2 Adet Kaliteli El Havlusu, Bej-Beyaz Çizgili
309,00TL
2 Adet Organik Pamuklu Misafir Havlusu, Yeşil
249,00TL
Yüksek Kaliteli Jakar Banyo Havlusu, Gül Pembesi-Bakır Kırmızısı
419,00TL
3 Adet Tekrar Kullanılabilen XL Makyaj Temizleme Pedi, Mavi, Sarı ve Kahverengi
279,00TL
2 Adet Yüksek Kalite Kese
189,00TL
3 Adet Yüz Temizleme Bezi
159,00TL
3 Adet Ekstra Büyük Tekrar Kullanılabilen Makyaj Temizleme Pedi
279,00TL
2 Adet Yüksek Kaliteli Jakar El Havlusu, Gül Pembesi-Bakır Kırmızısı
439,00TL
2 Adet Jakar El Havlusu, Turkuaz
399,00TL
2 Adet Kaliteli El Havlusu, Mavi-Beyaz Çizgili
309,00TL
2 Adet Jakar El Havlusu, Antrasit
399,00TL
2 Adet Yüksek Kaliteli Jakar Misafir El Havlusu
439,00TL
Jakar Banyo Havlusu, Antrasit
429,00TL
Jakar Banyo Havlusu, Turkuaz
429,00TL
Ekstra Büyük Plaj Havlusu
409,00TL
2 Adet Jakar Misafir El Havlusu
249,00TL

El havluları: Çok özel ev tekstili ürünleri

Duştan sonra, yüzme havuzunda veya ellerimizi yıkadıktan sonra: Çok çeşitli durumlarda el havlusuna ihtiyaç duyarız. Büyük ya da küçük boyutlu olan bu günlük yardımcılarımız cildimizdeki ıslaklığı emerek rahat ve konforlu bir hissiyat sağlar. Normal el havluları genellikle 50 x 100 cm ölçülerindedir. Boyutları daha büyükse, genellikle duş veya banyo havlusu olarak adlandırılırlar. Malzeme çeşitliliğinde sınır yoktur: Birçok el havlusu pamuktan yapılır, ancak sentetik kumaşlardan veya özel emiciliği olan bambu liflerinden yapılanlar da vardır. Tchibo online mağazası size seçkin havlulardan oluşan kapsamlı bir ürün yelpazesi sunar.

Eviniz için yumuşak Frottier el havluları

El havluları arasında gerçek bir klasik, Frottier havlu olarak adlandırılan havlulardır. Bu terim, her iki tarafta da küçük ilmekler oluşturan bir dokuma tekniğini ifade eder. Ve el havlusunun cildimizde bu kadar hoş bir yumuşaklık hissetmesini sağlayan da tam olarak bu ilmeklerdir. Frottier havluların yüksek kalitede olduğu kabul edilir. Tchibo'da banyonuza uygun farklı boyut ve renklerde bu ürünlerden bulabilirsiniz.

Frottee havlu: Yüksek kalite kumaş ve özel işleme

Frottee ve Frottier havlu: İlk bakışta bu iki kelime aynı anlama geliyormuş gibi görünebilir. Ancak durum böyle değil, çünkü iki kumaşın yapılış şekli birbirinden farklıdır. Frottier havluların aksine, Frottee el havlularının içine ilmekler dokunmaz. Bunun yerine, zaten kendi içerisinde ilmekler barındıran kıvrılmış bir iplikten oluşurlar. Sonuçta, duş paspasları gibi banyo tekstillerinde olduğu gibi kabarık yüzey hissi ve yüksek emicilik elde edilir.

Pratik seyahat arkadaşı: Mikrofiber el havlusu

Seyahat sırasında, klasik bir el havlusu genellikle biraz kullanışsız olur. Çok yer kaplar ve tamamen kuruması için zaman gerekir. Özellikle kamp alanlarında veya doğada olduğunuzda mikrofiber el havlusu çok işe yarar. Diğer el havlularından farklı olarak, nemi hızlı bir şekilde emmekle kalmaz, aynı zamanda hızlı bir şekilde salar ve saniyeler içinde tekrar kurur. Dahası, ince ve hafif olan kumaş kolayca katlanarak çok küçük bir hale getirilebilir. Bir sonraki seyahatiniz için pratik bir mikrofiber el havlusu arıyorsanız, Tchibo'ya bir göz atın!

El havlularını basitçe ve nazikçe yıkayın

El havluları özellikle düzenli olarak yıkamanız gereken ev tekstili ürünleri arasında yer alıyor. 60 derece genellikle tüm mikropları öldürmek ve böylece yeterli hijyeni sağlamak için yeterlidir. Beyaz el havluları 95 derecede de kaynatılabilir. Kumaşlarının özel yapısı nedeniyle, el havlularının büyük çoğunluğunun ütülenmemesi gerekir, çünkü bu emiciliklerini azaltacaktır. Tüm ev tekstil ürünlerinde olduğu gibi, el havlunuzu ilk kez yıkamadan önce yıkama talimatlarına göz atmanız tavsiye edilir. Böylece ters giden bir şey olmayacaktır.

TCM damgası ile yüksek kalite ve güven

Tchibo el havluları, tüm ürünlerimiz gibi sıkı kalite kriterleri doğrultusunda üretilmektedir. Hammaddeden son ürüne kadar her şeyi yakından takip ediyor ve yüksek standartlarımızın karşılandığından emin oluyoruz. En sonunda bu sürece güvenmenizi sağlamak için ürünlerimiz TCM damgasını taşımaktadır. TCM, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelmektedir. Bu üç harf verdiğimiz kalite sözünü temsil ediyor.