Yatak Odası Dekorasyonu

Kabarık yastıklar, şık bir yatak örtüsü, duvarlarda güzel resimler, havayı temizleyen bitkiler – bir yatak odasını gerçek bir rahatlama vahasına çeviren birçok küçük şey vardır. Uyuyacağınız, kitap okuyacağınız veya tüm aileyle birlikte yatakta kucaklaşacağınız rahat bir ortam yaratın. Ancak slogan her zaman şudur: Az daha fazladır, çünkü kalabalık bir oda sakinleştirmez. Tchibo'da yatak odası dekorasyonunuz için birçok fikir bulacaksınız.
Renk Değiştiren LED Lamba
169,95TL
-10 %
LED Işık Zinciri
189,95TL
169,95TL
5 Adet LED'li Bahçe Meşalesi
369,95TL
LED Mikro Işık Zinciri, Yıldızlar
LED Mikro Işık Zinciri, Damlalar
119,95TL
119,95TL
4 Adet LED Gerçek Mum, Krem Beyaz
399,95TL
-25 %
LED Işık Zinciri
139,95TL
104,95TL
2 Adet LED Gerçek Mum, Krem Beyaz
199,95TL
LED Mikro ışık zinciri »kar tanesi«
99,95TL
LED Mikro Işık Zinciri
199,95TL
LED Mikro Işık Zinciri, Yıldızlar
LED Mikro Işık Zinciri, Damlalar
119,95TL
119,95TL
Mini Ampullü LED Işık Zinciri
169,95TL
LED Yıldız Işık Zinciri
149,95TL
LED Işık Zinciri »Flama«
149,95TL
-29 %
-29 %
Kokulu Mum
Kokulu Mum
84,95TL
59,95TL
84,95TL
59,95TL
4 Adet LED Tealight Mum, Beyaz
129,95TL
2 Adet LED Gerçek Mum, Sim Geçişli Krem Beyaz
199,95TL
4 Adet LED Gerçek Mum, Şampanya-Altın Rengi
399,95TL
LED Mikro Işık Zinciri »Yıldızlar«
119,95TL
2 Adet LED Gerçek Mum Çam
199,95TL
1

Yatak odası için uygun renkleri bulun

Doğru renk tercihleriyle yatak odasındaki ambiyansı önemli ölçüde güzelleştirebilirsiniz. Küçük bir oda, açık renklerle optik olarak daha büyük görünür, eğimli çatısı olan bir yatak odasında, eğimli duvarı diğerlerinden farklı bir tonda boyarsanız ilginç görünür. Genel olarak, yumuşak renkler yatak odasında çok sakinleştirici bir etkiye sahiptir: Toprak tonları doğal bir hava yaratır, pastel renkler ise kır evi tarzına uygundur. Yatak odası dekorasyonunuzu duvarın rengine ve mobilyalara uyacak şekilde seçin. Mobilyalar beyaz olduğunda desenli nevresimler veya renkli yastıklarla vurgular oluşturabilirsiniz.
Renkli tasarlanmış yatak odası dekorasyonu: Çeşitli yeşil tonlarında yatak örtüleri ve yastıklar, bitkiler ve yatağın üstündeki duvarda karahindibalı beyaz bir resim bulunan modern bir yatak odası.

Tarz ve konu uyumluluğu

Yatak odanızın çok huzursuz görünmemesi için dekorasyon için belirli bir tarz veya konu seçin. İskandinav tasarımındaki mobilyalara denizcilik konulu dekorasyon çok uygundur. Mavi ve beyaz çizgili yastıklar, uyumlu renklerde halılar ve perdeler ile denizdeki son tatilden resimler burada ideal olur. Kır evi tarzını seviyorsanız çiçekli bir tasarımda eğlenceli bir yatak odası dekorasyonu tavsiye ederiz. Alternatif olarak, kareli nevresimlerle odaya rustik bir dokunuş yapabilirsiniz. Oryantal tarzı seven kişiler ise zengin dekorasyonları seçer. Altın rengi ve doygun renkler, zemin vazoları, işlemeli yastıklar ve ipek kumaşlar ile yatak odasında lüks bir dokunuş yaratabilirsiniz.
Yatak odasında dekoratif yastıklı büyük bir yatak ve duvarda dekorasyon olarak büyük, yuvarlak bir ayna.

Aynalar odanın etkisini şekillendirir

Aynalar birçok kişi için yatak odası dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçasıdır. Küçük odalarda duvar aynaları çok hoş görünür ve odanın daha büyük görünmesini sağlar. Bir komodinin veya antika bir sandığın üzerinde, kelimenin tam anlamıyla göz alıcı olurlar. Yatak odanızda çok yeriniz varsa ayaklı bir ayna kullanmak daha iyidir. Odanın tasarımına uygun aynanızın tarzını seçin. Basit çerçevesiz aynalar modern yatak odalarında mükemmeldir, altın görünümlü çerçeveli modeller ise antika mobilyalarla birlikte özellikle iyi görünür. Tchibo, güzel yatak odaları için size çekici bir dekorasyon seçimi sunar.

Yatak odası dekorasyonu olarak resimler kullanın

Güzel resimlerle yatak odasındaki özel atmosferi vurgularsınız. Zevkinize uygun motifler seçin. Siyah-beyaz fotoğraflar dekorasyon olarak modern mobilyalarla uyumludur, natürmortlu bir tuval ise kır tarzı bir yatak odasında göz alıcıdır ve klasik bir ahşap çerçevedeki denizcilik motifleri ise özellikle İskandinav tasarımına çok uygundur. Bir öneri: Resimler için sadece bir duvar tasarlayın - böylece daha sakin ve daha uyumlu görünürler. Ve: Sadece renk açısından yatak odası dekorasyonunun geri kalanıyla uyumlu olan resimleri seçin.

Bitkiler odanın iklimini iyileştirir

Yatak odasındaki bitkiler sadece güzel görünmez. Ayrıca odadaki ikliminin iyileştirilmesine de önemli bir katkıda bulunabilirler. Aloe vera, sarmaşık, yelken çiçeği veya kurdele çiçekleri hava temizleme etkisine sahiptir – Ancak alerjisi olan kişiler için uygun değildir. Odada çok yeriniz varsa bir kauçuk ağaç mükemmel olur - bu da ideal hava filtresi ve hava tazeleyici olarak kabul edilir. Yatak odanız için bakımı kolay bitkiler arıyorsanız kaktüsler iyi bir seçim olacaktır. Pek suya ihtiyaçları yoktur ve güneşli havayı severler. Yeşil yatak odası dekorasyonu için yer seçerken buna dikkat etmelisiniz.
Yatağın ön tarafında ve ahşap bir sehpa üzerinde çeşitli bitkilerin olduğu İskandinav tarzında döşenmiş beyaz bir yatak odası.

TCM mührü – Kalite garantimiz

Bir Tchibo ürününü satın almaya karar verirseniz kalite sözümüz ile uzun süre keyif alacağınızı garanti ederiz. Yatak odası dekorasyonlarımızda da bulabileceğiniz TCM mührünün anlamı budur. "Tchibo Certified Merchandise" - bu işaretlemenin temelinde tutarlı kalite kontrolleri vardır. Tedarikçilerimizi seçerken en yüksek standartlara dikkat ederiz. Ham maddeleri koruyucu ve sürdürülebilir bir şekilde üretiyoruz. Ve tabii ki işleme sırasında büyük özen gösteriyoruz.
İyi kalitede yatak odası dekorasyonu: İki küçük çocuğu olan genç bir aile, ebeveyn yatak odasındaki yatakta birlikte oyun oynuyor.