Çocuk Külotlu Çorap Çeşitleri

Çocuklar için külotlu çorapların yeri doldurulamazdır ve ayrıca külotlu çoraplar çok yönlülerdir. Öncelikle kızların ilgi alanındadır ancak küçük erkekler de harika rahat külotlu çoraplarla dolaşırken kendilerini kesinlikle rahat hissederler. Soğuk havalarda, kıyafet altında sıcak tutan giysi zaten tüm çocuklar ve bebekler için bir zorunluluktur. Organik pamuklu neşeli renkli külotlu çoraplardan termal ve kayak külotlu çoraplara kadar çeşitlerimizi keşfedin!
2 Adet Küçük Çocuk Termal Tayt, Tavuk
299,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Küçük Çocuk Termal Külotlu Çorap, Bulut
2 Adet Küçük Çocuk Termal Külotlu Çorap, Damla
439,00TL
439,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
2 Adet Küçük Çocuk Termal Külotlu Çorap, Bulut
2 Adet Küçük Çocuk Termal Külotlu Çorap, Damla
439,00TL
439,00TL
 
Seçenekler:
 
 
Seçenekler:
 
2 Adet Küçük Çocuk Külotlu Çorap, Bulut/Pembe
399,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Küçük Çocuk Külotlu Çorap, Mavi
399,00TL
 
Seçenekler:
 
2 Adet Küçük Çocuk Külotlu Çorap, Çiftlik/Yeşil
349,00TL
 
Seçenekler:
 

Çocuklar için hangi külotlu çorap çeşitleri mevcuttur?

Klasik pamuklu külotlu çoraplar kız çocukları için neyse, yetişkin kadınlar için de ince külotlu çoraplar aynıdır: günlük yaşam için güvenilir bir refakatçi. Tchibo'da kızınız için çok çeşitli renk ve desenler bulacaksınız. Düz beyaz, gri veya pembe, çizgili, küçük sevimli çiçek desenli veya yıldızlı. Erkek çocuklar için mavi, yeşil veya gri ve dinozorlu gibi havalı motifli modeller mevcuttur.
Kız çocuklar arasında revaçta: Etek veya elbiseye uygun renkli külotlu çoraplar.

Hangi külotlu çorap, hangi kıyafete uyar?

Renkli kız çocuk külotlu çorapları etekler ve elbiselerle giyilir ancak şortlar için tarz dolu bir tamamlayıcı veya çocuk odasında coşmak için basit bir tişört altına tek giyilerek de kullanılabilir. Küçük erkekler genelde soğuk mevsimlerde pantolonlarının altına külotlu çorap giyer. Soğuk havalarda, ısıtma özellikli termo külotlu çoraplar kullanabilirsiniz. Hiç bir şeyin batmaması ve kaymaması için bel lastiğinin mümkün olduğunca geniş ve elastan ile güçlendirilmiş olduğuna dikkat edin.
Taytlar, külotlu çoraplara popüler bir alternatiftir.

Taytlar; beğenilen alternatif

Taytlar, külotlu çoraplardan farklı olarak, pantolon gibi bir üst giysi olarak giyilmektedir ve kazaklar veya uzun kollu tişörtler ile kombin edilmektedir. Ayakları olmadığından rahatlıkla iki veya üç gün arka arkaya temiz çocuk çorapları ile kullanılabilirler. Özellikle kötü sonbahar havasına uyumlu: İçi yumuşak havlu katmanlı termo taytlar, kız ve erkek çocuklarını güzelce sıcak tutar.

Malzeme konusunda dikkat etmeniz gerekenler

Çocuk külotlu çorapları, son derece esnek olmaları için yüksek oranda elastan içermelidir. Çünkü küçük çocuklar çok esnektir ve bunu oynarken ve koşuştururken sıklıkla ispat ederler. Sıkıca oturan külotlu çorapların kaşındırmaması için cilt dostu ve nefes alabilen organik pamuklu modelleri tercih edin. Güçlendirilmiş parmak uçları ve topuklar, çocuk külotlu çoraplarının uzun süre dayanmasını sağlar. Aynısı tabii ki diz çorapları için de geçerlidir!

Modaya uygun külotlu çorapları Tchibo’dan alın

Tchibo'nun geniş ürün yelpazesinden çeşitli çocuk külotlu çoraplarını bir araya getirin. Halkalı, çiçekli, unicorn (tek boynuz) motifli veya sade renklerden bağımsız olarak: Modellerimizin zararlı maddeler içermediği ve GUT GEMACHT Projemizin bir parçası olarak adil çalışma koşullarında yetiştirilen yüksek oranda yüksek kaliteli organik pamuktan yapıldığını garanti ederiz.
Çocuk külotlu çorapları, harekete ve daha da fazla esnekliğe dayanabilmelidir.