Salon dekorasyonu

İster telkari vazolar, büyük şamdanlar isterse sanatsal resimler olsun: Aksesuarlar salonunuzu gerçekten rahat hale getirir. Ayrıca dekoratif ürünlerle dairenize ayrı bir karakter kazandırabilir ve tekrar tekrar yeni mekansal etkiler yaratabilirsiniz. Tchibo'da modernden mevsimsele ve nostaljiye kadar şık dekorasyon fikirlerini keşfedin. Önerilerimiz seçim yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca: Daireniz için dekorasyon ürünlerinizi online olarak mağazamızdan satın aldığınızda, ürünlerin özenle işlendiğinden ve yüksek kaliteli malzemelerden üretildiğinden emin olabilirsiniz. Test edilen kaliteyi, "Tchibo Onaylı Ürün" anlamına gelen TCM mührünüzden görebilirsiniz.
5 Adet LED'li Bahçe Meşalesi
2 Adet Büyük LED'li Bahçe Meşalesi
1.009,00TL
TL/ks 201,80
879,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
4 Adet LED Mum, Beyaz
4 Adet LED Mum, Koyu Yeşil
879,00TL
879,00TL
Led Yılbaşı Ağacı Yıldızı
569,00TL
LED Outdoor Yıldız Silüeti
1.149,00TL
4 Adet LED Tealight Mum, Beyaz
4 Adet LED Tealight Mum, Gümüş Rengi
299,00TL
299,00TL
Led Mikro Işık Zinciri »Damla«
Led Mikro Işık Zinciri »Yıldızlar«
Led Mikro Işık Zinciri »Çam Ağacı«
299,00TL
299,00TL
299,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
LED'li Dekoratif Çelenk
629,00TL
2 Adet LED Çam Kozalağı Mum
449,00TL
2 Adet LED Mum, Beyaz
2 Adet LED Mum, Koyu Yeşil
2 Adet LED Mum, Kırmızı
499,00TL
499,00TL
499,00TL
4 Adet LED Tealight Mum, Kırmızı
249,00TL
LED Mikro Işık Zinciri, Yıldızlar
LED Mikro Işık Zinciri, Kozalaklar
299,00TL
399,00TL
Mikro Işık Zincirli LED Mum
499,00TL
LED Elmas Şekilli Işık Zinciri
249,00TL
LED Küreli Işık Zinciri
379,00TL
LED Metal Yıldız, Küçük
LED Metal Yıldız, Büyük
599,00TL
699,00TL
LED Mikro Işık Zinciri, Yıldızlar
LED Mikro Işık Zinciri, Damlalar
299,00TL
299,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştir
4 Adet LED Mum, Beyaz
4 Adet LED Mum, Koyu Yeşil
879,00TL
879,00TL
LED Motifli Işık Zinciri
349,00TL
2 Adet LED'li Gerçek Uzun Mum, Sedef-Beyaz
2 Adet LED'li Gerçek Uzun Mum, Mat Altın Rengi
399,00TL
399,00TL
2 Adet LED Mum, Beyaz
2 Adet LED Mum, Koyu Yeşil
2 Adet LED Mum, Kırmızı
499,00TL
499,00TL
499,00TL
LED Metal Yıldız, Küçük
LED Metal Yıldız, Büyük
599,00TL
699,00TL
LED Tealight Mum
LED Tealight Mum
LED Tealight Mum
249,00TL
249,00TL
249,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştirMaalesef tüm stoklar tükenmiştir
LED Mikro Işık Zinciri »Çamlar«
LED Mikro Işık Zinciri »Yıldızlar«
LED Mikro Işık Zinciri »Damlalar«
299,00TL
299,00TL
299,00TL
Maalesef tüm stoklar tükenmiştirMaalesef tüm stoklar tükenmiştir
1

Böylece salonunuzun dekorasyonu doğru bir şekilde ortaya çıkar

Doğru duvar dekorasyonu ile fazla masraf yapmadan odalarınıza derinlik verebilir ve harika efektler elde edebilirsiniz. Örneğin resim çerçeveleri gibi zevkli ve modern bir salon dekorasyonu, kişiye özel ve sade bir dokunuş yaratır. Bu çerçeveler özellikle tek renkli duvarların önünde etkilidir. Örneğin resim çıtaları üzerindeki LED mumlar veya ince vazolar gibi çekici dekoratif ürünler de aynı derecede güzel görünür. Ayrıca dekorasyonunuzu istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde değiştirebilirsiniz.
Salon dekorasyonunu ustaca düzenleyin: Bir salon masası üzerindeki bir sepet kasesinde farklı boyutlarda üç sarı renkli mum.

Dekorasyonu ustaca düzenleyin

Farklı boyut ve renklerdeki objeleri sahneleyen bir düzenleme özellikle heyecan vericidir. Örneğin küçük ve büyük mumları kombine edin veya ince bir vazonun yanına uygun bir kasenin üzerini örtün. Dekorasyonunuzu üç veya beş objeli gruplar halinde düzenlerseniz uyumlu görünecektir. Buna karşın iki veya dörtlü gruplar gibi çift sayılı objeler genellikle katı ve resmi bir izlenim verir. Yastık ve yatak örtüsü ayrıca pencere dekorasyonları gibi ev tekstillerinizin aksesuarlarla uyumlu olmasına dikkat edin.
Nostalji trendi: Nostaljik görünümlü büyük dekoratif cam fenerler salondaki şöminenin yanında.

Salon için nostaljik dekorasyon

Nostaljik tarzda dekorasyon günümüzde modadır. Dört duvarınıza sadece bir nostalji dokunuşu getirmekle kalmaz ayrıca geçmiş zamanların tasarımıyla kişisel bir atmosfer yaratır. Modern nostaljik dekorasyon, 20'li yıllardan 70'li yıllara kadar popüler olan objelerin tarzına dayanmaktadır. Çinko görünümlü şamdanlar gibi dekoratif ürünler, modern tasarımlı bir salonda heyecan verici vurgular oluşturabilir. Tutarlı bir izlenim için özel olarak konumlandırılmış birkaç obje çok uygundur.

Bu kriterler salon dekorasyonunun seçilmesi için önemlidir

En güzel salon dekorasyonu bile ancak salon mobilyalarınızın tarzına uygun olduğunda en iyi şekilde kendisini gösterir. Yumuşak renklerde ve doğal malzemelerden üretilmiş dekoratif objeler, İskandinav tarzındaki salonunuzu özellikle iyi tamamlar. Metalden üretilmiş dekoratif kaseler ise birçok modern tarz için uygun bir kombinasyondur. Tarzın yanı sıra bir odanın renkleri de önemlidir. Sade bir atmosfer için üç baskın canlı renk yeterlidir. Canlı renklere sahip dekorasyon uyumlu görünür.

Mevsime göre tasarlayın ve dekore edin

Mevsimler ve tatil günleri, salonunuz için mevsimlik dekorasyon fikirleri için güzel bir fırsattır. Noel dönemi boyunca, her türde ayrıca yeşil, kırmızı, beyaz ve altın vurgulara sahip mumlar, düşünceli bir atmosfer yaratır. İlkbaharda, hassas pastel tonlardaki modern dekoratif objeler salona ferahlık kazandırır. Sonbaharda, sıcak kırmızı ve toprak tonları ve bolca kokulu mum ile kendinizi rahat hissedersiniz. Tüm yıl boyunca salonunuzu süsleyen minimalist vazoların veya resim çerçevelerinin yanı sıra hafif renklerde minder ve ekoseler mevsimlik dekorasyonlarla birleştirmek için uygundur.
Mevsime göre dekorasyon: Küçük bal kabakları ve sarmaşık dallarından oluşan bir sonbahar dekorasyonu, bir masayı süslüyor.

Kalite: Mumlarda ve LED’lerde özellikle önemlidir

Çekici bir dekorasyona karar verdiğinizde sevdiğiniz parçaların tadını uzun süre çıkarmak istersiniz. Bu nedenle yüksek kalite önemlidir. Örneğin mumlarla bunu ağırlığından anlayabilirsiniz. Ağır mumlar genellikle yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve hafif mumlardan daha uzun süre yanarlar. LED ile çalışan mumlar gibi elektrikli dekorasyon ürünlerindeki pil bölmelerinin ve kablo bağlantılarının dikkatli işlenmesi önemli bir kalite özelliğidir.
Aydınlatma için test edilmiş güvenlik: Elinde tuttuğu bir ışık zincirinin parıltısındaki genç bir kız.