Ayakkabılık: Koridorda şık bir düzen

Bir ayakkabılık öncelikle fonksiyoneldir çünkü ayakkabılarınızın iyi bir şekilde muhafaza edilmesini ve etrafta durmamasını sağlar. Ancak pratik kullanımından bağımsız olarak ayrıca hoş görünmelidir. Sonuçta siz ve misafirleriniz dairenize adım attığında genellikle önce koridora gelirsiniz. Hangi ayakkabılığın doğru seçim olduğu birkaç şeye bağlıdır: Sahip olduğunuz ayakkabıların sayısına, koridorunuzun boyutlarına ve son olarak iç tasarım tarzınıza ki en önemlisi budur. Tchibo size geniş bir seçim yelpazesi sunar ve satın alma kararınızda size yardımcı olur.

Ayakkabılık Çeşitleri

Ayakkabılıkların dünyası neredeyse ayakkabı dünyası kadar büyüktür. Ancak neye dikkat edeceğinizi bildikten sonra aradığınız ürünü bulmak zor değildir. Ayakkabılıklar genellikle koridorda kendisine yer bulur. Koridorun ölçülerine bağlı olarak, kapaklı ayakkabılıklar gibi alandan tasarruf sağlayan modelleri veya entegre bir ayakkabılığa sahip komple bir gardırobu tercih edebilirsiniz. Koridorunuz küçükse ancak saklayacak çok ayakkabınız varsa bodrumda ek bir ayakkabı rafı iyi bir seçim olacaktır. Bu kapalı olmalı ve giyme mevsimi olmayan tüm ayakkabıları muhafaza edebilmelidir.
Dar koridorlar için ideal: Portmanto ve yeşil bir bitki bulunan bir koridorda ayakkabılarla dolu, beyaz renkli, kompakt bir kapaklı ayakkabılık duruyor.

Küçük koridorlar için kapaklı ayakkabılık ve yüksek dolap

Küçük ve dar bir koridor için ideal olan dolap türü kapaklı ayakkabılıklardır. Bu ayakkabılıklarda ayakkabılar katlanır kapakların içine yerleştirilir ve ardından arkaya doğru devrilir. Bir kapaklı ayakkabılığın en büyük avantajı ise sadece 15 cm derinliğinde olmasıdır. Buna karşın sadece sınırlı sayıda ayakkabı için kullanılabilmesi ise dezavantajıdır. Bu modellere 10 ve 20 çift arasında alçak ayakkabı yerleştirebilirsiniz. Çizme gibi çok sayıda yüksek ayakkabınız varsa yüksek dolap sizin için iyi bir seçim olacaktır. Özellikle yüksek tavanlı koridorlarda ayakkabıları bu şekilde saklamak mükemmeldir.
Pratik ve dekoratif: Aynalı bir koridorda üzerinde ayakkabı olan beyaz bir ayakkabı bankı, gardıropta asılı ceketler ve bir halı.

Ayakkabı bankı – İki kat kullanışlı ve rahattır

Bir ayakkabı bankı, pratik ek faydalar sunar. Rustik tarzı veya saf beyaz rengiyle aynı zamanda koridorunuzda gerçek bir göz alıcıdır. Burada oturma bankının altına ayakkabılar için bir saklama alanı entegre edilmiştir. Ancak bu idare edilebilir bir boyuttadır, bu nedenle sadece birkaç çift ayakkabı için yer bulabilirsiniz. Bankın entegre bir sandığı olması durumunda ise biraz farklı görünür. Her iki durumda da bir ayakkabı bankı, ayakkabılarınızı giyerken ve çıkarırken rahatça oturmak için mükemmeldir özellikle küçük çocuklar veya yaşlılar için gerçek bir yardımcıdır. Ayakkabılığınızı online olarak Tchibo'dan kolayca sipariş edebilirsiniz.

Bütünsel bir görünüm için: Ayakkabılığı olan gardırop

Koridorunuzu mobilyalarla bütünsel bir tarzda tasarlamak istiyorsanız ve ayrıca yeterli alana sahipseniz entegre ayakkabılığı olan bir gardırop tavsiye edilir. Özenle birbirine uyarlanmış mobilya parçalarıyla iki anlamda birden düzen sağlarsınız. Ceketler, şapkalar ve çantalar gardırop askılarına veya raflarına yerleştirilebilir. Daha derli toplu olmasını isterseniz kapalı bir dolap tavsiye edilir. Tchibo'dan online olarak uygun aynaları, şemsiye standlarını veya ayakkabılıkları rahatlıkla sipariş edebilirsiniz.

Mobilyalarınıza uygun ayakkabılık tasarımı

Ayakkabılığınız için hangi tarzı seçeceğiniz tamamen diğer mobilyalarınıza bağlıdır. Beyaz renk klasik ve temiz görünür, küçük koridorlar için uygundur ve renkli bir yolluk veya renkli bir duvarla kombine edilebilir. Açık renkli duvarları ve zeminleri olan geniş bir koridorunuz varsa koyu renkli gardırop şık bir kontrast yaratır. Masif ahşaptan üretilmiş rustik bir ayakkabılık, vintage bir dolapla uyumludur. Hafif ve modern olmasını seviyorsanız metal bir ayakkabı rafını da tercih edebilirsiniz.
Kendi tarzınıza uygun ayakkabılık: Açık renkli ahşap tabanlı beyaz ayakkabılık, beyaz gardırop ve beyaz bir komodinli geniş bir hol.

Yüksek kalite ve uzun kullanım ömrü

Tchibo’dan bir ayakkabılık satın almaya karar verdiğinizde yüksek kaliteli bir ürüne sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Bunu TCM mührümüzle garanti ediyoruz - Kısaltmanın açılımı "Tchibo Certified Merchandise” yani Tchibo Onaylı Ürün’dür. Yüksek kalite standartlarımız tedarikçilerimizin titizlikle seçilmesiyle başlar ve tüm üretim sürecinden satışa kadar devam eder. TCM sertifikasını sadece Tchibo ürünlerinde bulabilirsiniz.
Ayakkabılarınız için kalite: Uzun, sarı saçları olan genç bir kadın, içinde çok sayıda renkli, düzenli bir şekilde sıralanmış ayakkabıların bulunduğu büyük bir ayakkabılığın önünde diz çöküyor.