Banyo Tekstili Ürünleri

Banyo tekstilleri fonksiyonel olmalarının yanı sıra, güzel görüntüye de sahip olabilirler. Renkler, desenler ve malzemeler çok çeşitlidir. Böylece havlular, banyo halıları ve bornozlar birer dekorasyon unsurlarına dönüşür. Beyaz fayanslı bir banyoda parlak renkler güzel bir göz alıcıdır. Ahşaptan yapılmış mobilyalar veya doğal taştan bir lavabo dolabı, topraksı sıcak tonlarla uyumludur. Beyaz tekstiller çok “temiz” görünür. Tchibo'da çeşitli tasarımlarda yüksek kaliteli banyo tekstilleri bulursunuz.
Havlu Duş Paspası, Turkuaz
299,00TL
Banyo Paspası, Yakl. 50 x 80 cm
409,00TL
Wellness Banyo Paspası, Yakl. 50 x 80 cm, Turkuaz
449,00TL
Havlu Duş Paspası, Antrasit
299,00TL
Banyo Küveti Yastığı
379,00TL
Wellness Banyo Paspası, Yakl. 50 x 80 cm, Antrasit
449,00TL
2 Adet Yüksek Kalite Kese
189,00TL
3 Adet Yüz Temizleme Bezi
159,00TL
Konforlu Banyo Paspası, Yakl. 45 x 75 cm
409,00TL

Yumuşak havlu kumaştan yapılmış banyo tekstilleri

Ev tekstillerinin klasiklerinden biri, havlu ürünlerdir. Bunların arasında her boyutta havlu, lifler ve bornozlar yer almaktadır. Kalite ölçütleri arasında emicilik, dokuma sıklığı veya kumaşın ağırlığı sayılabilir. Normal havlular genelde yaklaşık 400 gr / m2, özellikle kalın, kabarık lüks havlu kumaş yaklaşık 800 gr / m2'dir. Banyoda uyumlu bir görünüm için Tchibo'da set olarak banyo tekstilleri de bulacaksınız: banyo havlusu, el havlusu ve yıkama eldiveni birbirine mükemmel şekilde uyuyor!
Vazgeçilmez banyo tekstilleri: bir dizi, temiz ve parlak renkli pamuklu havlu.

Banyonun vazgeçilmezleri: Havlular ve diğerleri

Pamuk, küçük misafir havlularından banyo havlularına veya hamam peştemaline kadar her boyuttaki rahat havlu için ideal malzemedir. Cilt dostu ve yıkanması kolay, tüm banyo tekstilleri için uygundur: Organik pamuktan yapılmış havlu kumaşı seçtiğinizde hem kendiniz hem de çevre için iyi bir şey yapıyorsunuz demektir. Renkli veya ince desenli jakarlı havlular çok çeşitlidir; dekoratif dokuma şerit onlara özellikle zarif bir görünüm kazandırır. Aileler için pratik: Herkesin kendi havlu rengi varsa kafa karışıklığı olmaz.
Genç bir kadın beyaz havlu kumaştan bir bornoz giymiş, küvetin kenarında oturuyor.

Giymek için banyo tekstili: Bornozlar

Yumuşacık bir bornozun yerini ne tutabilir? Sabah ilk bir fincan kahve için kalktıktan sonra veya banyodan sonra akşam kanepede biraz rahatlamak için: Yumuşak havlu kumaştan yapılmış bir bornoz sizi sıcak tutar ve kaygısız bir rahatlık hissi verir. Satın alırken, sizi rahatlıkla saracak kadar büyük olduğundan emin olun: Bazen, renk ve tasarım doğruysa uzun boylu kadınlar için bir erkek bornozu seçmeniz önerilir. Klasik modelin geniş yakası vardır, açıktır ve bir kemer ile bağlanır. Nemli saçlarda bile sizi sıcak tutan kapüşonlu bir bornoz, banyodan sonra özellikle güzeldir.

Ayaklar için iyilik; doğru banyo halısını bulmak

Duş önü paspası, banyo paspasları veya banyo halıları: Dişlerinizi fırçalarken veya duştan çıkarken çıplak ayaklarınızın altında yumuşak ve sıcak, tam bir iyi hissetme programı! Alt kısmı kaymaz olan modeller, fayanslar ve diğer düz zeminler için idealdir. Banyo halısı, duş önü paspası ve tuvalet önü paspasından oluşan bir 3’lü set çok düzenli görünür. Mor veya başka bir parlak renkte bir banyo paspası ise yuvarlak bir banyo halısı kadar göz alıcıdır. Sade klasikler ve sıra dışı banyo tekstillerini Tchibo’da bulabilirsiniz. Dikkat: Yerden ısıtmanız varsa her alt kaplaması uygun değildir. İlgili uyarılara dikkat edin!

Banyo tekstillerinin bakımı

Havlu ürünlerinin bakımı genellikle çok kolaydır. Pamuktan yapılmışlarsa genellikle makinede 60 derecede yıkanıp sıkma işlemi yapılabilir. Bununla birlikte her ihtimale karşı etiketteki bakım talimatlarını okuyun. Aynısı duş önü paspası ve banyo halıları için de geçerlidir. Her gün nemlenirler ve yerde dururlar: Bu durumda düzenli olarak yıkanmaları gerekir. Banyo tekstillerinin bazen bir sandalye üzerine veya açık havada kurutmak için asılması tavsiye edilir.
İçinde banyo tekstili bulunan çamaşır makinesi, yanındaki ahşap raflarda deterjanlar ve havlular bulunmaktadır.

Sertifikalı yüksek kaliteli banyo tekstilleri

Geniş banyo havluları, halılar ve diğer banyo tekstili çeşitlerimiz için malzeme seçiminde ve işlemede yüksek kaliteye önem veriyoruz. Tüm ürünlerimiz "Tchibo Certified Merchandise" olarak TCM mührüne sahiptir. Çevrenin korunması ve tekstil ürünlerimizin kaynak tasarrufu sağlayan üretimi bizim için çok önemlidir. Örnek olarak "GUT GEMACHT" mührü ile ürünün sürdürülebilir biçimde üretildiğini anlarsınız. "Mit Bio-Baumwolle” (Organik Pamuklu), OCS veya GOTS bilgileri ürünün tamamen veya kısmen ekolojik olarak ekilmiş pamuktan üretildiğini garanti etmektedir.
Birçok banyo tekstili için temel malzeme: Bir kadın eli, beyaz bir arka fon önünde güzel beyaz bir pamuk çiçeğini tutuyor.