Eviniz için dekorasyon fikirleri

Bir ev veya apartmanın atmosferi sadece kanepeler, masalar ve dolaplar gibi büyük mobilyalarla değil, aynı zamanda doğru dekorasyonla yaratabilirsiniz.. Şık ve uyumlu aksesuarlar evinize uyum ve kişisel bir dokunuş katar. Tchibo online mağazamızda güzel dekorasyon ürünlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesinin ne kadar hesaplı olduğunu göreceksiniz. Kendinize ilham verin ve tamamıyla kişisel yaşam cennetinizi oluşturun!
Mikro LED'li Ağaç
1.499,00TL
LED Yıldız Işık Perdesi
749,00TL
2 Adet LED Toprak Çubuğu
499,00TL
LED Outdoor Işık Zinciri »Yıldız«
1.149,00TL
Led Mikro Işık Zinciri »Damla«
Led Mikro Işık Zinciri »Yıldızlar«
Led Mikro Işık Zinciri »Çam Ağacı«
299,00TL
299,00TL
299,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
2 Adet LED Bahçe Lambası
579,00TL
Led Dış Mekan Yıldız »Küme«
1.259,00TL
LED Outdoor Yıldız Silüeti
1.149,00TL
4 Adet LED Mum, Beyaz
4 Adet LED Mum, Koyu Yeşil
879,00TL
879,00TL
Led Yılbaşı Ağacı Yıldızı
569,00TL
Kalorifer İçin Hava Nemlendirici
219,00TL
2 Adet LED Çam Kozalağı Mum
449,00TL
5 Adet LED'li Bahçe Meşalesi
2 Adet Büyük LED'li Bahçe Meşalesi
1.009,00TL
TL/ks 201,80
879,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
Hava Akımı Önleyici
329,00TL
4 Adet LED Tealight Mum, Beyaz
4 Adet LED Tealight Mum, Gümüş Rengi
299,00TL
299,00TL
LED'li Dekoratif Çelenk
629,00TL
2 Adet LED Mum, Beyaz
2 Adet LED Mum, Koyu Yeşil
2 Adet LED Mum, Kırmızı
499,00TL
499,00TL
499,00TL
Dekoratif Ağaç
Dekoratif Ağaç
279,00TL
279,00TL
LED Yıldız, Outdoor, Küçük
Led Yıldız, Outdoor, Büyük
549,00TL
699,00TL
4 Adet LED Tealight Mum, Kırmızı
249,00TL
LED Mikro Işık Zinciri, Yıldızlar
LED Mikro Işık Zinciri, Kozalaklar
299,00TL
399,00TL
1

Güzel ve rahat: Yastıklar ve tekstil ürünleri

Seçkin dekoratif yastıklarla yatakları, kanepeleri ve koltukları son derece rahat mobilyalara dönüştürebilirsiniz. Dekoratif görünümü sayesinde yastıklar şık bir ortam yaratır ve aynı zamanda sizi rahatlamaya ve dinlenmeye davet eder. Tüm dekorasyon öğeleri için: Çok renkli objeler eklemeyin; aksi takdirde, kombinasyon daha çok çılgın bir karmaşa gibi görünür! Renk ailesinden veya benzer desenlere sahip küçük ama zarif yastık seçenekleri arasından seçim yapmak en iyisidir. Yumuşacık halılar ve güzel duvar askıları da sıcak bir ortam yaratır ve oturma odası ile yatak odalarına kişisel bir dokunuş katar.

Dekoratif ve pratik: Kaseler ve tabaklar

Kaseler ve tabaklar pratik olmakla kalmıyor, dekorasyon açısından da çok şey katıyor. Meyveler mumlar veya küçük figürler gibi dekoratif nesneleri mükemmel bir şekilde düzenleme konusunda harikalar. Şeffaf camdan üretilen modeller modern bir dokunuş sağlarken, ahşap ve seramik çeşitler daha rustik bir cazibe sunar. Özel olarak alışılmadık şekil ve renklerdeki olağanüstü kaseler hemen fark edilir ve ilave dekoratif öğeler olmadan masaya, pencere pervazına veya rafa renk katar.

Duvar için göz alıcı resimler

Bir resim 1.000'den fazla kelime söyler - bu yüzden dört duvarınızı da dekoratif bir resimle süsleyin. İster şık, ister renkli, ister grafik olsun - dekoratif resimler mükemmel bir yaşam atmosferi yaratır! Motif, boyut ve malzeme - tarzınıza uygun olanlara göre kendi seçiminizdir. Eşleşen bir çerçeve ile resmin kalitesi özellikle artar. Manzara veya taş görünümlü büyük fotoğraf kağıtları da orijinal vurguları oluşturur. Ayrıca harika: Duvar dövmeleri – örneğin en sevdiğiniz sözler veya çiçek, kelebek veya kuşlar gibi doğal bir motif. İpucu: Dekoratif resimlerinizi bir lamba ile öne çıkarın!

Sıcak ışıkla doldurulmuş: İç ve dış mekan kullanımı için dekoratif lambalar

Doğru aydınlatmayla gerçek ev hissi yaşanır. Evinizi sadece sıcak bir ışığa doldurmakla kalmayan aynı zamanda güzel görünen dekoratif lambalar özellikle uygundur. İster purist tasarımları ister göz alıcı olmasını tercih edin: metal veya cam gibi ısıya dayanıklı bir malzeme kullanıldığından emin olun. Lambalar çok ısındığında ucuz plastik eriyebilir. Bunu baştan elemek istiyorsanız, LED lambalar en iyi seçimdir. Bunlar düşük enerji tüketimi, düşük ısı üretimi ve uzun kullanım ömrü sayesinde etkileyicidir. Ayrıca bahçenizi veya terasınızı sıcak bir ambiyans için dekoratif dış mekan lambasıyla da süsleyebilirsiniz.

Çiçekler – sadece dekorasyon için değil

Süslemelerden çok daha fazlası, çiçekler duyguları ifade etmenin harika bir yoludur. Tchibo'da değerini ortaya çıkaran çok çeşitli vazolar ve saksılar bulunuyor. Çiçeğin rengine bağlı olarak, buket boyutu veya bitki türü, şeffaf veya renkli cam ya da saksı içerisinde çok güzel görünür. İpucu: Buketin düşmesini veya tıkanmasını önlemek için vazo şeklini sap uzunluğuna göre ayarlayın. Gerçek bir göz alıcı parça, çiçekler olmadan bile bir sanat nesnesi gibi dekoratif olabilecek yüksek zemin vazo ürünleridir.

Yüksek kaliteyi garantiler – Tchibo'nun TCM mührü

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi, dekoratif aksesuarlarımızın da her zaman yüksek kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. Bu, TCM mührü ("Tchibo Certified Merchandise") ile garanti edilir. Her zaman memnun kaldığınızdan emin olmak için tedarikçilerimizin seçilmesi ve tüm üretim süreci için sıkı standartlar belirledik. En sevdiğiniz ürünün hem işlevsellik ve tasarım açısından hem de uzun kullanım ömrü açısından üstün olmasını sağlamak için yalnızca yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz.