Sehpa

Sehpalar, 17. yüzyıldaki lüks konutlarda da dekorasyon mobilyaları olarak popülerdi. Bu küçük masalar günümüzde artık o kadar özel değil ancak kullanımları neredeyse hiç değişmedi. Yaşam alanları için ideal yardımcı olan sehpalar, neredeyse elinize geçen her şeyi koymak için kullanılabilir. Mükemmel sehpayı bulabilmek için dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır. İpuçlarımız sayesinde seçiminiz kolaylaşacaktır.
Kutu Saksı
1.499,00TL
-15 %
Orta Sehpa
1.799,00TL
1.529,00TL
Dergilikli Yan Sehpa
3.999,00TL
Cam Tablalı Sehpa
3.779,00TL
  • 2 Adet Raflı Yan Masa
Dergiler, iç mekan bitkileri veya dekorasyonlar için 1 yüksek kaliteli, dayanıklı masa tablası ve 1 ek alt raf
2.409,00TL
Hızlı Görünüm
2 Adet Raflı Yan Masa
Dergiler, iç mekan bitkileri veya dekorasyonlar için 1 yüksek kaliteli, dayanıklı masa tablası ve 1 ek alt raf
2.409,00TL
Bitki Kutusu, Siyah
2.309,00TL
Bitki Kutusu, Beyaz
2.309,00TL
Çıkarılabilir Tablalı Sehpa
2.999,00TL

Şık tarz unsuru ve faydalı depolama alanı

Sehpalar, en çeşitli mobilyalar arasındadır. Ancak bununla birlikte çok benzer oldukları kahve masaları ile karıştırılmamalıdırlar. Çünkü bunlar, her taraftan rahatlıkla erişebilmek için bir kanepenin önüne konurken, sehpa kanepenin yanında veya çok başka bir yerde durabilir. Sadece bir ek olarak, yan sehpa ayrıca yemek yemek veya çalışmak için tasarlanmamış önemli ölçüde daha küçük bir saklama alanı sunar. Ancak bu küçük masa buna karşılık, neredeyse her dekorasyona uyar ve sayısız sehpa tasarımları sayesinde her oturma odasının göz alıcı parçası olur. Böylece şarap kadehi, telefon ve dekorasyon uygun bir yer bulur!
Sehpalar sadece pratik değil: beyaz bir salon konsolu, siyah bir koltuk, bir televizyon ve yuvarlak bir sehpa içeren bir oturma odası.

Dekorasyonunuz için hangi sehpa?

Sehpa, diğer mobilyaların tarzında seçilebilir ve böylece uyumlu bir genel tabloya katkıda bulunabilir. Ancak bu küçük çok yönlü araç; tabiri caizse planlı bir tarz bozucu olarak; ilginç vurgular oluşturmak için de kullanılabilir. Rustik bir ahşap sehpa, modern bir ortamda, masif ahşap mobilyaların yanındaki beton görünümlü sehpa kadar sansasyonel görünür. Havalı çekiciliği ile cam sehpa, zengin dekorlu odaların klasikleri arasındadır. Bu küçük mobilya parçası ayrıca küçük deneyler için hızla başka yerlerde de konumlandırılabilir. Sürekli yeniden düzenlemeler böylece geçmişte kalır!
Dışarıda kullanılabilir: Bir erkek ve bir kadın bir balkonda bir şezlongda uzanmış çay içiyorlar; aralarında bir çaydanlık bulunan bir sehpa.

Bahçe, balkon ve yatak odası için pratik dekorasyon

Bir sehpanın mutlaka oturma odasında durması gerekmez. Komodin veya tuvalet masası olarak, yatak odasını da pratik bir şekilde tamamlar. Sehpa; bahçede, örneğin terasta veya yerel bitki örtüsünün arasında antik tarzda şık durur. Ancak bu durumda hava şartlarına dayanıklı malzemelere dikkat etmelisiniz ki mobilya yıllar sonra da iyi görünebilsin. Bir sehpa balkonda da pratik olduğunu kanıtlar çünkü burada genelde fazla alan olmaz. Soğuk serinletici içecekler kolayca alınabilecek yükseklikte doğrudan yanınızda durduğunda yazlık güneşlenme sefası daha da rahatlatıcı olur.

Ek fonksiyonlu sehpalar

Bir sehpayı daha iyi yapan şey nedir? Doğru, ek fonksiyonellik içeren ve bununla birlikte oda dekorasyonuna heyecan katan faydalı ekstralar. Tekerlekli sehpalar sadece ilginç görünmekle kalmaz aynı zamanda hareketli olmaları nedeniyle hızlıca başka yerlere de götürülebilir. Ek saklama alanına ihtiyaç duyanlar, çekmeceli veya gazeteden TV kumandasına her şeyin yerli yerinde olması için birkaç katlı modeller alabilir. Lüks köklerini anımsatan ve oturma odasını veya okuma köşesini zarif bir şekilde güzelleştiren altın tablalı sehpa, çok özel bir mobilya parçası haline geliyor.

Daha çok sehpa daha çok imkan

Odadaki herhangi bir zayıf alanı mükemmel bir şekilde dolduran 2 veya 3'lü bir sette sehpalar ile tam ekipmana sahip olursunuz. Böylece masaları birer birer değişik amaçlarla kullanabilirsiniz ve faydalı bir refakatçi olarak kanepe ve koltuklara eşlik ettirebilirsiniz. Sorunsuz olarak ilginç dekorasyon işlevi gören ve kolayca her yere konulabilen, küp tasarımlı sehpalar da pratiktir. Tchibo’nun çeşitleri arasında her zevke göre sehpa bulabilirsiniz!
2'li set sehpalar: Siyah iki kişilik bir kanepe, sarı oturma odası duvarı önünde duruyor, önünde iki farklı boyda yuvarlak sehpa.

TCM – Tchibo kalitesi

Tchibo’da sadece TCM mührünü taşıyan yüksek kaliteli ürünler bulabilirsiniz. Bu "Tchibo Certified Merchandise” anlamındadır. Bunun arkasında, özel üretimin yanı sıra, tüm imalat süreci boyunca katı kalite kontrolleri yatmaktadır. Daha ham madde seçiminde yüksek kriterler koyarız ve bu nedenle de sadece seçkin tedarikçilerle çalışırız. Yeni sehpanız ile uzun ömürlü, özenle işlenmiş, keyifle kullanacağınız bir ürüne sahip olduğunuza emin olabilirsiniz!
Tchibo'da yüksek kaliteli sehpalar bulabilirsiniz: Beyaz bir kanepeye sahip bir oturma odası ve tekerlekli dikdörtgen bir cam sehpa.