağlar. Genellikle dikişsiz olan bu külotlar, dar pantolon ve eteklerin altına herhangi bir sorun olmadan iz çıkarmadan giyilebilir.

Baştan çıkarıcı ve şık – Dantelden yapılmış kadın iç çamaşırları

Sadece”görünmez” vücut şekillendiriciler yüksek talep görmüyor, aynı zamanda kadınlar, bu iç çamaşırlarında da güzel bir görünüm elde ederler. Pamuklu veya mikrofiberden yapılmış basit modellerin yanı sıra, dantelli ve yarı transparan kumaşlardan yapılmış büyük beden kadın külotları da çok popülerdir. İçi, sadece istediğiniz kadar görüntüye izin verir. İpek veya satenden yapılmış külotlar baştan çıkarıcı bir şekilde ışıldar. Kıvrımlarınızı bir sabahlık altında akıllıca ön plana çıkarın veya dantelli külotlarınızı uygun bir sütyen veya atlet ile kombine edin.

Külotlarınızın bakımı ile ilgili pratik ip uçları

Pamuktan yapılmış büyük beden kadın külotlarının bakımı kolaydır, renkli veya hassas çamaşırlar için uygun bir deterjanla 40 derecede yıkayabilir ve kurutucuda kurutabilirsiniz. Mikrofiberden yapılmış külotlar, yumuşatıcı ile yıkanmamalı ve en iyisi asarak havada kurutulmalıdır. En hassasları dantelden yapılmış iç çamaşırlarıdır. Bunlar, hassas yıkama programında, bir çamaşır filesinin içinde yıkanmalı ve aynı şekilde asarak havada kurutulmalıdırlar. Tavsiyemiz: Her zaman ilk yıkamadan önce bakım etiketini okuyun.
Doğru bir bakım ile büyük beden iç çamaşırınızın, çok uzun süre için keyfini çıkarın.

TCM damgası – kalite sözümüzdür

Kadınlar için büyük beden külot satın aldığınızda, yüksek kaliteli bir ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Bunu “Tchibo Sertifikalı Ürünler” anlamına gelen TCM damgası ile garanti ediyoruz. Seçmiş olduğumuz tedarikçilerimiz özellikle bizim için çalışır ve çalışanlarımız gibi yüksek kalite standartlarımıza da riayet ederler. Tüm üretim süreci, harici test laboratuvarlarıyla birlikte sağladığımız sürekli kontrollere tabidir.
Özellikle büyük beden iç çamaşırlarımız için, yüksek malzeme kalitesi son derece önemlidir.