Salon sehpası

İçtiğiniz bardak, uzaktan kumanda, atıştırmalık veya kitap; kanepede keyif yaparken yanınızda durmasını istediğiniz şeyler çok fazladır. Bir salon sehpası işte bu yüzden çok pratik. Bununla birlikte sadece depolama alanı olarak iyi bir iş çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda odaya rahat bir atmosfer sağlar. Çeşitli ebatlar, şekiller ve materyaller sayesinde mutlaka eviniz için ideal salon sehpasını bulursunuz. Teklifler arasında rahatça gezinin ve Tchibo’dan online sipariş verin!
Kutu Saksı
1.499,00TL
-15 %
Orta Sehpa
1.799,00TL
1.529,00TL
  • 2 Adet Raflı Yan Masa
Dergiler, iç mekan bitkileri veya dekorasyonlar için 1 yüksek kaliteli, dayanıklı masa tablası ve 1 ek alt raf
2.409,00TL
Hızlı Görünüm
2 Adet Raflı Yan Masa
Dergiler, iç mekan bitkileri veya dekorasyonlar için 1 yüksek kaliteli, dayanıklı masa tablası ve 1 ek alt raf
2.409,00TL
Cam Tablalı Sehpa
3.779,00TL
Bitki Kutusu, Siyah
2.309,00TL
Dergilikli Yan Sehpa
3.999,00TL
Bitki Kutusu, Beyaz
2.309,00TL
Çıkarılabilir Tablalı Sehpa
2.999,00TL

Mükemmel salon sehpası

Tüm mobilyalarda olduğu gibi salon sehpası seçimi de her şeyden önce kişisel istek ve ihtiyaçlarınız ile ilgili bir sorudur. Bir salon sehpası, yemek için kullanılmak istendiğinde pratik ve işlevsel olabilir ya da sadece şık bir yan sehpa görevi görür. Temel olarak şu geçerlidir: Yeni salon sehpası size ve evinize uygun olmalıdır. Ancak doğru ürünü bulmak için satın alırken dikkat edebileceğiniz birkaç nokta vardır. Seçenekler arasında hangisine karar vereceğinizi ve hangi modelin size uygun olduğunu Tchibo'da öğrenebilirsiniz.
Çok işlevli: Çay tepsisi, açık bir dergi ve bir akıllı telefon içeren yuvarlak bir sehpa.

TV seyrederken atıştırmalıklar için veya yemek masası olarak

Yeni salon sehpasının boyutları, mobilyayı nasıl kullanmak istediğinize bağlıdır. Salon sehpası, masa olarak kullanıldığında koltuk ve kanepelerin oturma yerlerinden daha yüksek olmamalıdır, böylece kolayca atıştırmalık ve içecek alabilirsiniz. Temel kural olarak burada geçerli olan, 30 ile 50 cm arasıdır. Ancak salon sehpası aynı zamanda yemek ve çalışmak için kullanılacaksa daha yüksek bir model seçilmelidir. Konu alan olunca, nihayetinde söz oturma odasına kalır. Büyük odalardaki sade mobilyaların değeri büyük bir masa ile yükseltilebilirken, oturma odasında daha az yer varsa küçük, sade sehpalar kullanmak daha iyidir.
Doğru masa şeklini seçmek: Rahat bir oturma köşesinin önünde yuvarlak ahşap tablalı, siyah metal tabanlı sehpa.

Hangi kanepe için hangi şekil?

Farklı özelliklere sahip birçok farklı şekilde sehpalar bulabilirsiniz. Yuvarlak veya kare masalar, oturma alanları ve daha küçük kanepelere iyi uyum sağlarken, uzun koltuklar, düzgün orantılı dikdörtgen bir masa ile mükemmel bir şekilde tamamlanır. Çünkü bu form sayesinde sehpaya her noktadan kolaylıkla ulaşılabilmekte ve oturma odasında salon benzeri bir atmosfer yaratılmaktadır. 2'li bir sehpa setiyle dinamik ve modern bir tarz yaratarak evin içine gerçek bir göz alıcılık kazandırırsınız. Evinizden misafir eksik olmuyorsa gizli ek eşya koyma bölmesi olan uzatılabilir bir salon sehpası gerekli esnekliği sağlar.

Narin veya rustik: Salon sehpası için uygun malzeme

Salon sehpanız için doğru malzeme sorusu, hem zevk ve hem de pratik kullanım ile ilgilidir. Cam salon sehpası tam bir klasiktir. Boşuna değil, çünkü bu saydam malzeme, odayı daha büyük hissettirir ve kolayca her dekorasyona uyum sağlar. Ancak buna karşılık lekeler, toz ve diğer küçük kirler cam üzerinde kolayca görülür ve bu nedenle hızla temizlenmelidir. Değişik ahşap türleri sayesinde birçok tarza uyum sağlayabilen ahşap salon sehpaları daha basittir ve rustik çekicilik sağlar. Hangi malzemede karar kılarsanız fark etmez, Tchibo’da mutlaka hayalinizdeki masayı bulacaksınız!

Özel dokunuşa sahip salon sehpaları

Salon sehpaları sadece klasik masa şeklinde değildir. Abartılı ve biraz retro seviyorsanız 50'lerin böbrek şeklindeki masasını veya küp şeklinde bir yan sehpayı tercih edebilirsiniz. Öte yandan genç, alışılmadık mobilyalar anlamına gelen ve endüstriyel tasarımlı bir apartman dairesine iyi uyum sağlayan paletlerden yapılmış bir sehpa ile kendin yap tarzını vurgulayabilirsiniz. Çabucak istediğiniz yere itilebilen, tekerlekli mobil sehpalarda pratik ek fonksiyonlar bulabilirsiniz.
Fonksiyonel göz alıcı: Renkli yastıklarıyla bir kanepe ve tekerlekli bir palet sehpa.

TCM: Kalite sözü

Sonunda hangi sehpanın seçildiği önemli değil: Tchibo her ürün için yüksek kalite vaat ediyor. TCM mührü "Tchibo Certified Merchandise" anlamına gelir ve sıkı kalite gereksinimlerimize göre üretilmiş tüm ürünlerde bulunabilir. Özel bir üretici seçimiyle her ürünün yüksek gereksinimlerimizi karşıladığını garanti ederiz. Seçilmiş ham maddelere ve dikkatli işlemeye özen gösteriyoruz. Böylece aldıklarınızı uzun süre keyifle kullanırsınız.
Sadece keyfini çıkarın: Genç bir kadın gri iki kişilik kanepede yatıyor ve dinleniyor.