Salon dekorasyonu

İster telkari vazolar, büyük şamdanlar isterse sanatsal resimler olsun: Aksesuarlar salonunuzu gerçekten rahat hale getirir. Ayrıca dekoratif ürünlerle dairenize ayrı bir karakter kazandırabilir ve tekrar tekrar yeni mekansal etkiler yaratabilirsiniz. Tchibo'da modernden mevsimsele ve nostaljiye kadar şık dekorasyon fikirlerini keşfedin. Önerilerimiz seçim yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca: Daireniz için dekorasyon ürünlerinizi online olarak mağazamızdan satın aldığınızda, ürünlerin özenle işlendiğinden ve yüksek kaliteli malzemelerden üretildiğinden emin olabilirsiniz. Test edilen kaliteyi, "Tchibo Onaylı Ürün" anlamına gelen TCM mührünüzden görebilirsiniz.
Renk Değiştiren LED Lamba
169,95TL
-10 %
LED Işık Zinciri
189,95TL
169,95TL
LED Mikro Işık Zinciri, Yıldızlar
LED Mikro Işık Zinciri, Damlalar
119,95TL
119,95TL
5 Adet LED'li Bahçe Meşalesi
369,95TL
4 Adet LED Gerçek Mum, Krem Beyaz
399,95TL
-25 %
LED Işık Zinciri
139,95TL
104,95TL
2 Adet LED Gerçek Mum, Krem Beyaz
199,95TL
LED Mikro ışık zinciri »kar tanesi«
99,95TL
LED Işık Zinciri »Flama«
149,95TL
-29 %
-29 %
Kokulu Mum
Kokulu Mum
84,95TL
59,95TL
84,95TL
59,95TL
2 Adet LED Gerçek Mum, Sim Geçişli Krem Beyaz
199,95TL
LED Yıldız Işık Zinciri
149,95TL
Mini Ampullü LED Işık Zinciri
169,95TL
4 Adet LED Tealight Mum, Beyaz
129,95TL
LED Mikro Işık Zinciri, Yıldızlar
LED Mikro Işık Zinciri, Damlalar
119,95TL
119,95TL
4 Adet LED Gerçek Mum, Krem Beyaz
349,95TL
LED Mikro ışık zinciri »damla«
119,95TL
4 adet LED Bal Mumundan Mum
349,95TL
LED yıldız ışık zinciri
119,95TL
1

Böylece salonunuzun dekorasyonu doğru bir şekilde ortaya çıkar

Doğru duvar dekorasyonu ile fazla masraf yapmadan odalarınıza derinlik verebilir ve harika efektler elde edebilirsiniz. Örneğin resim çerçeveleri gibi zevkli ve modern bir salon dekorasyonu, kişiye özel ve sade bir dokunuş yaratır. Bu çerçeveler özellikle tek renkli duvarların önünde etkilidir. Örneğin resim çıtaları üzerindeki LED mumlar veya ince vazolar gibi çekici dekoratif ürünler de aynı derecede güzel görünür. Ayrıca dekorasyonunuzu istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde değiştirebilirsiniz.
Salon dekorasyonunu ustaca düzenleyin: Bir salon masası üzerindeki bir sepet kasesinde farklı boyutlarda üç sarı renkli mum.

Dekorasyonu ustaca düzenleyin

Farklı boyut ve renklerdeki objeleri sahneleyen bir düzenleme özellikle heyecan vericidir. Örneğin küçük ve büyük mumları kombine edin veya ince bir vazonun yanına uygun bir kasenin üzerini örtün. Dekorasyonunuzu üç veya beş objeli gruplar halinde düzenlerseniz uyumlu görünecektir. Buna karşın iki veya dörtlü gruplar gibi çift sayılı objeler genellikle katı ve resmi bir izlenim verir. Yastık ve yatak örtüsü ayrıca pencere dekorasyonları gibi ev tekstillerinizin aksesuarlarla uyumlu olmasına dikkat edin.
Nostalji trendi: Nostaljik görünümlü büyük dekoratif cam fenerler salondaki şöminenin yanında.

Salon için nostaljik dekorasyon

Nostaljik tarzda dekorasyon günümüzde modadır. Dört duvarınıza sadece bir nostalji dokunuşu getirmekle kalmaz ayrıca geçmiş zamanların tasarımıyla kişisel bir atmosfer yaratır. Modern nostaljik dekorasyon, 20'li yıllardan 70'li yıllara kadar popüler olan objelerin tarzına dayanmaktadır. Çinko görünümlü şamdanlar gibi dekoratif ürünler, modern tasarımlı bir salonda heyecan verici vurgular oluşturabilir. Tutarlı bir izlenim için özel olarak konumlandırılmış birkaç obje çok uygundur.

Bu kriterler salon dekorasyonunun seçilmesi için önemlidir

En güzel salon dekorasyonu bile ancak salon mobilyalarınızın tarzına uygun olduğunda en iyi şekilde kendisini gösterir. Yumuşak renklerde ve doğal malzemelerden üretilmiş dekoratif objeler, İskandinav tarzındaki salonunuzu özellikle iyi tamamlar. Metalden üretilmiş dekoratif kaseler ise birçok modern tarz için uygun bir kombinasyondur. Tarzın yanı sıra bir odanın renkleri de önemlidir. Sade bir atmosfer için üç baskın canlı renk yeterlidir. Canlı renklere sahip dekorasyon uyumlu görünür.

Mevsime göre tasarlayın ve dekore edin

Mevsimler ve tatil günleri, salonunuz için mevsimlik dekorasyon fikirleri için güzel bir fırsattır. Noel dönemi boyunca, her türde ayrıca yeşil, kırmızı, beyaz ve altın vurgulara sahip mumlar, düşünceli bir atmosfer yaratır. İlkbaharda, hassas pastel tonlardaki modern dekoratif objeler salona ferahlık kazandırır. Sonbaharda, sıcak kırmızı ve toprak tonları ve bolca kokulu mum ile kendinizi rahat hissedersiniz. Tüm yıl boyunca salonunuzu süsleyen minimalist vazoların veya resim çerçevelerinin yanı sıra hafif renklerde minder ve ekoseler mevsimlik dekorasyonlarla birleştirmek için uygundur.
Mevsime göre dekorasyon: Küçük bal kabakları ve sarmaşık dallarından oluşan bir sonbahar dekorasyonu, bir masayı süslüyor.

Kalite: Mumlarda ve LED’lerde özellikle önemlidir

Çekici bir dekorasyona karar verdiğinizde sevdiğiniz parçaların tadını uzun süre çıkarmak istersiniz. Bu nedenle yüksek kalite önemlidir. Örneğin mumlarla bunu ağırlığından anlayabilirsiniz. Ağır mumlar genellikle yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve hafif mumlardan daha uzun süre yanarlar. LED ile çalışan mumlar gibi elektrikli dekorasyon ürünlerindeki pil bölmelerinin ve kablo bağlantılarının dikkatli işlenmesi önemli bir kalite özelliğidir.
Aydınlatma için test edilmiş güvenlik: Elinde tuttuğu bir ışık zincirinin parıltısındaki genç bir kız.