Schließen
Pijamalar

Çocuk Pijama

Tchibo çocuk pijama modelleri, renkli ve eğlenceli tasarımları ile beğeni topluyor. Kaliteli kumaşları ve rahat kesimleri ile çocuk pijama takımı, çocukların uyku kalitesini artırıyor.

Konforlu ve Sağlıklı Çocuk Pijama

Çocuk pijama %100 organik pamuk içeriği ile çocukların cilt sağlığını düşünüyor. Hava geçirgen kumaşı sayesinde terleme yapmadan konforlu bir uyku sunuyor.

Havlu kumaş, flanel veya kadife mi? Malzemedeki en önemli şey

Çocuklar için pijamalar genelde hava alan pamuktan üretilir. Güzel şekilde sıcak tutar, çocuğunuzu gece terletmez ve tatlı rüyalara dalmalarını sağlar. Tchibo'da neredeyse tüm çocuk pijamaları organik pamukludur. Havlu kumaşı, flanel ve kadife ciltte son derece yumuşak bir his bırakmasıyla karakterize edilen pamuklu kumaşlardır. Rüya gibi yumuşacık kadife kumaş pijamalar ve bebek kıyafetleri için kullanılır.

Pijamalar için doğru yıkama şekli

Çocuklar için havlu kumaştan pijamalar, sert bir his bırakmaması için yıkandıktan sonra kurutucuya atılmalıdır. Sıcak hava liflerin gevşemesini ve düzleşmesini sağlar, böylece havlu kumaş tekrar yumuşar. Yumuşatıcı hassas liflere zarar verdiği için etkiyi bozan bir maddedir. Pamuklu çamaşırlarımız makinede problemsiz şekilde yıkanabilir ve kurutulduğunda ciltte bıraktıkları yumuşak hissi neredeyse hiç kaybetmezler.

Ayaklı pijamalar - çocuklar sıcak kalır

Tulum veya ayaklı pijamalar küçükler için iyi bir seçimdir. Genellikle uyurken yerlerinde durmazlar, bu nedenle normal pijama takımının üst kısmı kayar ve soğuk hava hassas ciltlerine temas eder. Ancak çocuklar yatakta çoraplarını da kaybeder ve yataklarında üşüyen ayaklarla uyanırlar. Bu nedenle bebekler için ayaklı pijamalar son derece iyidir.

Termal pijama çocuklara ne kazandırır?

Birçok küçük çocuk çok hareketli şekilde uyur - bu da battaniyenin yataktan itilmesi demektir. Çocuğun kışında sıcak kalabilmesi ve soğuk almaması için, özel bir termal pijama takımı hareketli uyuyanlar için iyi bir seçimdir. Bunlar genellikle ilave olarak merinos yününün kullanıldığı pamuklu çocuk pijamalarıdır. Kız çocuk pijama ve erkek çocuk pijama modellerini keşfedin. Uygun çocuk pijama fiyatlarını inceleyin.

Çocuklar için sürdürülebilir pijamaları TCHIBO'da bulabilirsiniz

Bir sonraki çocuk pijama takımını TCHIBO'dan satın alırsanız, sadece çocuğunuz için iyi bir şey yapmış olmakla kalmazsınız: Sürdürülebilir organik pamuktan üretilen ürünlerimizden aldığınızda DOĞA DOSTU projemiz kapsamında Afrika'daki küçük çiftçilerle olan iş birliğimizi desteklersiniz. Çeşitlerimize hemen bir göz atın ve tamamen çocuğunuzun zevkine uygun olan pijamaları seçin!