2 Parçalı Köpek Oyuncak Seti
289,00TL
  • Hayvan Temizleme Fırçası
Dört ayaklı arkadaşların kolay ve hızlı duşu için, köpekler için ideal
Hayvan Temizleme Fırçası
Dört ayaklı arkadaşların kolay ve hızlı duşu için, köpekler için ideal
159,00TL
Elma-Kabak Köpek Oyuncağı
239,00TL
-14 %
Köpekler için Halat Oyuncak
269,00TL
229,00TL
Reflektörlü Köpek Tasması
219,00TL
-26 %
Kedi Tüyü Fırçası
189,00TL
139,00TL
-26 %
Evcil Hayvan Fırçası
189,00TL
139,00TL
-14 %
Köpek Yürüyüş Çantası
419,00TL
359,00TL
Kedi Otlu Kedi Oyuncağı
299,00TL
Polar Mama Kabı Altlığı
189,00TL
Köpek Su Oyuncağı "Balina"
209,00TL
Köpek Tasması, Koyu Yeşil
279,00TL
Evcil Hayvan Taşıma Çantası
1.779,00TL
Köpekler İçin Ödül Mamalı Oyuncak
249,00TL
Hayvan Tüyü Fırçası
199,00TL
Köpekler için Halat Oyuncak
249,00TL
Pelüş Köpek Oyuncağı "Ahtapot"
279,00TL
Köpekler İçin Pelüş Oyuncak
279,00TL
Kedi Oyuncağı "Çıngırak"
269,00TL

Evcil Hayvan Ürünleri

Hayvan dostunuz için en iyi ürünleri keşfedin. Değerli dostunuzu sevginizle ve aynı zamanda düzenli olarak iyi mamalar, hayvanlara uygun aksesuarlar ve çeşitli aktivitelerle şımartabilirsiniz. Böylece evcil hayvanınızla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Bu şekilde evcil hayvanınızı mutlu edersiniz

Avcılık ve arama için köpek oyuncakları

Bir avcı olarak köpeğiniz mutlaka at-getir oyunundan zevk alacaktır. Bunun için yüksek kaliteli bir köpek oyuncağı, dört ayaklı dostunuz için sıradan bir çubuktan çok daha güvenlidir. Bu ürünle köpeğiniz yaralanmaz ve ısırırken kıymık batmaz. Ayrıca hevesli avcı dostunuzun orman yürüyüşü sırasında size sürekli istekli bir biçimde dal parçaları getirmesinin de önüne geçersiniz. Ek olarak köpeğinizin duyularını ve zekasını oyunlarla geliştirebilirsiniz: Oyuncağını veya bir ödül mamasını çimenlere veya bir ağacın arkasına saklayın ve köpeğinizin onu aramasını sağlayın. Üstelik bu, kötü havalarda evde de işe yarar. Bu durumda köpeğinizin koltuğun arkasında veya yolluğun altında aramasını istersiniz.

Doğru tüy bakımı

Kediler tüylerini çoğunlukla kendileri temizler. Köpeklere ise doğru köpek aksesuarlarıyla siz yardımcı olabilirsiniz: Dört ayaklı dostunuzun tüyleri kısa ise iki ila üç günde bir doğal bir fırça veya tımar eldiveni ile tarayabilirsiniz. Uzun tüylü köpeklerde günlük fırçalama, kiri ve tüy karışıklığını giderir. Köpekler aynı zamanda bu hoş masajın tadını çıkarır. Cildin doğal koruma katmanını korumak için dostlarınızın mümkün olduğunca seyrek yıkanması gereklidir: Köpeğiniz çok kötü kokan şeylerin içinde yuvarlandıysa hafif bir köpek şampuanı kullanabilirsiniz.

Can sıkıntısına karşı kedi oyuncağı

Sahipleri dışarıdayken, sevimli dostlarımızı oyalayacak çeşitli eğlence imkanları olmalıdır. Tabii ki en ideali, oyun arkadaşı olarak ikinci bir kedinin olmasıdır. Bunun haricinde kedi oyuncakları da sunabilirsiniz ancak çok göze batacak derecede değil. Örneğin, evin farklı yerlerine kedi nanesi veya kedi otu ile doldurulmuş küçük yastıklar gizleyin. Kedinizin sokaktaki koşuşturmayı izleyebileceği rahat bir pencere önünü de çok sevecektir.

Çocukların evcil hayvan arzusu?

Oynamak, okşamak beslemek: Hayvanlarla iletişim kurmak çocuklar için onları daha çok sorumluluk sahibi, kendine güvenen ve empati kurabilen bir insan yapacaktır. Ancak evcil bir hayvan edinmek büyük bir zorluğu da beraberinde getirir: Onun ihtiyaçlarını yerine getirmek için çok zaman, yer ve sabır gerekir. Mama, veteriner, sigorta ve diğer hayvan ihtiyaçlarının maliyetlerini düzenli olarak karşılayabilecek misiniz? Evcil hayvanınıza yıllar boyunca her gün iyi bir şekilde bakmaya hazır mısınız? Özellikle küçük çocuklarda görev en başından itibaren ebeveynlere düşer: Gerçi çocuklar dört yaşından itibaren bazı basit konularda yardım edebilir ancak 14 yaşından itibaren kendi başlarına bir hayvanın bakımını üstlenebilirler.

Evcil hayvan ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Kullanışlılık

Günümüzde çok farklı işlevlere sahip çok çeşitli evcil hayvan ürünleri bulunmaktadır. Satın alırken geçerli olan mümkün olduğunca kullanışlı olmasına dikkat etmenizdir. Örneğin bir mama kabı uygun boyutta olmalı ve yerken, örneğin alt kısmındaki kaymaz silikon sayesinde sabit durmalıdır. Oyuncak ideal koşullarda sadece eğlenceli değil aynı zamanda temizlemesi de kolay olmalıdır. Dört ayaklı dostunuzun vücuduna takılan tasmalar gibi evcil hayvan aksesuarları bir yandan güvenli olmalı diğer yandan hareket özgürlüğünü kısıtlamamalıdır. Ek olarak, reflektörler ve adresinizi girmeniz için bir adres alanı ile donatılmış olabilir.

Sağlamlık

Küçük hayvan, köpek veya kedi aksesuarı olup olmadıklarına bakılmaksızın: Tüm ürünler, mümkün olduğu kadar uzun süre dayanacak ve evcil hayvanınız için kalıcı olarak güvenli kalacak kadar sağlam olmalıdır. Bunun için bir yandan, hayvanın ihtiyaçlarına bağlı olarak örneğin paslanmaz çelik veya polyester gibi dayanıklı malzemeler önemlidir. Öte yandan iyi işçiliğe de dikkat etmelisiniz: Yüzeyde herhangi bir pürüz olmamalı, kenarlar yuvarlatılmış ve zımparalanmış olmalıdır. Aksesuarlar tekstil malzemeden yapılmışsa dikkatlice dikilmiş veya sağlam bir şekilde kaynaklanmış olmalıdır. Tüm sağlamlığa rağmen evcil hayvan aksesuarlarını olası hasarlara karşı düzenli olarak gözden geçirmelisiniz.

Evcil hayvan ürünleriniz için sözümüz

Saatlerce süren eğlencenin yanı sıra, kaygısız beslenme ve uyku molaları için size seçkin malzemeleri ve yüksek kaliteli işçiliği ile kendini kanıtlayan uygun fiyatlı evcil hayvan aksesuarları sunuyoruz. Ürünlerimizin kalitesini dahili ve harici test enstitüleri tarafından düzenli olarak kontrol ediyoruz. “Tchibo Certified Merchandise“ mührümüz, kısaca “TCM” de size bunu kanıtlar.

Evcil hayvan ürünlerinizi online olarak da almak isterseniz ilgili ürünün evcil hayvanınıza uygun olup olmadığını derhal fak edebilmeniz gerekmektedir. Bu nedenle, örneğin, köpek aksesuarlarımızdaki "zahnfreundlich” (diş dostu) ve "speichelecht” (tükürük geçirmez) gibi bilgiler, evcil hayvanınıza bu aksesuarları tereddüt etmeden oynaması ve ısırması için verebileceğiniz bilgisini verir. "Yüzdürülebilir" ilavesi ile dört ayaklı arkadaşınızla eğlencenin serin suda devam edebileceği bilgisine sahip olursunuz.