Schließen
3 Adet Organik Pamuklu Slip Boxer
74,95TL
 
Seçenekler:
 
3 Adet Organik Pamuklu Külot
74,95TL
 
Seçenekler:
 
-12 %
Organik Pamuklu Yarım Kollu İçlik
79,95TL
69,95TL
 
Seçenekler:
 
-25 %
Organik Pamuklu Slip Boxer
99,95TL
74,95TL
 
Seçenekler:
 
-18 %
Külot Seti
54,95TL
44,95TL
 
Seçenekler:
 
-16 %
Organik Pamuklu Külot Seti
59,95TL
49,95TL
 
Seçenekler:
 
-8 %
Organik Pamuklu Atlet
59,95TL
54,95TL
 
Seçenekler:
 
Sİyah Fonksiyonel İçlik
129,95TL
 
Seçenekler:
 
Organik Pamuklu Slip Boxer Seti
59,95TL
 
Seçenekler:
 

Çocuk çamaşırlarını internetten satın alın: Bu modelleri seçebilirsiniz

Kız çocukları için slip külotlar klasik kesimliyken, külodun yan lastikleri daha geniştir ve bacak kesimleri düzdür. Erkek çocuklar için slip külotlar, boxer şortlar, kız çocuk külot , erkek çocuk külotveya uzun paçalı slip boxer şortlar çok popülerdir. Hangi kesimle daha iyi hissedeceğine çocuğunuzun kendisinin karar vermesine izin verin. Bunlara uygun olarak erkek ve kız çocuk atletleri de sipariş edebilirsiniz. Hiçbir şeyin sıkmaması için, yüksek pamuklu ve düşük elastan içerikli karışık bir kumaştan üretilen çocuk iç çamaşırları önerilir. Kız çocuk iç çamaşırı modellerini ve erkek çocuk atlet modellerini keşfedin.

Çocuklar için termal iç çamaşırları

Kayak tatili, kış gezintisi veya bahçede kar eğlencesi: Çocuklar soğuk havalarda da severek dışarıda oynarlar. Sıcak kalmaları için uzun içlikler olmazsa olmazdır. Örneğin polar astarlı olanlar biraz daha yüksek kesimlidir ve sırtın böbrek kısmını da korur. Uygun termal çamaşırları bulun

Gerçek sporcular için fonksiyonel çamaşırlar

Küçük sporcular ihtiyaçlarına uyum sağlayan iç çamaşırları ile mutlu olurlar. Spor biraz daha yorucu hale geldiğinde, iç çamaşırları nemin vücuttan hızlı bir şekilde iletilmesini sağlayarak cildi hoş bir şekilde kuru tutar. Bu spor iç çamaşırları genellikle düz dikişlidir, böylece örneğin koşarken çocuğun hassas cildine hiçbir şekilde sürtünmez. Ayrıca termal özelliklere sahip fonksiyonel iç çamaşırları da mevcuttur.

Doğru bebek iç çamaşırlarını da keşfedin

Bebekler için iç çamaşırları çoğu zaman pratik nedenlerden, bir kıyafet olan tulumdan oluşur. Kısa kollu ve bacaklı olabildiği gibi, uzun kollu modelleri de Tchibo'da mevcuttur. Burada önemli olan sadece mükemmel işçilik değildir, aynı zamanda kundak söz konusu olduğunda tulum hızlı bir şekilde açmanıza izin veren doğru düğmelere sahiptir. Tabii ki, bu konuda da Tchibo'da sertifikalı organik pamuğa güveniyoruz!

Tchibo'nun çocuk çamaşırları: sözümüz

Tchibo ile çocuk çamaşırı satın almak çocuk oyuncağı! Çocuğunuza tam uyan farklı modelleri, tasarımları ve kesimleri burada bulabilirsiniz. Kaliteli malzemeler yüksek giyim konforu sağlar. Ek olarak zararlı madde içermeyen organik pamuktan üretilen kıyafetler gittikçe artarak DOĞA DOSTU projelerimizde yer almaktadır. "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelen TCM damgamız da cildi koruyan, kaliteli ve yenilikçi ürünleri ifade eder.