Dolap Lambaları & Dolap İçi Aydınlatma Ürünleri

Gardırobunuzun derinliklerinde doğru pantolonu ve doğru kazağı aramak yerine sabah kahvenizi yudumlamayı tercih ediyorsanız dolap lambası sizin için mükemmel bir çözüm. Lamba yeterince aydınlık sağlar ve mobilyanın dış yüzeylerine takıldığında yakın çevreyi de aydınlatır. Dolap lambalarınızı Tchibo'dan online olarak satın alın ve evinize ışık banyosu yaptırın! Bunu nasıl yapacağınız hakkındaki bilgileri küçük rehberimizde bulabilirsiniz.
-24 %
Çok Fonksiyonlu Pilli Lamba
529,00TL
399,00TL
Çok Fonksiyonlu LED Lamba
529,00TL
Hareket Sensörlü Çok Fonksiyonlu Mini LED Işık
399,00TL
Prizli LED Gece Lambası
529,00TL

Eviniz için uygun dolap lambası

Dolap lambalarının çok farklı modelleri bulunmaktadır. Büyük yüzeyli paneller çepeçevre iyi bir görüş sağlar, tekli spotlar ise belirli alanlara odaklanır. Dolap altı lambaları, mobilyanın alt kısmına - mutfak lambaları ise örneğin çalışma yüzeyinin üzerindeki asma dolaplara, onların üzerine de üstyapı lambaları monte edilir. Gömme lambalar sabitlenerek entegre edilirken, LED şeritler kolayca takılabilir veya çıkarılabilir ve böylece gerektiğinde farklı yerlerde esnek bir şekilde kullanılabilir. Bu aynı zamanda, genellikle pratik bir kıskaç ile donatılmış olan çalışma masası lambası tarzındaki modeller için de geçerlidir.
Doğru ambiyans için dolap lambaları: Duvarları gri-beyaz renklere boyanmış banyo ve ahşap görünümlü lavabo, gömme dolap ışıklarıyla aydınlatılır.

Mutfak, banyo, salon dolapları için lambalar

Dolap lambaları çok yönlü olarak kullanılabilir ve evin her yerinde kendisine yer bulurlar. Yatak odasındaki iç lambalar gardırobunuzu kusursuz şekilde aydınlatır, mutfakta ve atölyede, duvar dolaplarına takılan alttan montajlı lambalar ise çalışma yüzeyinizi aydınlatır. Banyo dolabındaki üst lambalar, makyaj yapmak ve tıraş olmak için size yeteri kadar ışık sağlar. Salon vitrinindeki dolap lambaları güzel vazoları veya son tatilinizden en sevdiğiniz hatırayı sergiler. Ve televizyon ünitenizin arkasındaki dolap ışığı ile televizyon izlemek gerçek bir deneyime dönüşür! Birçok model aynı zamanda canlı renklerde parlar ve böylece rahatlatıcı bir atmosfer oluşur.
Doğru dolap aydınlatması: Birkaç dolap lambası, açık, büyük bir gardırobun içini aydınlatıyor.

Seçtiğiniz ışık kaynağı: LED

Dolapları ve mobilyaları pratik dolap aydınlatmasıyla donatmak istiyorsanız enerji tasarrufu sağlayan LED teknolojisini kullanmanız önerilir. LED’ler çok az elektrik tüketir ve ayrıca özellikle uzun ömürlüdür. Ayrıca, LED'ler düşük ısı üretimi ile karakterize edilir - ışık kaynağı ile diğer cisimler arasında çok az boşluk olan tüm alanlar için mükemmel bir tercihtir. Yani aşırı ısınmadan dolayı oluşabilecek hasarlardan dolayı endişe duymanıza gerek kalmaz. İhtiyaca göre gün ışığı beyazı, nötr beyaz veya sıcak beyaz ışık yayan lambaları seçebilirsiniz.

Akıllı teknoloji: Hareket sensörü

Çoğu dolap lambası, dokunmaya tepki veren bir anahtar veya bir dokunmatik modül kullanılarak kolayca açılabilir ve kapatılabilir. Cihazı mobilyaların içine monte etmek isterseniz bir dolap kapısını açtığınızda hemen devreye giren ve belirli bir süre sonra tekrar kapanan hareket dedektörlü bir model seçmenizi öneririz. Özellikle akıllı modeller ayrıca ışığın yalnızca gerçekten karanlık olduğunda açılmasını sağlar. Tam olarak ihtiyacınız olan yere esnek bir şekilde monte edilebilen ve pille çalışan bir dolap lambası almaya karar verirseniz rahatsız edici kablo karmaşasından da kurtulursunuz.

Yüksek fonksiyonellik ve kolay kullanılabilirlik

Dolap lambalarınızın kullanışlı fonksiyonlara sahip olduğundan ve kullanımının kolay olduğundan emin olun. Uzaktan kumanda ile kontrol edebileceğiniz modeller, erişilmesi zor alanlara da monte edilebilir. Kısılabilir ışıkları bireysel olarak ayarlayabilirsiniz: Yemek pişirmek veya okumak istiyorsanız parlak ışığı, sakin akşamlar için hafif karartılmış bir ışığı seçin. Dönen spotlar ile belirli noktaları hedeflenmiş olarak aydınlatabilir ve böylece özellikle görülmeye değer veya çok karanlık bölgelere odaklanabilirsiniz.
Dolap lambanızın kullanımı kolaydır: Tavanda merkezi bir lamba bulunan gömme dolap.

Kalite sözümüz: Tchibo’nun TCM mührü

Dolap lambalarınızı Tchibo'dan satın alırsanız mükemmel kalitesi ile karakterize edilen, uzun ömürlü bir cihaz bekleyebilirsiniz. "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM mührü ile sadece seçilmiş tedarikçilerle çalıştığımızı ve tüm ürünlerimizin tüm üretim süreci boyunca düzenli olarak bağımsız kuruluşlar tarafından kontrol edildiğini garanti ediyoruz. Ayrıca yüksek fonksiyonelliğe ve çekici bir tasarıma büyük önem veriyoruz.
Tchibo'da yüksek kaliteli dolap lambaları: Arka duvardaki bir ışık şeridi ile aydınlatılan, içinde boş askılar olan koyu renkli ahşap bir dolap içinde bir elbise askısı.