Şifonyer ve Yatak Odası Dolapları

Yataktan sonra yatak odasındaki en önemli mobilya: Gardırop. İyi yapılandırılmış iç yapısı ile hızlıca düzeni sağlar. Gömme raflar, elbise rayları ve çekmeceler, giysilerin verimli bir şekilde saklanmasına ve belirgin bir şekilde düzenlenmesine yardımcı olur. Ancak görünüm de aynı derecede önemlidir. Şık bir tasarımla yatak odası dolabı gerçek bir göz alıcı haline gelir. Tchibo’nun online mağazasında gardırobunuzu uygun fiyata alın!

Ne yazık ki sizin için uygun bir şey bulamadık.
Ancak belki burada size göre bir şeyler olabilir:

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

O zaman e-bülten´e şimdi üye olun, yeniliklerimizden haberdar olun!
Üye OI

Gardıropları tarz ve yerinize uygun seçin

İdeal olarak bir yatak odası dolabı, odadaki diğer mobilyalarla uyumlu olmalıdır. Masif ahşaptan yapılmış bir dolap, rustik ve rahat bir ortama mükemmel uyum sağlar. Tercihiniz modernden yana olursa, aynalı veya buzlu cam kapılı bir gardırop seçebilirsiniz. Elbette sahip olduğunuz alanın da rolü büyüktür. Yatak odası dolabınız kolay erişilebilir olmalı ve kapıları bir yere çarpmadan açılabilmelidir. Yatak odanızı çok doldurmayın! Odanız çok küçükse kıyafetleriniz için bir komodin kullanmak en iyisidir.
Zamansız tasarım: Açık tonlarla döşenmiş bir yatak odasında üç kapılı bir yatak odası dolabı ve üzerinde bir televizyon duran gri-beyaz çekmeceli bir komodin bulunuyor.

Sade, zamansız, çok yönlü - beyaz gardırop

Sadeliği sevenler beyaz bir gardırop seçer. Özellikle büyük bir model tercih ettiğinizde açık rengi sayesinde daha az ağır ve hantal görünecektir. Bir diğer artı nokta: Çok yönlü olarak kombin edilebilir. Yatak odasındaki mobilyalarınızı tamamen beyaz renkte seçtiğinizde, nevresimlerde ve halı ve perde gibi dekorasyon öğelerinde renk kullanmalısınız, yoksa odanız steril bir his uyandırır. Mesela sakin toprak tonlarındaki renkli bir duvar da rahatlatıcı bir tezat oluşturur.
Optimum mekan kullanımı için köşe dolabı: İçinde mavi kulplu ve çekmeceli beyaz bir yatak odası dolabının durduğu, lila renge boyalı bir çocuk odası, yatağın üzerinde duvar dolapları bulunuyor.

Bu dolaplar küçük yatak odaları için idealdir

Yatak odasında az yeriniz varsa bunu en iyi şekilde kullanmalısınız. Bu durumda kanat kapılı bir dolap yerine, sürgü kapılı bir dolap kullanılmalıdır. Bunun üst kenarında bir ray bulunur ve buna da silindirler monte edilmiştir. Bu sayede kapıların kolayca açılıp kapanmasında “kayar” bir etki oluşur. Ancak küçük bir yatak odası için bir köşe gardırop da mükemmel uyar. Böylece kullanılmamış köşelerin önüne geçmiş olursunuz ve dolabın kendisi fazla yer kaplamadan kıyafetleriniz için maksimum saklama alanı elde edersiniz. Tchibo size geniş bir yatak odası dolabı seçkisi sunuyor. Çeşitleri rahatça inceleyin!

Ayna, Ayna ... Dolap kapısında

Birçok kişi, yatak odasındaki aynasından vazgeçmek istemiyor. Değişik kıyafetler denemek, sabah ofise ve akşam da dışarı çıkmak için hazırlanırken, boy aynaları vazgeçilmezdir. En iyisi bir taşla iki kuş vurun: İçinde ayna olan bir yatak odası dolabı bunun için mükemmel çözümdür. Tek yapmanız gereken, aynanın dolap kapısının içinde mi yoksa dışında mı olmasını istediğinizi seçmek. Ön yüzü büyük ayna kaplı bir model seçerseniz küçük bir yatak odasının daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz.

Lüks bir esinti: Giyinme odası

En sevdiği kıyafetleri, ayakkabıları ve moda aksesuarlarını güzelce sıralanmış ve düzenli bir halde bir giyinme odasına koymanın hayalini kim kurmaz ki? Görünürde sadece mankenler ve film yıldızlarına özgü olan bu lüks, kendi evinizde de kolayca gerçekleştirilebilir. Yatak odanızdaki kullanılmayan bir köşeyi lüks saklama alanına çevirin ve kendi özel giyinme odanızı yaratın. Sürgülü kapılarla XXL yatak odası dolabınızı, odanın kalan kısmından ayırmış olursunuz. Uygun raf ve asma sistemleri fonksiyonel kısmı üstlenir. Güzel ışık ve kişisel dekorasyon, giyinme odasını bir moda vahasına çevirir.
Her şey göz önünde: Giysilerin asıldığı ve dizildiği birçok farklı açık raf ve bölmeye sahip bir giyinme odası.

TCM mührü ile kaliteyi anlayın

Tchibo’nun tüm ürünleri gibi yatak odası dolaplarımız da TCM mührünü taşır. Bu kısaltmanın altında "Tchibo Certified Merchandise” tanımı yatar. Bununla ham madde alımından, tüm işleme süreçlerine ve satışa varıncaya kadar sürekli bir kalite kontrolünü garanti ederiz. Tedarikçilerimizi de yüksek standartlarımıza uygun olarak özenle seçeriz. Yeni alacağınız mobilyayı uzun yıllar mutlulukla kullanacaksınız.
Yatak odası dolabınız için iyi kalite: Solda yatağın, sağda da gri sırlı ahşaptan açık yatak odası dolabının durduğu yatak odasına bakış.