Çamaşır Bakımı Yardımcıları

Giysilerinizi ve salon tekstillerinizi uzun süre korumak için düzgün bir şekilde yıkayıp bakımını yapmak önemlidir. Öncelikle, yıkama etiketindeki talimatlara uyulması önemlidir. Aynı zamanda, giysileriniz için işinizi kolaylaştıran pek çok küçük yardımcı da bulunur. Tchibo'nun pratik çamaşır bakım ürünleri serisine hemen göz atın!
Çıtçıtlı Düğme Seti
149,95TL
  • Kırmızı Mandal Seti
Kumaş katlarını sabitlemek için küçük el işi yardımcılar; toplu iğne yerine konforlu bir alternatif
42,95TL
24,95TL
Hızlı Görünüm
-41 %
Kırmızı Mandal Seti
Kumaş katlarını sabitlemek için küçük el işi yardımcılar; toplu iğne yerine konforlu bir alternatif
42,95TL
24,95TL
2 Adet Sütyen Yıkama Filesi
59,95TL
-41 %
Kumaş Mandalı
42,95TL
24,95TL
Çift Taraflı Kıyafet Fırçası
89,95TL
-20 %
Makine ve Dikiş İğnesi Seti
49,95TL
39,95TL
Saklama Çantalı Kumaş Kesici
89,95TL
Çift Taraflı Elbise Fırçası
89,95TL
  • Siyah Şal Askısı
16 bez, eşarp ya da diğer aksesuarlar için
34,95TL
29,95TL
Hızlı Görünüm
-14 %
Siyah Şal Askısı
16 bez, eşarp ya da diğer aksesuarlar için
34,95TL
29,95TL
Limon Desenli Beyaz Çamaşır Mandalı Torbası
Kullanıma hazır saklama - kolay alınır
64,95TL
  • Krom Rengi Ikili Düzenleyici Askı
Pantolonlar, kravatlar, atkılar vb. için geniş alan sunar
69,95TL
59,95TL
Hızlı Görünüm
-14 %
Krom Rengi Ikili Düzenleyici Askı
Pantolonlar, kravatlar, atkılar vb. için geniş alan sunar
69,95TL
59,95TL
XL Çamaşır Yıkama Torbası
84,95TL
2'si 1 Arada Çamaşır Askısı ve Kurutmalık
59,95TL
-16 %
Yer Tasarruflu Katlanan Etek ve Pantolon Askısı
59,95TL
49,95TL
1

Aksesuarlar ve çamaşır makinesi bakımı

Giysileri makine olmadan yıkamak bugün hayal bile edilemez. Uygun çamaşır makinesi aksesuarları, cihazınızın uzun süre dayanmasını ve giysilerinizin kir ve kokudan güvenilir bir şekilde arınmasını sağlar. Deterjanlarınızı uygun kutularda saklamak en iyisidir sadece dekoratif görünmekle kalmaz toz ve nemden de korur. Sütyenler için yıkama topu, çamaşır bakımı için ideal bir aksesuardır: Sepetlerin şekline en iyi şekilde uyum sağlar ve dolguların ve alt telin kırılmasını önler. Bu, makinenin ve geri kalan giysilerin hasar görmesini önler.
Çamaşır bakımı aksesuarları: Uzun saçlı genç bir kadın giysi rafının yanında duruyor ve havluları asıyor.

Kurutucu, stand, askılık: Giysileri kurutmak için ipuçları

Uygun aksesuarlar kurutucu için de son derece önemlidir. Noktacıkları bulunan kurutma topları, giysilerinizi yumuşatır ve rahatsız edici kırışıklıkları giderir. Tüm ütüler için mükemmeldir! Çamaşırlarınızı açık havada kurutuyorsanız mandal torbası sayesinde mandallarınız kaybolmaz. Dış mekan için örümcek askılık kullanıyorsanız uygun bir kılıf cihazı nemden ve kirden korur. Tchibo, giysilerinizi kurutmak için ek çamaşır bakımı aksesuarları sunar.
Gri gömlek giyen genç bir kadın ütü yapıyor. Ütü masasının sol tarafında katlanmış havlular, sağ tarafta ütülenmesi gereken kıyafetler var.

Ütü yapmak artık çok kolay!

Temizlikten sonra en azından bazı giysiler için bir ütü gerekir. Çamaşır bakımı için pratik aksesuarlar da burada çalışmanızı kolaylaştıracaktır. Yüksekliği istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz sırt dostu koltuk, ergonomik duruşu sürdürmenizi sağlar. Ayrıca, pişirme gibi diğer ev işleri için de kullanılabilir. Karşı ütüleme etkisine sahip ısıyı yansıtan ütü masası örtüsüyle, giysilerinizi yalnızca bir kez ütülemeniz yetecektir. Bu sayede zamandan tasarruf eder ve sinir bozukluğundan kurtulursunuz!

Çamaşır bakımı ve depolama için pratik ürünler

Ardından, yeni giysileriniz gardıroba yerleştirilir; hatta mükemmel katlanmış şekilde Pratik bir katlayıcı ile bunu çok kısa sürede yapabilirsiniz! Kemerler, atkılar ve bezler için dolapta düzeni sağlayan özel askılar vardır. İhtiyacınız olmayan mevsimsel kıyafetler, yerden tasarruf etmek için bir vakum torbasında veya bazada saklanabilir. Dikkatli çamaşır bakımı ve yüksek kaliteli aksesuarlara rağmen bazı kıyafetler tüylendiğinde Tchibo tüy giderici yardımcı olacaktır.

Sürdürülebilir yıkama artık çok kolay

Sürdürülebilirlik büyük bir konudur. Yıkama ve çamaşır bakım aksesuarlarını seçerken de çevre bilincine sahip bir şekilde hareket edebilirsiniz! Bu çok zor değildir - şu ipuçlarını takip etmeniz yeterli: Makineyi mümkün olduğunca dolu yükleyin, deterjanın dozajını kirlilik ve su sertliğine göre ayarlayın ve mümkün olan en düşük sıcaklığı seçin. Giysilerimizin çoğu sentetik kumaştan üretilmiştir. Özel bir çamaşır torbasıyla küçük mikroplastik parçacıkları filtreleyip atık suya karışmalarını önlemek için normal çöpe atabilirsiniz.
Çamaşır bakımı aksesuarlarını doğru kullanın: Banyoda dolu bir çamaşır makinesi, sol tarafında dekoratif yastıklı bir sandalye ve sağ tarafta önünde çamaşır sepeti olan yüksek, açık ahşap bir raf duruyor.

Uzun kullanım ömrü için: Yüksek üretim ve kalite standartları

Sadece giysilerinizin değil, aynı zamanda çamaşır bakımı aksesuarlarınızın da mümkün olduğunca uzun süre dayanmasını sağlamak önemlidir. TCM ("Tchibo Certified Merchandise" kısaltması) mührümüzle her zaman yüksek kaliteli bir ürüne sahip olmanızı garanti ediyoruz. Yalnızca belirli tedarikçilerle çalışıyoruz ve üretim sürecinde tüm öğeleri harici denetim kurumları tarafından kontrol ediyoruz.
Bir çamaşır askısı dış tarafta asılı; kırmızı, sarı ve yeşil keten klipslerle üzerine takılı bebek kıyafetleri var.