Aydınlatma Ürünleri

Aydınlatmalar sadece fonksiyonel aydınlatma elemanlarından çok daha fazlasıdır. Kendi dört duvarınızda rahat bir ambiyansa önemli ölçüde katkı sağlarlar. Buna ek olarak, aydınlatmalar gerçekten göz alıcı olabilir ve evdeki mobilyalarınıza uyumlu bir şekilde yerleştirilebilir. İster belirli noktaları ister tüm odayı aydınlatın: Daima her bir oda için birden fazla ışık kaynağı planlayın. Tchibo'da ev, daire ve bahçe için geniş bir aydınlatma yelpazesi bulacaksınız.

Bahçe Aydınlatma ve Bahçe Dekorasyon Ürünleri

2 Adet Çok Fonksiyonlu LED Lamba
149,95TL
  • Renk Değiştiren Solar Yumurta
Bahçedeki atmosferik vurgular için
Renk Değiştiren Solar Yumurta
Bahçedeki atmosferik vurgular için
399,95TL
LED Outdoor Filaman Lamba
199,95TL
Renk Değiştiren LED Işık
129,95TL
LED Ayaklı Lamba »Downlight Outdoor«
899,95TL
-28 %
LED Mum
299,95TL
214,95TL
Uyku Işıklı 2'si 1 Arada LED Gece Lambası
144,95TL
-14 %
LED Mum Seti
169,95TL
144,95TL
-33 %
Solar Işık Zinciri "Yapraklar"
179,95TL
119,95TL
2 Adet LED Gerçek Mum, Krem Beyaz
169,95TL
Solar Dekoratif Cam Lamba
119,95TL
Hareket Sensörlü LED Mini Çok Fonksiyonlu Işık
119,95TL
Sisal İpli LED Işık Zinciri
199,95TL
Teleskopik Kamp Lambası
129,95TL
LED Işık Zinciri, Çiçekler
109,95TL
LED Mikro Işık Zinciri »Yıldızlar«
79,95TL
Suni Karlı LED Dekoratif Çelenk
299,95TL
4 adet LED Bal Mumundan Mum
299,95TL
Solar Işık »Tukan«
269,95TL
-25 %
LED Işık Kutusu »But First Coffee«
349,95TL
259,95TL
LED Mikro Işık
LED Mikro Işık
129,95TL
1

Bir odada birden fazla aydınlatma olması rahatlık sağlar

Hemen her odada tavan lambaları bulunmaktadır çünkü geniş alanda bir aydınlatma sağlarlar. Enerji tasarruflu LED lambalar giderek daha fazla kullanılsa da, halojen lambalar gün ışığına benzer bir parlaklığa sahip oldukları için hala popülerdir. İyi aydınlatmanın önemli olduğu her yerde kullanılmalıdır, örneğin çalışma odasında, banyoda veya mutfakta. Salon ve yatak odasında vurguları sadece küçük bir bölgeyi aydınlatan ve rahatlatıcı bir atmosfer sağlayan masa lambaları ve lambaderler ile yaparsınız. Birden fazla aydınlatma tipini bir odada kombin edin: Bunun rahatlığa olumlu etkisi olur ve ayrıca ilgili ışık ihtiyacınıza göre kendini uyarlar.
Fonksiyonel ve aydınlık: Yemek masası, altı sandalye ve altın renkli yuvarlak bir asma lambası bulunan beyaz mobilyalı bir mutfak.

Mutfak aydınlatmalarının bakımı kolay olmalıdır

Mutfakta sadece yemek hazırlanmadığı ayrıca sık sık yemek de yenildiği için burada özel aydınlatma gereklidir. Bu nedenle mutfak aydınlatmaları fonksiyonel olmalı ve rahatlık sağlamalıdır. Çalışma alanındaki gömme lambalar yemek hazırlamak ve pişirmek için iyi bir ışık sağlar. Yemek masası üzerinde ise buna karşın yukarıdan sarkan lambalar daha uygundur çünkü ışığı aşağıya doğru verir – bunlar salon aydınlatması olarak da mükemmeldir. Yemek yerken aydınlık seviyesini değiştirmek istiyorsanız en iyisi dimmer fonksiyonlu ve sıcak beyaz ışıklı bir mutfak lambasını tercih etmektir. Mutfak için genel olarak, ihtiyaç halinde kolayca silinebilen bakımı kolay malzemeden yapılmış bir aydınlatma seçin. Tchibo'da uygun teklifler bulabilirsiniz.
Çok sayıda ışık kaynağının kullanılması: Büyük, yuvarlak bir asma lambalı çocuk odası ve masanın yanında duran beyaz bir zemin lambası.

Çalışma masası, komodin ve tavan için çocuk odası aydınlatmaları

Çocuk ve bebek odalarında da birden fazla ışık kaynağı kullanmalısınız. Oyun masası veya çalışma masası için bölgesel aydınlatma önemlidir. Bunu bir çalışma masası lambası sağlar, bu lamba tercihen hareket ettirilebilir olmalıdır. Bir tavan lambası ile oyun oynarken ve giyinirken geniş bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Uyumadan önce bir şeyler okuyabilmek için bir komodin lambası da olmazsa olmazdır. Çocuk lambaları olarak dekoratif lambalar özellikle popülerdir. Bu lambalar sadece ikinci bakışta bir lamba olduğunu fark ettiren olağanüstü bir görünüme sahiptir. Bu bir hayvan, komik bir nesne veya bir film karakteri olabilir. Dekoratif lambalar, uykuya dalmak için loş bir ışık olarak çok uygundur.

Bahçe aydınlatmaları ile yolları aydınlatın ve romantik bir ortam yaratın

Evi ve bahçesi olan herkes Tchibo’da seçkin bir dış aydınlatma ve bahçe aydınlatmaları yelpazesi bulabilir. Evinizin giriş alanı için çatıya entegre edilmiş bir gömme ışık veya girişinizin üstü kapalı değilse bir duvar lambası öneriyoruz. Karanlıkta, yollarda ve merdivenlerde takılma tehlikesi olmaması için bu bölgelerin iyi aydınlatılması gerekir. Bunun için LED dış mekân spot ışıkları idealdir. Terasta sıcak yaz akşamları, ışık zincirleri ve fenerler ile romantik olur. Ve masanın üzerindeki LED mumlar ise rahatlatıcı bir atmosfer sağlar. Avantajınız: Gerçek mumlar gibi titrerler ancak hafif bir rüzgar estiğinde sönmemeleri garanti edilir.

Çalışmak için doğru ışık

Çalışma masasında çok oturan herkes parlak bir gün ışığı lambasından çok memnun kalacaktır. Bu lamba, odayı dolaylı olarak aydınlatan bir tavan lambası veya bölgesel olarak aydınlatan bir masa lambası olabilir. Amatör sanatkârlar için iyi aydınlatılmış bir atölye önemlidir. Burada sağlam camdan veya koruyucu ızgaralı sabit monte edilmiş duvar veya tavan lambaları özellikle uygundur. Arabada veya bahçe kulübesinde olduğu gibi bir priz yoksa taşınabilir, pille çalışan çok fonksiyonlu bir lamba veya bir alın lambası pratiktir.
Çalışırken ışık: Üzerinde gri renkli metal bir lambanın ayrıca bir laptop ve çalışma malzemelerinin olduğu ahşap bir masa, aydınlık bir pencerenin önünde duruyor.

TCM mührü ile kaliteyi satın alın

Tüm ürünlerimiz gibi, aydınlatmalarımız da TCM kalite mührüne sahiptir. TCM – bu kısaltmanın açılımı "Tchibo Certified Merchandise” yani Tchibo Onaylı Ürün’dür. Üretim sırasında ham maddelerin özenle işlendiğini ve sürekli kalite kontrolleri yapıldığını garanti ediyoruz. Öte yandan TCM, ayrıcalık anlamına gelir. Çünkü bu mührü taşıyan ürünler sadece Tchibo için üretilmiştir. Hemen ürün yelpazemize göz atın ve seçeneklerden ilham alın!
Kalite vasıtasıyla güvenlik: Bir bebek, yumurta şeklindeki bir lambanın önündeki bir yatakta gülümseyerek oturuyor.