Beden, zihin ve ruh için sağlık ve bakım ürünleri

Arkanıza yaslanın ve rahatlayın, güzel şeyler düşünün ve vücudunuzu şımartın: Küçük molalar günlük yaşamda çok önemlidir. Çünkü bu molalar yeni güç ve yeni enerji kazandırırlar. Evinizde de kendi kişisel bakım programınızla kendinizi şımartabilirsiniz. Güzel kokulu köpük banyolarından tepeden tırnağa güzellik bakımlarına kadar: Bedensel, zihinsel ve ruhsal sağlığınız için bütünsel sağlık ürünlerimizden ilham alın. Ayrıca çok güzel sağlık hediyeleriyle sevdiklerinizi mutlu edebilir ve kaliteye güvenebilirsiniz. Çünkü size her zaman yüksek değerde ve fonksiyonları ile etkileyici olan uygun fiyatlı sağlık ürünleri sunabilmemiz için ürünlerimiz dahili test laboratuvarlarımızda ve harici test enstitülerinde düzenli kalite kontrollerinden geçmektedir. Bu kaliteyi "Tchibo Onaylı Ürün" için olan şirket içi TCM mührünüzden de görebilirsiniz.
Manikür ve Pedikür Aleti
189,95TL
Askılı Bakım Çantası
229,95TL
-9 %
Ayak Yataklı Babet Çorabı
54,95TL
49,95TL
 
Seçenekler:
 
  • Duş ve Vücut Fırçası
Duşta tam vücut masajı ve temizlik
Duş ve Vücut Fırçası
Duşta tam vücut masajı ve temizlik
89,95TL
  • Parlak Makyaj Çantası
Parlak Makyaj Çantası
39,95TL
29,95TL
Hızlı Görünüm
-25 %
Parlak Makyaj Çantası
Parlak Makyaj Çantası
39,95TL
29,95TL
-16 %
Asılabilen Gözlük Kılıfı
59,95TL
49,95TL
Sırt Isıtıcı Yastık
799,95TL
Teleskopik Sırt Kaşıyıcı
109,95TL
-26 %
3 Adet Mikrofiber Makyaj Temizleme Havlusu
94,95TL
69,95TL
  • Pembe Metalik Bej Sandalet
Malzeme karışımından 2 kayış; pembe renk metalik görünümlü ve nubuk görünümlü
129,95TL
84,95TL
Hızlı Görünüm
-34 %
Pembe Metalik Bej Sandalet
Malzeme karışımından 2 kayış; pembe renk metalik görünümlü ve nubuk görünümlü
129,95TL
84,95TL
 
Seçenekler:
 
Burun ve Kulak Kılı Kesici
169,95TL
2'si 1 Arada Bakım Çantası
84,95TL
Mini Sıcak Su Torbası
149,95TL
LED Işıklı Cımbız
109,95TL
  • Düzenleme Çantası Seti
Dayanıklı ve silinebilir üst malzeme
Düzenleme Çantası Seti
Dayanıklı ve silinebilir üst malzeme
149,95TL
  • 2 Adet İncili Saç Tokası
Bileklik olarak da kullanılabilir
2 Adet İncili Saç Tokası
Bileklik olarak da kullanılabilir
59,95TL
-26 %
3 Adet Mikrofiber Makyaj Temizleme Havlusu
94,95TL
69,95TL
Titreşimli Masaj Topu
189,95TL
Gün Işığı Lambası
449,95TL
Burun ve Kulak Kılı Kesici
169,95TL
Cep Isıtıcıları
2 adet
109,95TL
Elektrikli Yüz Epilasyon Aleti
249,95TL
239,95TL
1

Evde nasıl rahatlarsınız: Isı vasıtasıyla sağlık

Uzun bir günün ardından veya kapsamlı bir sağlık programının parçası olarak, sıcak bir banyo harikalar yaratır. Nemli ısı kaslarınızı gevşetir, kan akışını hızlandırır ve bir tür "yapay ateş" ile bağışıklık sisteminizi uyarır. Sıcak banyonun yanı sıra, sıcaklık veren sağlık ürünlerini de kullanabilirsiniz: Örneğin sıcak su şişeleri, ısıtmalı yastıklar veya kiraz taşından yastıklar da lokal olarak kullanılabilir. Sizin kuru ısınız, tam bir banyonun nemli ısısı kadar yoğun değildir. Bu nedenle sağlık ürünleri ısıya duyarlı kişiler ve hamile kadınlar için de genellikle uygundurlar.
Çiçekli, beyaz ve gri renkli çinileri olan bir lavabo banyoda rahatlatıcı bir atmosfer yaratır.

Renklerle atmosfer yaratın

Renklerin de ruh sağlığı üzerinde etkisi olduğunu biliyor muydunuz? Etrafınızda hangi rengin hakim olduğuna bağlı olarak, ilgili rengin canlandırıcı, sakinleştirici veya ruh halinizi değiştirici bir etkisi olabilir. Örneğin sarı rengi yorgun olduğunuzda, tazeleyici bir etkiye sahip olduğu için kullanabilirsiniz. Rahatlamak istiyorsanız, mavi veya mor doğru seçim olacaktır. Çünkü bu renkler stresli zihinleri sakinleştirir. Ayrıca oturduğunuz dairenizi hemen yeniden boyamanıza ve döşemenize gerek yoktur. Rahatlatıcı bir banyodan veya sabah duşundan sonra havlu veya bornoz renginin sizin üzerinizde nasıl bir etkisi olduğunu bir deneyin!
İyi hissetmek için mumlar: İki adet farklı yanan Tealight mum ve mor bir mumdan oluşan düzenleme, rahatlatıcı bir atmosfer sağlar.

Kokuların iyi hissettirme etkisi

İster banyo katkı maddesi ister kokulu mum olsun: Güzel kokulu sağlık ürünleri ruhumuz üzerinde özellikle güçlü bir etkiye sahiptir. Uçucu yağlar solunduğunda burundaki koku alma hücrelerine etki ederek beyne saliseler içinde çok çeşitli sinyaller gönderir. Doğru kokular ruh hali üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir. Hatta bazı kokular vücudun kendi kendini iyileştirme gücünü desteklediği için sağlık şikayetlerini hafifletebilir. Canlandırıcı bir etki için örneğin biberiye, sedir veya okaliptüs kullanın. Acı portakal, mandalina veya sitronella'nın taze kokusunun ruh halini iyileştirici etkisi vardır. Melisa, gül ve lavanta gibi kokular ise gevşemenize ve rahatlamanıza yardımcı olur.

Evde kullanım için sağlık ürünleri – Hediye olarak

Sevdiğiniz birini mutlu etmek istiyor ve uygun bir hediye mi arıyorsunuz? Küçük bir mola vermek aslında herkese iyi gelir. Bu nedenle sağlık ürünleri hediye olarak ideal ürünlerdir. Banyo yaparken rahatlamayı tercih edenler, örneğin en sevdikleri kitabı veya bir kadeh şarabı koymak için rahat bir banyo yastığını veya pratik bir banyo tepsisini almaktan memnun olur. Sevdiğiniz veya sevdikleriniz için fitness önemliyse, yorgun kaslara masaj yapmak için masaj yağı harika bir hediye olur. Kadınlar için güzellik setleri gibi vücut bakımı için yüksek kaliteli ürünlerle veya doğal havludan yapılmış rahat bir bornozla bile, hediye vereceğiniz kişiye şunu söyleyebilirsiniz: "Kendine iyi bir şey yap - bunu hak ediyorsun".

Sağlık ürünlerini satın almada kriterler

Sağlık ürünlerini seçerken, uyumlu maddelerden üretildikleri gerçeğine güvenebilmelisiniz. Sonuçta bu ürünle kendiniz için iyi bir şey yapmak istiyorsunuz. Örneğin mumlarda veya banyo katkı maddelerinde bulunan kokular söz konusu olduğunda uçucu yağlar genellikle iyi tolere edilir. Ürünün uçucu yağlar içerip içermediğini ürün açıklamasından veya yoğun, doğal kokusundan da anlayabilirsiniz. Tekstil ürünlerinde doğal lifler aynı şekilde çok uygundur. Bu, örneğin pamuk olabilir: Bu doğal elyaftan yapılmış bornoz cilt dostudur ve aynı zamanda bakımı da çok kolaydır. Viskoz da sağlıklı yaşam ürünleri için önerilen bir malzemedir. Bu malzemede, doğal selülozdan yapay olarak üretilmiş bir elyaf söz konusudur. Bu malzeme özellikle cilt üzerinde uyumludur ve genellikle iyi tolere edilir.
Evde kendini iyi hissetmek: Rahat, gri bornozlu genç bir kadın uyuyan bebeğini kucağında tutar.

Sağlık ürünleri ve fonksiyonellik: Çelişki yok

Pratik faydaları olan çok sayıda uygun fiyatlı sağlık ürünü var. Ayrıca modern ürünler genellikle düşündüğünüzden daha fazla fonksiyona sahiptir: Günümüzde kızılötesi sayesinde elektronik bir termometre ile artık vücut sıcaklığı doğrudan kulaktan veya alından saniyeler içinde ölçülebilir. Bluetooth fonksiyonunu kullanarak, örneğin çocuğunuzun değerlerinin düzenli olarak akıllı telefonunuza gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin nabzı veya kan basıncını raporlamak için diğer cihazlar da bu fonksiyona sahiptir. Diğer elektronik sağlık ürünlerinde – örneğin manikür, epilasyon veya oda tazeleme için – ihtiyaca bağlı olarak aydınlatma, zamanlayıcı, bağlantılı uygulamalar ve daha fazlasını içeren modeller de mevcuttur. Bilmekte fayda var: Online olarak sağlık ürünleri satın alırken "Test edilmiş güvenlik" için CE mührüne güvenebilirsiniz. Bu mühür, bu ürünün Almanya'da onaylanmış ve kontrol edilmiş kaliteli bir ürün olduğu anlamına gelir.
Evde sağlık ve bakım: Sadece açılı, pürüzsüz bacaklarını görebildiğiniz, cildine özen gösteren ve bacaklarına epilasyon yapan bir kadın.