Çocuk Odası İçin Gardırop ve Çocuk Dolabı

En küçük çocuklar bile dolapların içindekini çıkarıp yeniden düzenlemeyi sever. Göz hizasındaki dolap kapıları bile meraklı çocukların ellerinden kaçmaz. Bu nedenle küçük çocuklar, odalarında kendi gardıroplarını olduğunda daha keyif alırlar. Çünkü burada en sevdiği üstü ve pantolonu bulabilir; tüm oyuncakların içine koyabilir. Tchibo'daki farklı çocuk gardıroplarını keşfedin ve online sipariş verin!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Çocuk Gardıropları – çocuklara uygun şekilde düzenlenir

Küçükler büyüdükçe gardıropları da onlarla büyümek durumunda kalır. Çocuk odasındaki gardırop çocuk kıyafetlerini düzenli bir şekilde saklamak için idealdir. Az alanınız varsa gardırobu aynı zamanda oyuncaklar için de kullanabilirsiniz. Ayrı bölmelerde veya çekmecelerde, yapı blokları ve diğer eşyalar kolayca yerleştirilebilir. İpucu: Onun en sevdiğini oyuncağı, çocuğunuzun rahat bir şekilde kendisinin alabilmesi için alt kısımda saklayın.

Çocuk gardırobuna genel bakış yoluyla zamandan tasarruf

Anaokulu çağında bile küçükler giyinirken oynamayı çok sever. Çocuk dolabının düzgün bir şekilde sıralanması gerçek bir zaman tasarrufudur. Bir askılık çocuk ceketleri ve kız çocuk elbiseleri için idealdir. Yan kısımdaki ayrı bölmeler, çocuk pantolonları, süveter ve üstler için alan sağlar. Yüksekliği ayarlanabilir ve gardıroba uyum sağlayabilen raflar sizi kurtaran parçalar olacaktır. Çekmecelerde ise külotlara, atletlrtr, çocuk çorapları ve taytlarına yer verebilirsiniz.

Farklı dolap boyutları – farklı depolama seçenekleri

Çocuk gardırobunda bir şeyi düzenli saklamak istiyorsanız entegre raflı bir dolap ya da içine çok sayıda saklama bölmesi almalısınız. 3 kapılı modeller genellikle mükemmel seçimdir. Böylece, kış ve yaz giysileri için yeterli alan bulur. Rafsız daha küçük modellerde, alt kısmındaki kutular ile çocuk giysilerinin düzeni sağlanabilir. İpucu: Kutulara yalnızca hafif eşyaları ve oyuncakları koyun. Böylece minikler bile düzenleyicilerle başa çıkabilirler.

Çocuk odası için renk uyumlu bir gardırop

Küçük çocukların odaları genellikle renkli bir şekilde dekore edilir: Duvar yapıştırıcısı veya renkli duvar kağıtları oyun oynarken neşeli bir hava yaratır. Çocuk gardırobunun her yeni duvar boyasına ve çocuğun her yeni zevkine uygun olmasını sağlamak için basit, tek renkli bir model seçmek en mantıklı karar olacaktır. Beyaz veya gri, ahşap veya ahşap görünümlü çocuk gardıropları özellikle popülerdir. Dolap üzerinde renkli bir vurgu olması gerekiyorsa özel bir göz alıcı unsur olarak dolap stiker'ı da tercih edebilirsiniz.

Malzeme ve güvenlik

Çocuk odasındaki yeni gardırobunuzun en önemli özelliklerinden biri de güvenli ve yüksek kaliteli olmasıdır. Kabinin duvara vidalandığından mutlaka emin olun. Bu şekilde, etrafında oynansa bile devrilmez ve stabil durur.Ayrıca bir çocuk gardırobunda işleme bir öncelik olmalıdır. Köşeler ve kenarlar iyice taşlanmış olmalı, boyası ve malzemesi soyulmamalıdır. Örneğin masif ahşap, kabinin çok sağlam olmasını sağlar.

Tchibo'dan çocuk mobilyalarını online sipariş edin

Tchibo online mağazamızda çocuk odaları için sade gardıroplar bulabilirsiniz. 2 veya 3 kapılı, çekmeceli veya çekmecesiz bir sürü farklı model arasından seçim yapabilirsiniz. Ürünü sadece alışveriş sepetine ekleyin ve ücretsiz teslimat ile sipariş edin. Birkaç gün sonra, çocuğunuzun yeni gardırobu nakliye firması tarafından teslim edilecektir. Bunun yanında buna mükemmel uyan çocuk yataklarını ve alt değiştirme masalarını keşfedin.