Schließen
Organik Pamuklu Renforcé Örtü
129,95TL
Renk Değiştiren LED Lamba
129,95TL
  • LED’li Yüzen Gül
Su geçirmeyen ve yüzen güller
LED’li Yüzen Gül
Su geçirmeyen ve yüzen güller
59,95TL
Gözlü ve Kancalı Ayna
399,95TL
-15 %
Fener
99,95TL
84,95TL
-16 %
Organik Pamuklu Dekoratif Yastık Kılıfı
89,95TL
74,95TL
LED Işık Zinciri »Hasır«
109,95TL
-27 %
LED Işık Zinciri »Flama«
89,95TL
64,95TL
4 Adet LED Gerçek Mum, Krem Beyaz
299,95TL
2 Adet LED Gerçek Mum, Sim Geçişli Krem Beyaz
169,95TL
2 Adet LED Gerçek Mum, Koyu Kırmızı
169,95TL
2 Adet LED Gerçek Mum, Krem Beyaz
169,95TL
2 Adet LED Gerçek Mum Çam
139,95TL
LED Mikro Işık Zinciri »Çamlar«
79,95TL
LED Metal Yıldız, Büyük
LED Metal Yıldız, Küçük
319,95TL
269,95TL
LED Metal Yıldız, Büyük
LED Metal Yıldız, Küçük
319,95TL
269,95TL
Çam Kozalağı LED Gerçek Mum
169,95TL
1

Rüya gibi aksesuarlar ile yatak odası dekorasyonu

Yatak odanızda rahatlatıcı saatler geçirmek ve iyi bir uyku için hoş aksesuarlar ile rüya gibi bir alan oluşturabilirsiniz. Tchibo’nun yumuşacık yastıklarını, şık perdelerini ve yatak odası dekorasyonu ürünlerini keşfedebilirsiniz. Seçim yaparken ilham alacağınız önerilerimizi burada bulabilirsiniz.

Yatak odanızı sıcak ve şık bir şekilde tasarlayın

Dekoratif yastıklar ile rahatlık sağlayın

Çekici dekoratif yastıklar ile yatak odanızda huzurlu bir şekilde güvende hissedersiniz. Yatak odanızın farklı yerlerine şekil ve renk olarak birbiriyle uyumlu olan birkaç dekoratif yastık koyabilirsiniz. Zarif pastel tonlarında, mavi ve yeşil renklerdeki yastıklar son derece huzur verici bir etkiye sahiptir.

Doğru ölçü almak: Yatak odası için perdeler

Uyurken odanıza giren ışık yüzünden rahatsız edilmemeniz için, yatak odası perdeleri ışık geçirmemelidir. Perdelerin ölçülerini belirlemek için, pencere genişliğini ölçün ve sonrasında üzerine en az yirmi santimetre daha ekleyin. Bu perde çubuğunun tutturulması için gerekli olan mesafedir. Perdelerinizin dalgalanarak dökülmesini isterseniz, ölçülen değeri iki ile çarpın.

Yatak odası dekorasyonu için karar vermenizi sağlayan önemli kriterler

Kolay yıkama

Yumuşacık yastıkların ve dekoratif yatak odası perdelerinin düzenli olarak yıkanmaları önemlidir. Bunun için 30 derecede, çamaşır makinesinde yıkanabilen yastık kılıfları son derece pratiktir. Polyesterden ya da pamuktan oluşurlar. Ayrıca organik pamuklu kılıflar, yıkandıktan sonra ütülenerek düzleştirilebilir. Bununla birlikte, her zaman ürün açıklamalarındaki veya etiketindeki bilgilere göre kendinizi yönlendirmelisiniz.

Tasarım

Yatak odanızdaki atmosfer, uyumlu bir dekorasyon ile farklı bir soluk kazanabilir. Ahşaptan üretilen açık renk yatak odası mobilyalarını sade bir dekorasyon ile rahatlatıcı bir alan etkisi oluşturarak uyumlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Doğal motifler de rahatlatıcı bir etkiye sahiptir ve bu sayede yatak odası için iyi bir seçimdir. Daha heyecan verici bir yaşam tarzını tercih eden herkes parlak renklerden oluşan tekli yastıklar ile görsel bir vurgu sağlayabilir.

Şık ve kaliteli yatak odası mobilyaları

Dekoratif yatak odası aksesuarlarımızı, son derece özenle işleyerek ve sadece seçkin malzemeler kullanarak üretiriz. Tasarım da aynı şekilde önemlidir. Böylece internetten yatak odası dekorasyonu ürünlerini satın alırken kaliteli ürünlerimize güvenebilirsiniz. Bunları “Tchibo Certified Merchandise” ifadesinin kısaltması olan, TCM kalite damgasından da tanıyabilirsiniz.