Yatak Modelleri

"Yatağınız ne kadar rahatsa o kadar iyi uyursunuz." Bu özdeyişin arkasında birçok gerçek gizlidir. Çünkü iyi ve dinlendirici bir uyku için uygun şilteli rahat bir yatak şarttır, güne zinde ve dinlenmiş başlamak istiyorsanız bunu ciddiye almalısınız. Tchibo size tüm ihtiyaçlar için geniş bir yatak yelpazesi sunar. Çok çeşitli renklerdeki battaniyelerimiz, yastıklarımız ve nevresimlerimizle, aynı zamanda güzel bir atmosfer için eksik olan her şeyi bulacaksınız.

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Büyük veya küçük: Herkes için doğru yatak

Küçük, büyük, devasa, yan yana, üst üste; sayısız varyasyonda yatak vardır. Tek başına olanlar için tek kişilik yataklar, çiftler için çift kişilik yataklar, bebekler için bebek karyolaları, ebeveynler veya tüm aile için king size yataklar ve son olarak büyükanne ve büyükbabalar için sırt koruyucu yataklar: hangi modelin sizin için uygun olduğu sizin standartlarınıza bağlıdır, ancak mevcut alan da bir rol oynar. Çocuklar ve gençler için odaları hem yatak ve hem de oturma odasıdır. Yatak, gün boyunca otomatik olarak oyun alanına, rahat bir köşeye veya kanepeye dönüştürülür. Çocukla birlikte büyüyen veya dönüştürülebilen, sağlam malzemeden sağlam işçilikli yataklar burada pratiktir.
Yatakta çok yer var: Gülen genç ebeveynler, aralarında küçük çocukları ile gri çarşaf serili büyük bir yatakta yatıyorlar.

XXL boyutundaki aile rüyası

Yatakta çok yer olması çok güzeldir ve böylelikle eğilim king size yatağa doğrudur. İki metreye iki metre alanınız var, ister düz veya isterseniz yanlamasına yatabilirsiniz. Ve eğer çocuğunuz kötü bir rüya gördüyse her zaman onu teselli edecek yer bulursunuz. Bazı ebeveynler, daha geniş bir aile yatağı seçmeye eğilimlidir. Böyle bir uyku alanı, geceleri gerçek bir rüya ve gündüzleri rahat bir dinlenme alanıdır. Renkli perdeler, renkli yastıklar ve rahat ışıkla geniş bir yatak, bir koltuk takımının yerini kolayca alabilir. Herkesin büyük bir yatak odası yok, ama akıllıca fikirler ve odadaki doğru konum ile yer kazanılabilir.
Güvenli uyku: Bir bebek, beyaz bebek karyolası içinden ilgiyle etrafı izliyor.

Uyu çocuğum uyu: Çocuk yatakları

Çocuk yatakları: başlı başına bir konu. Bebekler için en sevimli versiyonu, doğrudan yatağınıza takabileceğiniz ek yataktır. Ebeveyn tarafı açık ve diğer tarafı parmaklıklarla korunmuştur: Böylece bebeğinizi gece yatarken kolaylıkla yatıştırabilirsiniz. Çocuklar ayağa kalkacak hale geldiklerinde kendi yataklarına ihtiyaç duyar. Çocukla birlikte büyüyen, parmaklıkların çıkarılabildiği ve yatak yüksekliği ayarlanabilen modeller idealdir. Kardeşler için ranzalar mükemmel bir çözümdür: yerden tasarruflu, macera dolu ve çok yönlü. Bazı ranzalar, tekli yatak olarak birbirinden ayrılabilir, entegre çekmece veya dolap üniteleri olabilir ve çok daha fazlası.

Yatak sadece yatak değildir

Klasikler, eğlenceli cibinlikli yataktan yüksek bazalı yatağa, özel, ayarlanabilir latalı çerçeveli rahat yatağa kadar farklı tasarımlarında tek ve çift kişilik yataklardır. Özellikle sırt veya kalça problemleriniz varsa doğru yatak, iyi bir gece uykusunun sırrıdır. Danışmanlık alın! Tchibo'da ayrıca çok sayıda başka yatak da bulacaksınız: Konuklar için ideal, kolayca bir çekyat veya kolayca kaldırılabilen katlanabilir bir yatak. Modern bir Daybed aynı anda birçok işlevi yerine getirir: Rahat koltuk şekli aynı zamanda öğle molası için idealdir, TV karşısında bir akşam için mükemmel ve misafiriniz gece yatıya da kalabilir!

Renkli yastıklar ve çeşitli yorganlar

Yumuşacık bir kuş tüyü yastıkta çok daha güzel rüya görülür. Ancak alerjisi olanlar için sentetik elyaf dolgular daha uygun. Boyun rahat etmez ve baş ağrırsa, uyku da çabucak kaçar. Gerginlik sorununuz varsa doğru yastık harikalar yaratabilir. Tchibo’ya bir bakın, mutlaka sizin için de doğru yastık vardır. Bizde dekoratif yastıklar ve çok renkli yastık kılıfları da bulabilirsiniz. Yorgan alırken kişisel ihtiyaçlar da önemlidir: Yatak odanız ne kadar sıcak, yorgan ne kadar ağır olabilir, kuş tüyü, pamuklu, yünlü veya sentetik elyaftan yapılmış bir dolgu mu tercih edersiniz? Bizde pratik ipuçları bulabilirsiniz.
Çok çeşitli yastıklar: Farklı boyutlarda dizilmiş çok sayıda renkli yastığa sahip bir yatak.

Kalite sözümüz: TCM onay mührü

Tchibo size, ürünlerimiz üzerinde bulabileceğiniz TCM onay mührü ile en yüksek kaliteyi garanti ediyor. TCM, "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve müşterilerimize verilen bir sözdür. Mühür, ürünlerimizin işlenmesinde en büyük özeni ve her üretim adımında kapsamlı kalite kontrollerini garanti eder. Bu nedenle yüksek kaliteli ürünlerimizin kalitesine gönlünüz rahat olarak güvenebilirsiniz. Online mağazamızı ziyaret edin ve yatak odanız için uygun yatak, nevresim veya diğer mobilyaları hemen bulun. Keyif alacaksınız çünkü tasarım, malzeme ve işçilik vaatlerimizi yerine getiriyor!
İyi kalite sayesinde kendini iyi hissettiren bir atmosfer: Genç bir anne, yatakta oturan ve birlikte kitap okuyan iki çocuğunun ranzasına yaslanmış.