Dinlenme Koltuğu

Lounge mobilyaları terasta veya balkonda rahat bir oturma alanı oluşturur. Oturma odasındaki koltuk ve kanepeler gibi konforlu kolçaklar ile donatılmıştır. Geniş yastıklar samimi bir ortam oluşturur. Masalar, şarap bardakları ve atıştırmalıklar yerleştirmek için mükemmeldir. Hava koşullarına dayanıklı malzeme kullanılmıştır. Kış aylarında dışarıda kalabilir. Tchibo size cazip seçenekler sunar.
-15 %
Yemek Masası Takımı »Leira«, 6 Parça
17.999,00TL
15.299,00TL
Yemek Masası Takımı »Lenja«, Uzayan Masalı, 5 parça
11.499,00TL

Lounge mobilyası nedir?

Aslında, lounge mobilyaları ilk olarak iç mekan için üretilmiştir. Bunlar genellikle resepsiyon odalarında, otellerin ve konukevlerinin giriş katında kullanılmıştır. Kanepeleri koltukları, masaları konforlu oturma alanları oluşturur. Sizi dinlenmeye, okumaya ve sohbete davet eder. Son derece geniş oturma alanlarında ve büyük yastıkların arasında ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirilirsiniz. Sıcak bir lounge atmosferini evinizdeki bahçeye taşıyın. Terasınıza şık bir oturma odası havası katın.
Lounge mobilyaları: Ahşap terasta gri bir kanepe, masa ve beyaz yastıklarla süslenmiş iki koltuk bulunuyor.

Davetkar – geniş oturma alanları

Lounge mobilyalarında kullanılacak alan önemlidir, çünkü birçok model büyük boyuttadır. Alan önemli değilse bir köşe koltuk alın ve lounge koltuklar ve tabure ile kombinleyin. Ayrıca büyük yuvarlak plaj sepetlerine benzeyen lounge adaları da popülerdir. Sizi güneşte dinlenmeye davet ederler. Gölge tercih ederseniz katlanır tavanın altına çekilebilirsiniz. Burada da yumuşak yastıklı döşemeye başınızı koyabilir ve terasta kısa bir mola verebilirsiniz. Tchibo'da geniş bir konforlu bahçe mobilyası yelpazesi bulabilirsiniz.
Açık teras kapısının önünde, örgülü polirattan lounge mobilyaları ve iki oturma minderi bulunuyor. Masa örtülmüş ve koltukta birkaç dekoratif yastık var.

Asil görünümlü sağlam malzeme

Çoğu lounge mobilyası, dokuma polirattandan yapılmış sade, düz kenarlı bir çerçeveye sahiptir. Doğal görünümlü plastik, sıcak ahşap tonlarındadır, hafif ve şık bir görünüme sahiptir. Ayrıca ıslaklık ve düşük sıcaklıklara karşı da dayanıklıdır. UV stabilizatörler mobilyaları güneşte solmaya karşı korur, böylece her türlü hava koşulunda endişelenmeden dışarıda tutulabilir. Döşeme için sentetik fiber kumaşlar veya dış mekan sentetik deri arasında seçim yapabilirsiniz. Kış bahçesi gibi iç mekan lounge mobilyaları arıyorsanız doğal rattan veya ahşabı düşünebilirsiniz. Bahçe mobilyası kılavuzumuz malzemeler hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.

Balkon için lounge mobilyaları – banktan setlere

Bahçeniz yok ama balkonunuz varsa rahat lounge mobilyalarından da yararlanabilirsiniz. İnce lounge bankları veya köşe kanepe ve kare bir masa küçük bir balkona da sığar. Daha fazla alanınız veya çatı terası varsa balkonun lounge mobilyalarını daha cömertçe seçebilirsiniz. Bir şemsiye ve güzel bir dekorasyon ile kombinleyerek güzel bir oturma köşesi yaratabilirsiniz. Tchibo size uygun balkon mobilyaları ve yan ürünler sunar.

Lounge mobilyalarına kışın ne olacak?

Büyük bir lounge seti, geniş bir alan gerektirir ve buna bağlı olarak bahçenin de büyük olması gerekir. Dışarıda oturma zamanı sona erdiğinde gelen soru: Lounge mobilyalarına kışın ne olacak? İyi haber: Polirattan yapılmış koltuk kombinasyonunuzu kışın açık alanda da bırakılabilirsiniz çünkü malzemesi eksi 50 dereceye kadar dayanıklıdır. Ancak mobilyaları bir branda ile örtmeniz önerilir. Yastıkları kış mevsiminin başlangıcıyla birlikte iç mekanda saklamalısınız. Bunun için bodrum veya bahçe evinde kesinlikle depolama alanı vardır.
Lounge mobilyaları bahçenizde saklayın: Yüksek yeşil çitleri olan bir bahçede, önünde dört ahşap sandalye ve yuvarlak ahşap bir masa bulunan bir bahçe.

Uzun ömürlü lounge mobilyaları için; TCM mührü

Tchibo'nun lounge mobilyaları, yüksek kaliteli işçiliği ve uzun ömürlülüğü sayesinde etkileyicidir. TCM mührümüz tam olarak bu avantajları garanti eder. Kısaltmanın ardında tüm ürünlerimizi öne çıkaran "Tchibo Certified Merchandise" kalite vaadimiz yer alıyor. Bu, ödün vermeyen kriterler kapsamında gerçekleştirdiğimiz tedarikçi seçimimiz ile başlar. Tüm üretim süreci dikkatli kalite kontrollerine tabidir ve satış sırasında da yüksek standartlarımıza uyulmasını sağlarız.
Bahçe mobilyalarınız için yüksek kaliteli işleme: Lounge mobilyaları ve sallanan dinlenme sandalyesi bulunan ahşap teras.