Kız Çocuk ve Erkek Çocuk İç Çamaşırları

Çocuklar koşuştururken ve oynarken rahatsızlık vermemesi için çocuk iç çamaşırları özellikle üzerlerine rahat oturmalıdır. Yıldız veya sevilen çizgi kahraman baskılı modern tasarımlar ayrıca giydirirken de eğlence katar. Ve dışarısı soğumaya başladığında da termal iç çamaşırı doğru seçimdir. Yüksek oranda organik pamuk içeren atletler ve külotlar, boxer'lar veya sliplerden oluşan çocuk iç çamaşırlarımızı ve uygun iç giyim setlerimizi şimdi keşfedin!
2 Adet Çocuk Uzun Kışlık İçlik
549,00TL
 
Seçenekler:
 

Çocuk iç çamaşırlarını online satın alın

Kız slipleri klasik kesimlidir, buna karşılık külotların yanları daha geniş ve bacak kesimi düzdür. Erkeklerde slipler, boxer shortlar veya uzun bacak kesimli slip boxerlar revaçtadır. Hangi kesim ile rahat ettiğini bırakın çocuğunuz seçsin. Bunlara uygun olan kız veya erkek çocuk atletlerini de seçebilirsiniz. Hiçbir şeyin batmaması için çocuk iç çamaşırında yüksek pamuk ve düşük elastan içeren karışık bir dokuma tercih edilmelidir.
Kışın sıcacık tutar: Çocuk termal iç çamaşırları.

Çocuklar için termal iç çamaşırı

Kayak tatili, kış yürüyüşü veya bahçede kar keyfi: Çocuklar soğuk havalarda da dışarıda oynamayı sever. Sıcak kalmaları için uzun iç çamaşırları olmazsa olmaz. Bunlar örneğin polar astarlıdır, çoğunlukla biraz yüksek kesimlidir ve sırttaki hassas böbrek kısmını da korur. Bir sonraki soğuk mevsim gezintisi için termal iç çamaşırlarının yanında Tchibo’da yumuşacık Kışlık çocuk montları bulabilirsiniz.
Çocuklar için fonksiyonel spor iç çamaşırları, spor faaliyetleri sırasında cildi kuru tutar.

Gerçek sporcular için fonksiyonel iç çamaşırlar

Küçük spor tutkunları, tam da kendi ihtiyaçlarına uyan iç çamaşırlarından memnun kalır. Çünkü spor biraz zorlaşmaya başladığında, fonksiyonel iç çamaşırlar nemin hızla vücuttan atılmasını ve cildin rahat ve kuru kalmasını sağlar. Spor iç çamaşırları genelde düz dikiş yerlerine sahiptir, böylece örneğin koşarken hassas çocuk cildine sürten bir şey olmaz. Ayrıca termal özellikli fonksiyonel iç çamaşırları da bulunur.

Ayrıca doğru bebek iç çamaşırını da keşfedin

Çocuk iç çamaşırları pratik nedenlerden dolayı çoğunlukla tek parçadan oluşur, Body. Bunları kısa kol ve bacaklı olarak ama aynı zamanda uzun kollu model olarak da Tchibo’da bulabilirsiniz. Sadece işçiliğin kusursuz olması değil, aynı zamanda alt değiştirme gerektiğinde, bodyi hızlı bir şekilde açmanızı sağlayan doğru tertibat da önemlidir. Tchibo olarak burada da elbette sertifikalı organik pamuk kullanıyoruz!

Tchibo’da çocuk iç çamaşırları: Sözümüz

Çocuk iç çamaşırı satın almak, Tchibo’da çocuk oyuncağı! Bizde tam çocuğunuza uyacak farklı modeller, tasarımlar ve kesimler bulursunuz. Yüksek kaliteli malzemeler rahat bir giyim konforu sağlar. Ek olarak giderek daha fazla giyim eşyası zararlı madde içermeyen organik pamuktan üretilir veya GUT GEMACHT Projemizin bir parçasıdır. “Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM mührümüz de cildi koruyan, yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünlere işaret etmektedir.
Bebek iç çamaşırının emeklerken iyi oturması gereklidir.