TV Ünitesi

Salonlardaki ve yatak odalarındaki geleneksel komodinlerin yerini giderek salon konsolları almaktadır. Modern dokunuşları ve pratik şıklıkları sayesinde kutu mobilyalar popüler bir mobilya parçası haline gelmiştir. Kullanışlı mobilyalar ekstra saklama alanı sunar ve oda tasarımına iyi uyum sağlar. Alçak TV üniteleri de salon konsolları arasında sayılır. Genellikle multimedya depolama alanı olarak kullanılırlar. Satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini Tchibo'da öğrenebilirsiniz!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

TV ünitesi – İsim programdır

Büyük boy duvar üniteleri ve hantal çekmeceler artık geçmişte kaldı: Modern ve sade bir mobilya tarzına değer veriyorsanız TV ünitelerini (Lowboard) görmezden gelemezsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi (low = alçak), TV üniteleri alçak yükseklikleri ile karakterize edilir. Geniş mobilya parçaları bol miktarda saklama alanı sunar ve oturma yeri olarak da kullanılabilir. TV ünitesi en çok oturma odasında ayrıca yatak odalarında ve çocuk odalarında bulunur çünkü TV cihazları için bir temel ünite olarak idealdir. Koridorda da alçak dolaplar güzel bir figür oluşturur – örneğin ayakkabılar için saklama alanı!
Pratik saklama alanı: Beyaz bir plakası ve üzerinde koyu ahşap öğeler bulunan şık bir TV ünitesi.

Multimedya kullanımında TV ünitesi

TV ünitesi, pratik bir depolama alanı görevi görür ve multimedya cihazları için bol miktarda alan sunar. Diz yüksekliğindeki ölçüleri sayesinde televizyon, oyun konsolu, DVD veya Blu-Ray oynatıcı gibi cihazlar, koltuğunuzun veya yatağınızın yüksekliğiyle mükemmel şekilde hizalanır. Bu sayede TV cihazının optimal şekilde görünmesini sağlar - koltukta dinlenmek ve gevşemek için mükemmeldir! TV üniteleri genellikle üretici tarafından medya mobilyası olarak tasarlanır: Arka paneldeki girintiler sayesinde kablo dolaşımı yoktur. Uzaktan kumanda, TV dergisi ve oyun kumandası - modele bağlı olarak - bir çekmeceye veya ara raflardan birine düzgünce yerleştirilebilir.
Göz alıcı olarak TV ünitesi: Üzerinde iki vazo, kitaplar ve bir lambanın bulunduğu kırmızı bir TV ünitesi duvara yaslanmıştır.

TV üniteleri – sadece pratik değil aynı zamanda şık

Çeşitli malzemelerden üretilmiş pratik mobilya parçaları mevcuttur. Ahşap TV üniteleri daha değerli modeller arasındadır ve mevcut mobilya takımlarına iyi uyum sağlar. Kır evi tarzındaki masif ahşap TV üniteleri sadece şık ve göz alıcı olmakla kalmaz ayrıca rahat bir atmosfer yaratır. Meşe ağacından yapılmış TV üniteleri, rustik bir çekicilik sunar. Metal ve plastikten üretilmiş modeller modern bir ambiyansa çok iyi uyum sağlar. Darbeye son derece dayanıklıdırlar ve kolay silinebilirler. Sade tasarım seven kişiler, camdan yapılmış zarif bir modeli tercih eder, nostaljik sevenler ise modaya uygun salaş-şık bir model seçer. Tchibo'da farklı TV ünitelerini karşılaştırın ve uygun fiyata sipariş edin!

TV üniteniz için doğru yer

Doğrudan duvara konumlandırılan TV üniteleri alandan son derece tasarruf sağlar. İnce boyutları nedeniyle, odaya çok az çıkıntı yaparak, mobilyaların döşenişinde size çok fazla yaratıcı özgürlük alanı sağlar. TV ünitesinin montajı duvara asılarak yapılırsa multimedya merkezinize havadar bir karakter veren ve duvarda asılı olan TV'nin yerini alan, yüzen bir tahta olarak da adlandırılır. Alçak olmaları nedeniyle TV üniteleri pencerelerin altına da konumlandırılabilir. Ayrıca bitkileri ve dekorasyon öğelerini sergilemek için çok uygundurlar. Online olarak Tchibo’nun ürün yelpazesine göz atın ve ihtiyacınıza uygun ideal mobilyayı bulun!

TV ünitesi – Çocuk odasında veya oturma bankı olarak

TV üniteleri, çocuk odalarında da kullanılır çünkü düşük yüksekliği sayesinde tüm bölmelerine küçük çocuklar bile kolayca ulaşılabilir. Renkli bir tasarımla, çocuk dostu bir mobilya parçası halini alır ve oyuncaklar, el işi malzemeler ve çok daha fazlası için kapı arkasında ve açık bölmelerde saklama alanları sunar. Çekmece gibi kullanılabilen küçük sepetler de özellikle pratiktir. Sabit bir TV ünitesi, aynı zamanda onu çekici bir yatak odası mobilyası haline getiren bir oturma bankı olarak da kullanılabilir. Pantolonunuzu elbise sandalyesi yerine, TV ünitesine koyarsınız.
Saklama alanı ve oturma yüzeyi: Çocuk odasında duvarda duran beyaz renkli bir TV ünitesi, alt kısımda çekmeceler ve mor renkli bir oturma yüzeyi.

TCM mührü ile en yüksek kalite

Tchibo, sıkı bir tedarikçi seçimi ile birlikte bağlayıcı kalite kriterlerine dikkat eder. TCM mührü "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve Tchibo için özel üretimi vadeder, bu mühürle yüksek standartlarımızın karşılandığı garanti edilir. Optimum işleme, yüksek fonksiyonellik ve dayanıklılık, anlayışımızın bir parçasıdır. Böylece endişe duymadan yüksek kaliteye güvenebilir ve bir sonraki satın alma işleminizi dört gözle bekleyebilirsiniz!
Bir oturma odasında, üzerinde bir televizyon bulunan kırmızı ve beyaz renkli bir TV ünitesi, kırmızı kaplamalı bir koltuk ve bir zemin lambası var.