Schließen
Külotlu çoraplar

Çocuk Külotlu Çorap

Tchibo çocuk külotlu çorap, renkli desenleri ve kaliteli kumaşları ile geniş ürün yelpazesi sunuyor. Saf organik pamuk içeriği ile çocukların cilt sağlığını düşünen Tchibo, çocuklar için külotlu çorap ürünlerinde de aynı anlayışı sürdürüyor. %100 pamuk içeriği ve elastanla güçlendirilmiş sıkmayan bel bandı ile rahat hareket imkânı sağlıyor.

Serin Havaların Vazgeçilmezi Çocuk Külotlu Çorap Modelleri

Tchibo kız çocuk külotlu çorap, tek renk ya da desenli modelleri ile serin havalarda etek ve şort giymenin rahatlığını yaşatıyor. Erkek çocuk külotlu çorap çeşitleri ise soğuk kış günlerinde pantolon ya da eşofman altına giyilerek vücudu sarıyor ve üşümeyi engelliyor. Birbirinden eğlenceli ve sevimli tasarımları ile çocuk külotlu çorap ürünlerini Tchibo kalitesiyle sevdikleriniz için güvenle satın alabilirsiniz.

Çocuklar için hangi farklı külotlu çoraplar mevcuttur?

İnce külotlu çorap kadınlar için neyse, klasik pamuklu külotlu çoraplar kız çocukları için odur: günlük hayat için güvenilir bir eşlikçi. Tchibo'da kızınız farklı renklerde ve desenlerde geniş seçenekler bulabilir. Sade beyaz, gri veya pembe renk, çizgili görünümde, tatlı çiçekli veya yıldızlı. Erkek çocuklar için mavi, yeşil ve gri renkte ve örneğin dinozor gibi cool motifli modeller mevcuttur.

Hangi külotlu çorap hangi kıyafet için uygundur?

Renkli kız çocuk külotlu çorapları etekler ve elbiselerle uyumludur, ancak şortlara modaya uygun bir tamamlayıcı olarak veya tek başına bir tişörtle odasında hoplayıp zıplamak için de uygundur. Küçük erkek çocuklar genellikle soğuk mevsimlerde pantolonların altına külotlu çorap giyerler. Soğuk havalarda sıcak tutan termal etkili termal külotlu çorapları tercih edebilirsiniz. Sıkmaması ve kaymaması için, bel bandının olabildiğince geniş olduğuna ve elastanla güçlendirildiğine dikkat edin. Çocuk külotlu çorap modellerini keşfedin.

Tayt - sevilen alternatif

Külotlu çoraptan farklı olarak taytlar pantolon gibi üst giyim olarak da giyilebilir ve kolayca kazaklar veya uzun tişörtlerle kombine edilebilir. Ayak kısımları olmadığı için çocukların çoraplarını değiştirerek iki veya üç gün arka arkaya giydirebilirsiniz. Özellikle kirli sonbahar havası için uygundur: kız ve erkek çocukları güzelce sıcak tutan yumuşak havlu iç kısımlı termal tayt.

Malzeme konusunda neye dikkat etmelisiniz?

Çocuklar için külotlu çoraplar yüksek oranda elastan içerir, böylece çok fazla esneyebilir. Küçük çocuklar hala çok hareketlidir, bunu oynarken ve hoplayıp zıplarken de kanıtlamaktan hoşlanırlar. Dar külotlu çorapların rahatsız etmemesi için cilt dostu, hava alan organik pamuktan üretilen modelleri tercih edin. Güçlendirilmiş burun ve topuk kısımları çocuk külotlu çoraplarının uzun süre dayanmasını sağlar. Bu dize kadar olan çoraplar için de geçerlidir! Erkek çocuk külotlu çorap ve kız çocuk külotlu çorap modellerini inceleyin.

Çocuklar için modaya uygun külotlu çorapları Tchibo'dan satın alın

Tchibo'nun geniş ürün yelpazesinden çeşitli çocuk külotlu çoraplarını bir araya getirdik. Çizgili, çiçekli, unicorn motifli veya tek renk: Modellerimizin zararlı madde içermemesi garantilidir ve yüksek oranda kaliteli organik pamuktan üretilmiştir, DOĞA DOSTU projemizin kapsamında adil çalışma koşulları altında yetiştirilmiştir.