Alt Açma Masası

Günde beş ila on kez ebeveynler çocuklarının bezlerini değiştiriyor. Bunun güvenli ve rahat olmasını sağlamak için yüksek kaliteli, stabil bir alt değiştirme masası vazgeçilmezdir. Dar veya geniş, diğer bebek mobilyalarıyla veya tek olarak: Temel unsur, bebeğinizin iyi ve güvenli bir şekilde yatması ve hızlı ve kolay bir şekilde altının değişmesidir. Tchibo'daki alt değiştirme masalarını keşfedin ve online siparişinizi verin!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Çok işlevli mobilya olarak alt değiştirme masası

Bebek karyolası dışında, alt değiştirme komodini, masası ve rafı bebek odasındaki en önemli mobilyadır. Bu, bebeğinizin bezlerini değiştirebileceğiniz sabit bir yer oluşturur ve aynı zamanda çekmeceler, dolap veya raf bölmeleri sayesinde ıslak havlu, bebek bezi veya çeşitli bakım malzemeleri gibi tüm önemli eşyalar için bol miktarda saklama alanına sahiptir. Ayrıca bebek giysilerinizin bir bölümünü burada saklayabilir ve her şeyi parmaklarınızın ucunda tutabilirsiniz.

Alt değiştirme masasının ideal yüksekliği

İyi bir alt değiştirme masası, bebeğiniz için güvenlik ve koruma sağlar, siz ve çocuğunuz için mümkün olduğunca rahat bir şekilde alt değiştirmenizi sağlar. Bu nedenle masanın yüksekliğine mutlaka dikkat edin. Yaklaşık 160 cm boyundaysanız, alt değiştirme masasının ideal yüksekliği 85 cm'dir. 170 cm ve üzeri iseniz, 95 ve 105 cm arasındaki alt değiştirme masaları uygundur. Önemli: Bebeğinizi asla değiştirme alanında gözetimsiz bırakmayın! Temel kural olarak: Her zaman bebeğin üzerinde bir el olmalıdır.

Alt değiştirme masasını tasarlama ipuçları

Alt değiştirme işlemlerini siz ve bebeğiniz için mümkün olduğunca kolaylaştırmak amacıyla, alt değiştirme masasının etrafındaki alanı pratik, rahat ve uygun olacak şekilde ayarlayın. Önemli bakım malzemelerinin elinizin altında olmasını sağlayın, yumuşak ve silerek temizlenebilen bir yüzey seçin. Çocuğunuzun alt değiştirme işini güzelleştirmek için dönence gibi bir oyuncak takın ve çocuk dostu resimleri veya güzel duvar resimleri asın.

Alt değiştirme masalarının çeşitli varyantları

Bazı alt değiştirme masaları özelliklerle karakterize edilmiştir; örneğin, küvet veya tekerlekler üzerinde rahatça hareket ettirebileceğiniz alt değiştirme kombinasyonları bulunur. Çocuğunuz alt değiştirme yaşından çıksa bile çekmeceleri kullanmak ister misiniz? Değiştirme aparatının montaj sırasında ayrı olarak takıldığından ve tekrar çıkarılabildiğinden emin olun. Böylece bebek mobilyasını daha sonra bir gardıroba dönüştürebilirsiniz.

Çeşitli mobilyalar için değiştirme aparatı

Evinizde çok az yer varsa alt değiştirme masasına alternatif olarak değiştirme aparatı da vardır. Bunu normal bir çekmece veya çamaşır makinesinin üzerinde kullanabilirsiniz. Önemli olan değiştirme aparatını doğru şekilde monte etmenizdir. Aparat kesinlikle kaymaz bir yüzeye sahip olmalıdır.

Yüksek kaliteli bir alt değiştirme masası için önemli olanlar

Tüm ebeveynler tek bir noktada hemfikir: Çocuğun güvenliği her zaman birinci önceliktir. Bu nedenle alt değiştirme masasının bazı kriterleri olmalıdır: Burada yüksek kalite ve stabil olma çok büyük önem taşır. Bu nedenle, odada güzel bir ev görünümü için sağlam, katı ahşaptan yapılmış alt değiştirme masalarımız sizler için ideal seçimdir.